Iron Maiden - The Final Frontier

Οποιος ακουει maiden ειναι αδερφη, μεταλικα ε τι ξεπουλημενα ειναι αυτα τα κωλοαγγλακια τι ναι αυτα ρε.o εδδιε o μικορς gay να πουμε.

edit τελειως αποτυχημενη αποπειρα χιουμορ

Και έλεγα τι μου θυμίζει ο Έντι…


:p:p

Γιατι εμενα μου φερνει λιγο στο logo των Motorhead? :-k ειδικα σε μια πρωτη γρηγορη ματια…

κανεις που να του θυμιζει κανενα απο τα τερατα στους πειρατες της καραϊβικης??

ωωω καλα, αμα ειναι να δουλεψετε το logo τουλαχιστον καντε το καλα, τι καραιβικης τι motorhead?

μ’αυτο μοιαζει.

αλλα εμενα μαρεσει

Αντιγραφουν τον Predator 8O8O8O8O

Ο νεος δισκος τους θα ειναι ποστ ροκ με μεταλ στοιχεια.Ακομη θα βαλουν μεσα και γκαιντες.

χα…το ηξερα!!!

και στο εξωφυλλο θα γραψουν και ενα αστειο…

The Track list: They not confirm any title yet, but a photo from Kevin Shirley’s board shows two titles - “Christabel” ( originally from Samuel Taylor Coleridge’s poem with the same name) and “The Inheritors (William Golding)” (originally a Willian Golding’s novel, from 1955). Any other could be fake.

Aπ΄ότι φαίνεται πρόκειται να είναι ένα πάρα μα πάρα πολύ ενδιαφέρον album… :wink:

Mακάρι! Ελπίζω στο τελευταίο τους να τα δώσουν όλα! Και χωρίς τυμπανοκρουσίες…

οτι ειναι maiden ειναι ενδιαφερον…!!!:stuck_out_tongue:

Παιδες οποιος πιστευει οτι οι Iron Maiden ειναι τελειωμενοι, ποιο το νοημα να γραφει σε αυτο το thread? Αν ειναι ετσι οι τελειωμενοι, τι να πω… #-o Τα 3 αλμπουμ απο την επιστροφη του Dickinson ειναι φοβερα, μπορει να μην πιανουν το επιπεδο των πρωτων 7, αλλα και παλι αυτο δεν λεει κατω, ειναι και παλι ΔΙΣΚΑΡΕΣ… Ειδικα το Brave New World δεν μπορουν να το βγαλουν και πολλες συγχρονες μπαντες… Μην κοροιδευομαστε, απλα τα πρωτα 7 ειναι απιαστα ακομα και για τους ιδιους… Απο εκει και περα περι ορεξεως…

[SIZE=“4”]IRON FUCKIN’ MAIDEN[/SIZE]

angus ελπιζω να μην αναφερεσαι σε εμενα…:wink:
ειμαι βαμμενος maidenας απλα δεν μαρεσει καθολου το τελευταιο…
και το ακριβως προηγουμενο post μου το εννοω…
ειμαι fanboy…

τεράστιο λολ

http://www.play.com/Music/CD/4-/13070232/New-Album-TBA/Product.html

:lol:

τραγικο…#-o

ειπαμε πολυ καλο το Play αλλα οχι και ετσι…:stuck_out_tongue:

αχχαχαχχαχα…όχι ρε μαλάκα…

Το αστειο ειναι που διπλα γραφει Got one to sell? Sell it here :lol::lol:

καλα δεν γελασα και τοσο. :stuck_out_tongue:
απλα να σχολιασω οτι μπορουσαν ναχουν γραψει τον τιτλο αφου τον ξερουν.

ούτε τίτλο, ούτε ημερομηνία. πάλι καλά γνωρίζουν το συγκρότημα και βεβαίως βεβαίως την τιμή (αυτό μας έλειπε :p)