Iron Maiden - The Final Frontier

Δεν υπάρχει. Με το ποστ αυτό ο Paoktsis μπήκε στο πάνθεον του φόρουμ, μόλις λίγο πιο κάτω (αν όχι δίπλα) από τα γνωστά σε όλους μας ιερά τέρατα!

Στηρίζουμε και αγαπάμε!

Kαλα τι να πει κανεις γι’αυτο το σημειο?Δεν αγγιζει απλα τη τελειοτητα,την αγκαλιαζει…peak:bow:

:lol:

παοξάκο, πόσα χρεώνεις ρε; είναι καναδυο δίσκοι που με ενδιαφέρουν και μ’ έχει φάει η αγωνιά!

Και μετα ενθουσιαζεται ο μεηντενας,επειδη ο δισκος θα ειναι ‘‘totally different from what we’ve done before’’,ενω ξερει απο τωρα σχεδον πως θα ειναι καθε κομματι του…:lol::lol:…ετσι ρε,αρρωστια \m/:stuck_out_tongue:

Εμενα παντως το αγαπημενο μου κομματι απο το Final frontier ειναι ανετα το 1ο.Εκει που μπαινουν οι γκαιντες τρελαινομαι.

Μαλακίες λες εσύ ο αποπάνως. Το καλύτερο κομμάτι είναι μακράν το #6 με το ριφφάκι στο 2:46 που θυμίζει Wasted Years. :metal:

Να μπει πολλ απο ΤΩΡΑ8)

Απλα [SIZE=“4”]Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο . . . [/SIZE]

:lol2::lol2::lol3::lol3:

Παντως στο 5 που παιζουν ποστ ροκ σαν τους ρωσσιαν σερκλς ακους τον ντικινσον να κλαιει στη γωνια!

Έλιωσα λέμε!!! :lol::lol::lol:

για ακομη μια φορα…

ελλαδα…

Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ MAIDEN…

ετσι και δεν διαβασει ολο το ποστ καποιος θα νομιζει πως ο δισκος κυκλοφορισε εδω και καμια εβδομαδα…

ειμαστε τρελοι…??

ΝΑΙΙΙΙΙ…

(για maiden εννοω…8))

Ναι ρε ειμαστε τρελοι για μειντεν τι θελετε τωρα…η μεγαλυτερη αγαπη της ζωης μου:D

τους εχω φαει τοσο πολυ στη μαπα που πλεον κανω και previews στα αλμπουμ τους…maiden να σαι και μη φοβασαι

Το διάβασα το μεσημέρι και είπα να το ρίξω άλλη μια ματιά το preview πριν πάω για ύπνο να έχω όνειρα γλυκά…

:lol:

ΕΠΟΣ ΑΠΛΑ!

Οπότε ξέρουμε και το καλοκαιρινό σετλιστ.

[SPOILER]1. Beyond The Eyes Can See
2. Where No Man Has Gone Before
3. Higher And Faster
4. The Antagonist
5. Longing For Heaven
6. Murky Space Race
7. Catastrophe Of A Thousand Light Years
8. The Final Frontier

  1. Fear of the Dark
  2. Iron Maiden
  3. The Numver of The Beast
  4. Two Minutes to Midnight
  5. Hallowed Be Thy Name[/SPOILER]

Ανετα ομως… :lol::lol::lol:

Προσκυνω preview Παοκτση ε!
:bow2::bow2::bow2:


:!::!::!::!:

Ε ρε Μπληντιν τώρα το δες; :frowning:

δεν ήξερα ότι το παίζανε στο 2ο ενκόρ.

Up The Irons ρε M****A !!!

fanboy και δεν ντρεπομαι