Iron Maiden Opening A Hotel

Ό,τι να 'ναι

To ιδιο λεμε…:lol:

αν βαλουν υποδοχη την κορη του χαρη ισως πετυχει.

http://femalecele.blogspot.com/2009/01/lauren-harris-fhm-uk-mag-feb-2009.html

ντάξει θα πετύχει.Αυτό που λένε μόνο για ροκ σταρς μάλλον θα είναι κάνα κόλπο προώθησης

καλη φαση ρε παιδια γιατι ελεος?
εσας τι σας πειραζει?
μηπως θελετε να μεινετε κ δεν μπορειτε επειδη ειναι μονο για ροκ σταρς???:-k

Και χρειαζόμουν κάτι τέτοιο. Το tour bus δεν είναι καθόλου βολικό.

μαλλον εδω μεσα ολοι αυτοι που “μεγαλωσαν με maiden” δεν εχουν αλλη δουλεια να κανουν και παραπονιουνται σε οτι topic εχει τη λεξη maiden.

Ελεος σε σας ρε!
χερακια εχετε κλειστε τα αυτακια κ τα ματακια σας!

ολο αυτο λες

αν βγαλουν και αλλη δισκαρα οπως το τελευταιο δεν με νοιαζε

αλλα ολο και κραζεις…

Δεν καταλαβα τι το αντιφατικο ειχαν τα 2 ποστ μου που εβαλες,απλα το ολο θεμα ειναι οτι κατα την γνωμη μου και μονο βλεπω οτι προβαλοντε οι maiden (η εχουν καταντησει αν 8ες) μια εταιρια και οχι μια μεταλ μπαντα.

Οπως εχει πει κ ο stanley των kiss “Kiss its not a rock n roll band,its a rock n roll brand”.Κατι αντιστοιχο βλεπω…

Ναι οι maiden βγαζουν κατι παραπανω απο αξιοπρεπεις δισκους με κορυφη το τελευταιο αλλα κοιταω και αλλα πραγματα περα απο τα αλμπουμς που βγαζουν.αυτα…

η αντιφαση στα ποστ σου ειναι οτι γραφεις συνεχεια…Δεν με ενοχλει τι κανουν οι μαιντεν απτη στιγμη που βγαζουν καλους δισκους"
και αμεσως μετα αρχιζεις τα παραπονα και τις κρισεις και τα “ελεος” και “δν θελω να γινουν μια εμπορικη μπαντα” και τα λοιπα.

καταλαβες την αντιφαση?

Αυτο με τους KISS δεν επιασε, πες κατι αλλο.Δν εχουν καμια σχεση οι μαιντεν με κισσ…τι να λεμε τωρα…

Ναι γραφω γιατι ενα καλο αλμπουμ ειναι πανω απ ολα τα αλλα που κανουν απλα δν θα αφησω ασχολιαστα και τα υπολοιπα.Δεν ειπα δεν θελω να γινουν εμπορικη μπαντα ειπα ΕΙΝΑΙ εμπορικη μπαντα!Αυτο με τους kiss ηταν παραλληλισμος και μια χαρα ταιριαζει…

μαλιστα…ασχολιαστο το πρωτο μερος.

συνεχιζουμε στο δευτερο, εμπορικη μπαντα…πως την εννοεις εσυ την εμπορικη μπαντα…για φωτισε με.

Kiss=εμπορικοι πουλανε κουκλακια και βρακακια και σκατουλακια
Μαιδεν=βγαζουν dvd για τους οπαδους της μπαντας,Limited edition Lp’s και Βox sets.
A! επισης κανουν το λαθος να εχουν merchandise και ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!! ΝΑΙ! ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ TSHIRTS ME TON ΕDDIE! στο online shops τους!!! πωπωπωπωπω ξεφτιλα ρε φιλε…

καλα το χειροτερο δεν σας τοπα…εχουν και fun club…πω!! καλα μιλαμε κοροιδευουν τον κοσμο…να κανω laser να βγαλω και το tattoo μου που εχω.Δεν μπορω τετοια καταντια…:frowning:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω γιατί είσαι και γαύρος αλλά και οι Maiden έχουν βγάλει όλα τα παραπάνω σκατουλάκια που λες. Και κουκλάκια του Eddie και κρασάκι και ότι άλλη π@π@ρίτσα θέλεις…όπως και όλα τα συγκροτήματα.

Ουτε εγω θελω να σε στεναχωρησω αλλα και εγω ειμαι φανατικος των maiden αλλα εσυ παρα εισαι του δινεις και καταλαβαινει!
Αν νομιζεις οτι δενε ιανι εμπορικοι δικαιωμα σου να εχεις τα ματια σ κλειστα!εγω παντως το εμπορικος δεν το εννοω μια καποια κακη εννοια.Αλλα οταν το διαλλαλεις οτι εισια εμπορικος τοτε γινεται κακο ναι…
Δεν καταλαβαινω ομως αφοθ ειπαμε και οι δυο τις γνωμες μας γιατι συνεχιζεις το ολο θεμα!
Εχουμε αντιθετες αποψεις,δεν θα βγαλουμε ακρη,τελος!
Να σαι καλα mate :wink:

Ξερω πολυ καλα τι εχουν βγαλει οι maiden φιλε μου.Δεν πολυκαταλαβες τι θελω να πω βεβαια…Δεν κανω καμια συγκριση ΚISS με Maiden.Tα συμβολαια που κανει το managment με τα merchandise τα ξερεις?Αλλες οι εποχες ΚΙSS και αλλες τωρα με maiden.Πολυ καχυποψια ρε φιλε μου…Λες και σου κλεβουν τα λεφτα κανεις…
Για τους beatles και το yellow submarine δεν ακουσα σχολια βεβαια…το περασε στο ντουκο ο φιλος “Clairvoyant :wink:”…:wink:

φιλοι μου εγω δεν στεναχωριεμαι, λαθος συμπερασματα βγαλατε. Ειμαι 100% σιγουρος για την αγαπημενη μου μπαντα που ποτε δεν με εχει απογοητευσει.Τα κλειστα ματια και τις παρωπιδες τις εχετε εσεις.Εγω δεν εχω ανασφαλειες.

Οποιαδηποτε μπαντα βγαινει στη δισκογραφια γινεται αυτοματως εμπορικη, παυει η underground φαση της πιστευω.Οποτε ακυρο με maiden, αστο!με κακη ή καλη εννοια που λες και εσυ.

Τι παει να πει το διαλλαλουν το θεμα?Σε πειραξε το Early Days Dvd part 1 & 2? Σε πειραξε το Live after death se 5.1 ?η το flight666?Αμα εσυ εισαι για καμια συναυλιουλα οταν εχουμε λεφτα αντε και καινουργιο αλμπουμ να γουσταρουμε, δεν σου φταιμε εμεις που θελουμε συνεχεια νεο υλικο απο τη μπαντα.

Και τελος, δν καταλαβα…γτ το συνεχιζω το θεμα?Σορρυ ρε φιλε κιολας που γραφω σε φορουμ και συζηταμε, αν εσυ ανοιγεις θεματα μην περιμενεις να κλεινουν ετσι στο “Τι το συνεχιζεις μωρε?”

καλα να περνας mate και φορα και καμια μπλουζιτσα fear of the dark:wink:ετσι μωρε με τους εμποριλες:wink:ξερεις βαζουμε και ενα username απο τραγουδακι να γουσταρουμε…

Φιλικα παντα:lol:

Οχι διαφωνω,οχι οποιαδηποτε μπαντα βγαινει στη δισκογραφια ειναι εμπορικη.αλλα οι maiden,metallica,priest,helloween κλπ ειναι πως να το κανουμε.Τα dvd που ανεφερες δεν με πειραξαν γιατι ειχαν και σοβαρο σκοπο δεν ηταν ακυρα οπως το πως ειναι οι maiden στη περιοδεια οπως το flight666 ουτε ηταν ενα ακομα live οπως το death on the road.

Οταν ειπα συνεχιζεις το θεμα εννοουσα τον διαλογο μεταξυ μας εδω γιατι δεν βγαζουμε ακρη!δεν σ ειπα σταματα να γραφεις!

Ω ναι ειναι εμποριλες καλα το πες αλλα οι ειρωνιες μπορουν να λοιπουν…

Τελος,στειλε μου pm αν θες να μ πεις πληροφοριες για το alexander the great gr fan club γιατι εχω ψαξει αρκετες φορες στο ιντερνετ και δεν εχω βρει πληροφοριες.thnx…