Iron Maiden Opening A Hotel

Μετα την ταινια ανοιγουν και ξενοδοχειο που ειναι μονο για ροκ σταρς!!
Το μανατζμεντ των maiden ανελαβε αυτο το εγχειρημα το οποιο θα κοστισει 6,5 εκκατομυρια δολλαρια και θα γινει που αλλου στο Λονδινο…

Περισσοτερα εδω: http://www.timesonline.co.uk/tol/travel/news/article5581571.ece

Ελεος?

Πρώτα ταινία, τώρα ξενοδοχείο. Το επόμενο βήμα είναι προφανώς να βάλουν υποψηφιότητα σε εκλογές και world domination. Όποιος χαρακτήρισε τον Obama “rock-star” θα τρίβει τα μάτια του.

Χαχαχαχα, οκ.

Για τη ταινία δε τους έκραζα καθώς μ’ αρέσει πολύ η ιδέα, αλλά τώρα νομίζω πως κάπου έχει χαθεί η μπάλα.

Το management τους εχει χασει τη μπαλα εδω και πολλα χρονια. Κριμα.

απλα ελεος…

#-o[-X
Μόνο αυτό έχω να πω…


Listening to: Javier Navarrete - The Refuge (El refugio)
via FoxyTunes

εεε οκ όταν είδα το τοπικ λέω δεν παίζει,πλάκα επειδή βγάζουν την ταινία…
αλλά οκ τώρα ξέφυγαν…#-o#-o


Now playing: Mastodon - Circle Of Cyquatch
via FoxyTunes

και γω λεω πως ξεφυγαν…

μα ειναι δυνατον να ειναι μονο για ροκσταρς??? δηλαδη ο κανονικος κοσμος γιατι να μην μπορει να μεινει??

ο gers θα ειναι γκρουμ??? :twisted::twisted:

Έπειτα θα ακολουθήσει αλυσίδα σουπερμαρκετ μου φαίνεται:-k

Όταν δεν έχει πελατεία και φαλιρίζει θα ανοίξει και στον υπόλοιπο κόσμο.

Οι κύριοι Gers κι ο Bayley δεν έχουν δικαίωμα πρόσβασης στο χώρο, καθότι δεν είναι rock stars, και παρακαλούνται να αποχωρήσουν χωρίς να προκαλέσουν βαβούρα. :lol::lol:

Πάντως, ξαναρχίζετε να κράζετε χωρίς λόγο. Λεφτουδάκια πολλά έχουν, δεν τα κλέψανε και κάνουν μια επένδυση που ? όσο να ?ναι ? έχει το χαβαλέ της. Τί σημαίνει «έλεος» ρε παιδιά, τί σημαίνει «έχουν χάσει τη μπάλα»; Δηλαδή τί να τα κάνουν τα λεφτά τους; Να τα βάλουν σε ένα τεράστιο θησαυροφυλάκιο στο λόφο της Λιμνούπολης και να κολυμπάνε μέσα; :-k

πες τα ρε βικ…αλλωστε πιστευω μικρο ποσοστο συμμετοχης εχουνε σε αυτες τις αποφασεις οι ιδιοι οι μειντεν

Ε μα δηλαδή, πάμε και αγοράζουμε την 7η έκδοση του τάδε ανθυποsingle με b-side τον ξάδερφο του Mc Brain να φτιάχνει ομελέτα, και αφού γίνουνε επτακισεκατομμυριούχοι, γκρινιάζουμε γιατί δεν τα πίνουνε σε μπύρες.

:lol:Καλη ιδεα! Επισης προτεινω χυμους Iron Maiden και μαρκα τσιγαρων Iron Maiden!

υπερασπιστής-Maiden-σε-ότι-και-να-κάνουν mode on

Ρε παιδιά, πως κάνετε έτσι, αμέσως “έλεος, ντροπή, ξεφτίλα” και δεν ξέρω γω τί; Στην τελική, όποιος δε γουστάρει, ας μην κλείσει σουίτα. Δεν είναι υποχρεωτικό.

:roll:

υπερασπιστής-Maiden-σε-ότι-και-να-κάνουν mode off

Nαι βασικα… Αφου γουσταρουν γιατι οχι? Πρωτοτυπη ιδεα ειναι ετσι κ αλλιως (λιγο παρατραβηγμενη βεβαια)… Το θεμα ειναι κατα ποσο συμμετειχαν οι Maiden στη συλληψη της ιδεας…

ναι ρε παιδια…γιατι οχι??

μια χαρα ιδεα ειναι…

εδω σκεφτομαι κι’εγω να ανοιξω ξενοδοχειο…με λοστο…χα…

Όλα αυτά τα μεγάλα συγκροτήματα αλλά και οι παρατρεχάμενοι τους(μανατζαρέοι, εταιρείες κτλ) είναι επιχειρηματίες, κακά τα ψέμματα. Κι εγώ αν έβγαζα πολλά λεφτά και είχα περίσευμα θα έκανα τα όνειρα μου πραγματικότητα. Και ξενοδοχείο θα άνοιγα και καφετέρειες και ότι να 'ναι! Δεν τους κατηγορώ για το συγκεκριμένο άλλωστε δεν έχει να κάνει και με μουσική.

Θα γινω ο σπαστικος που το γυρναει στο σοβαρο παλι ε?!

Απλα εχουν προσανατολιστει πολυ στο πως θα βγαλουν χρηματα και ειναι λιγο ενοχλητικο για τους οπαδους αυτο…

Ποσο αραγε θα εχει το φτηνοτερο εισητηριο της τελευταιας τους περιοδειας??!

Κι ύστερα κράζουμε τους …κακόμοιρους τους Manowar :lol::lol::lol::lol: