Iron Maiden - The Final Frontier καλύτερο κομμάτι

Ξέρεις κάτι που θα έπρεπε να μάθουμε; Ε μωρή αρρώστεια;

[SPOILER][SIZE=“7”]ZA RODINU! ZA STALINA![/SIZE]

Μην ακούσω ότι σπαμάρω ε…[/SPOILER]

Εσενα μπορει να σε ξερω.

Αλλα οχι ολοι μου οι γνωστοι εχουν ακουσει το δισκο…Μπορεις και συνα ακουσεις το δισκο εδω:ΠΑΤΑ ΜΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ

Φυσικά Catastrophe of a thousand light years, το thrash και τα καταιγιστικά τουπά-τουπά του Μακμπρέην χώνουν όλο το τόπικ κι όλους εσάς :!:

Παναγιώτη περίμενα να τα πεις εσύ, αλλά φεύ!

Ε ΠΕΣ ΤΑ!!!
Έχουν τυφλωθεί όλοι από το Final frontier νομίζω…
Προσωπικά έχω να ακούσω τόσο καλό προτελευταίο κομμάτι σε δίσκο Maiden από το Powerslave

ΝΕΟΣ ΔΙΣΚΟΣ BLACK SABBATH!!

Το γάμισες και ψόφησε…

Νightwing…σταματα…:slight_smile:

πως σας φανηκαν χθες οι maiden στο ραδιο αρβυλα ?

με εξεπληξαν παλι τα αγγλακια.δεν περιμενα τοσο καλη αναπαρασταση των ορχηστρικων μερων του final frontier σε live εκτελεση…

ας πανε τωρα να φανε τη γλωσσα τους ολες οι κασσανδρες που λεγαν οτι αυτο το power progressive space metal [SIZE=“5”]ΕΠΟΣ[/SIZE] δεν θα μπορουσε να αποδοθει live

μαλακια που τους εκοψαν το 8λεπτο σολο για διαφημισεις…δεν υπαρχει πλεον σεβασμος στο καλλιτεχνη,ολα θυσια στο ευκολο χρημα [-X

ανακοινωσαν και εμφανιση στο rodeo πριν το download μιας και οπως ειπε ο dickinson στον κανακη

‘ειλικρινα δεν μπορουμε να φανταστουμε καλυτερο συναυλιακο χωρο για να δοκιμασουμε τα νεα μας τραγουδια πριν παμε να παιξουμε στη τρυπα που λεγεται download festival’’

σωστος ο βρασιδας :wink:

Αntagonist για μένα και άνετα! Οι δισολίες Μurray/Smith φέρνουν έναν powerslave αέρα…

Συγνωμη… Εχει κυκλοφορισει ή διαρευσει και δεν το εχω παρει χαμπαρι? ή ολοι εσεις απο τιτλους και σχολια ψιφιζεται πιο ειναι καλιτερο? #-o [-X

Αμα ισχυει το 2ο … συγνωμη αλλα εισται τραγικα τραγικοι… :roll: [-X

Νταξει οκ… Μιλισε ο αστειατορας…
Και επεισης man … Κρατα τις μαλακιες που λες για τον ευατο σου , δεν θελω να βλεπω τις πιπες του καθε μαλακα … Εγω κατι ρωτισα και αυτο το οποιο ειπα το ενοοω δεν υπαρχει χιουμορ στον χαρακτιρισμο αυτο…

μαθε ορθογραφια και τροπους και τα ξαναλεμε.

γεια σου.

Συγνωμη η πολυ χρηση greeklish φταει… Και μιλαμε και για 2 ορθογραφικα λαθη κιολας… Εισαι τραγικος … Η ορθογραφια μεγαλε δεν εχει σχεση… Εισαι ανικανος στα ματια μου οταν ποσταρεις μαλακιες χωρις να απαντας σε αυτο που ειπα… Μαθε να μιλας και να σκεφτεσαι και μετα ελα να τα πουμε…

θΑ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΤΑΙ …

Γεια σου…

βουρκώνω.

Εξηγησα οτι εχω συνιθισει με τα γρεεκλις … τι δεν καταλαβες? :wink:

that’s better :wink:

ρε πεδια δηερεφσε?

Ωχ καλα κανε το 10 χρωνο ξερεις που σε γραφω ετσι? Τελικα θα απαντησει καποιος η θα ακοω τις πιπες του αλλου ?

awake γκετ α λαιφ μαν … Δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα πραγματκα ειμαι 17 και ελπιζω να μην καταντησω σαν και εσενα…

οχι με “ε” το “ρε” ,ραι σαμαν