Iron Maiden Opening A Hotel

οφ τόπικ! :?

Μ’αρεσει που λεγανε σε παλια συνεντευξη τους Metallica εμπορες.
Ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα.:stuck_out_tongue:

τελικά ίσως η μοίρα όλων όσων βγάζουν λεφτά είναι να φουσκώνουν τα μυαλά τους ή γρήγορα ή αργά.Πράγμα λογικό εφόσον όλοι αυτοί ξεκίνησαν από πολύ χαμηλά και έφτασαν αμέσως πολύ ψηλά.Άρα πριν τους κατηγορήσουμε να σκεφτούμε τι θα κάναμε και εμείς άμα ήμασταν μέιντεν.Αλλά εντάξει δεν θα με χάλαγε να έμενα σε ένα δωμάτιο,να παρέγγελνα καφέ και να μου τον έφερνε ο σμιθ:p

ενταξει… εμας η μουσικη τους πρεπει να μας απασχολει, ολα τα αλλα…
δεν ειναι και η καλυτερη ιδεα…αλλα νταξ :confused:

otinane…αφου ειναι μονο για rockstars… ξεχασε το δωματιo =D εχτος και αν σκοπευεις να γινεις!

To management θα έχει την επιμέλεια, όχι οι maiden…

Αντε ρε και restaurant.

Ακριβώς. Δεν είδα πουθενά να λέει ότι ο Harris ή ο Dickinson ανοίγουν ξενοδοχείο. Είναι ενέργεια του managmnt και απλά αναφέρθηκε το όνομα Maiden για λόγους marketing. Πολύ απλό νομίζω :slight_smile:

Μα το 1998 είχανε μπεί στο χρηματιστήριο…α ξέχασα, τότε οι περισσότεροι τους είχαν απορρίψει ελέω Bayley για αυτό πέρασε απαρατήρητο.

Παντως χαλαρα εχουν τις πιο πρωτοτυπες ιδεες ως management. Μπραβο φραγκοφονια-αδηφαγε-αχορταγε Smallwood:)

Περα απο αυτο ομως ολοι εμεις οι “οπαδοι”, οι μουσικοφιλοι εχουμε στο μυαλο μας ως την ιδανικη μπαντα αυτην

η οποια θα βγαζει μονο δισκους (δισκαρες) δεν θα ξεπουλησει τον ηχο της αλλα ταυτοχρονα θα τον εξελιξει:-s,

δεν θα βγαζει πολλα DVDs , θα εχει γραμμενο το χρημα, δεν θα βγαζει best of και θα ειναι σαν την πρωτη μερα που ξεκινησαν(αχχχχχχχχχ).

Εμενα, μη βαρεσετε, αλλα το dance μου αρεσε!

Γιατί Kabamaru;

Πάντως, είμαστε τόσο μα τόσο άδικοι, που μας αξίζει άλλο ένα Virtual XI για να μάθουμε!

Το οποίο έχει κάτι κομματάρες που κρατάνε το δίσκο όρθιο.

Οντως αλλα ειναι μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου.το x factor το θεωρω ως δισκαρα.Off topic ε? :!:

νταξει ρε πουστη και δω συζητση για τους δισκους των μειντεν, το ντοντ και το αμολαντ?

φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει φτανει

λοκ απο δω και περα καθε νεο τοπικ που θα εχει την λεξη maiden στον τιτλο

Υπαρχουν τοσα αλλα threads φιλε γιατι μπηκες σε αυτο που εχει το ονομα maiden?! :slight_smile:

Έλα τώρα μη ζητάμε και τα ρέστα, έχει δίκιο. Τα μισά thread του forum είναι Maiden/Metallica και σε όλα συζητάμε τα ίδια πράγματα.

εγω ρε φιλε μπηκα γιατι μπορει να θελω να κελισω δωματιο και να δω ποσο πανε οι τιμες. εσυ γιατι σπαμαρεις και μιλας για τα αλμπουμ ε?

Mόνο για rock stars? Και αυτό πως θα αποδεικνύεται? Με επείδειξη ταυτότητας? Επάγγελμα:rock star!:lol:
Επιγκεντρωθείτε στο γκρουπ και χέστε τους μανατζαρέους. Αυτοί τα κάνουν όλα εμπόριο.

Για να μην καταλαβεις εσυ οτι το ξενοδοχειο ειναι μονο για ροκσταρς και στεναχωρηθεις… :smiley:

γι’αυτο δε θα παει ποτε μπροστα αυτη η χωρα.
οπαδισμος και στενομυαλια ακομα και στη μουσικη.
καλα να παθουμε.κοιταμε σαν τις καρακατινες
τι κανουν απο εδω κι απο εκει οι μπαντες και
ξεχναμε τη μουσικη.

υγ:μιας και αναφερθηκε…
νομιζω οτι πολλες μπαντες
θα πουλαγαν και τον κωλο τους
για να εχουν γραψει εναν απο τους
κακους δισκους των Maiden.
δεν ειναι κακοι δισκοι.απλα κρινουμε
τους Maiden με αυστηροτατα κριτηρια
λογω του παρελθοντος τους.εμενα δεν
με απογοητευουν παντως.

απαν’ τα σιδερα!:slight_smile:

Για να μην καταλαβεις εσυ οτι το ξενοδοχειο ειναι μονο για ροκσταρς και στεναχωρηθεις…

Και που ξερεις οτι δεν ειμαι? Μπορει να ειμαι ο Μιχας.