Iron maiden poll -THE

πατηστε κλικ σε οποιο σας αρεσει πειρσσοτερο:D

κοιταξα προχειρα στην δισκογραφια και αμα βαλουμε ολα που εχουν the στην αρχη θα θελαμε και δευτερο πολλ, οποτε εβαλα αυτα με the και μονο μια αλλη λεξη (και παλι περισσευαν οποτε εβαλα τα καλυτερα)

The Rime Of The Ancient Mariner πολύ χαλαρά.

Στο δικό μου cd γιατί δεν έχει το the μπροστά το κομμάτι που αναφέρεις? Μήπως έχω άλλη έκδοση? 8O:roll:

The number of the beast… πως το άφησες έξω αυτό?

Ντάξει, δεν έχω το tracklist μπροστά μου:p

The Clairvoyant ψήφισα πάντως.

Ρε παιδες ολα τα τραγουδια μιλανε για εναν ανθρωπο…

Τρουπερ,ασσασιν κλαρβοιαντ,και ολα,δεν λενε ξερω γω για the rime OF the ancient mariner,the number OF the beast.

Θα σε μπέρδεψε ο Bruce που στο Live After Death το αναφέρει the rime of the ancient mariner…:stuck_out_tongue:

Ακριβώς αυτό είχα στο μυαλό μου:lol:

Επίσης από το poll θα ψήφιζα και το υποτιμημένο The Prisoner.

The Nomad, The Angel and the Gambler, The Clansman (κομματάρα), the Aftermath, The Longest Day (χμμ αυτό το προτιμώ αν υπήρχε αυτό θα ψήφιζα) κα… Δεν γίνετε να μην υπάρχει ένα the σε album των Maiden… Είναι αμαρτία

Και απ’ ότι θυμάμαι είχε ερωτηθεί γι’ αυτό ο Harris σε μια συνέντευξη, άμα γίνεται επιτηδευμένα, και η απάντηση ήταν ότι απλώς τυχαίνει.

Ω,ναι τραγουδαρα ειναι αυτη!

I’m not a prisoner!
I’m a free man!

Hahahahahahaha

εχουν παραχεσει παντως με τα ‘‘δε’’:stuck_out_tongue:
περιπου τα μισα τραγουδια το εχουν στην αρχη η καπου στη μεση

ε πιο πολυχρησιμοποιημένη λέξη της αγγλικής γλώσσας είναι.
Τι ήθελες? Να βγάζουν τίτλους στα ζανζιβαρινά για να μην επαναλαμβάνονται?

Μαλακία έπρεπε να λέγονται The Iron Maiden… Λες τα κοριτσάκια The Iron Maidens (tribute band) να έχουν τυχαία το “The” μπροστά απο το ονοματάκι τους? Μόνο για Maidens δεν είναι όμως

Αν και ειναι πολλα απο αυτα κομματαρες, δεν χρειαζεται πολυ σκεψη… THE TROOPER ΦΥΣΙΚΑ, αιωνιο το ριφ του και γενικα Ε Π Ο Σ …:bow:=D> Τωρα για το the στους τιτλους των τραγουδιων, δεν το θεωρω κατι κακο, αδιαφορο με αφηνει…

Μόνο και μόνο για να πάρει και καμιά ψήφο: The Fugitive , συγκλονιστική ερμηνεία και διαστημικό σόλο κιθάρας σε αυτό το ΥΠΟΤΙΜΗΜΕΝΟ διαμαντάκι!

Wicker Man, άνετα.

Η μεγάλη επιστροφή και το πρώτο τραγούδι από τον πρώτο δίσκο Maiden που άκουσα. :smiley:

[SIZE=“5”]THE[/SIZE] Trooper

Όσες φορές και να το ακούσω…και το άκουσα πολλές σε πρόσφατες διακοπές…γιατί φίλος προσπαθούσε με επιμονή να το βγάλει στην κιθάρα…:lol:

Ρε μαλακες, το IRON MAIDEN γραφεται με κεφαλαια!!! :x

Δε φάκιν τρούπερ…