Iron Maiden - The Final Frontier καλύτερο κομμάτι

Συγνωμη η πολυ χρηση greeklish φταει… Και μιλαμε και για 2 ορθογραφικα λαθη κιολας… Εισαι τραγικος … Η ορθογραφια μεγαλε δεν εχει σχεση… Εισαι ανικανος στα ματια μου οταν ποσταρεις μαλακιες χωρις να απαντας σε αυτο που ειπα… Μαθε να μιλας και να σκεφτεσαι και μετα ελα να τα πουμε…

θΑ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΤΑΙ …

Γεια σου…

βουρκώνω.

Εξηγησα οτι εχω συνιθισει με τα γρεεκλις … τι δεν καταλαβες? :wink:

that’s better :wink:

ρε πεδια δηερεφσε?

Ωχ καλα κανε το 10 χρωνο ξερεις που σε γραφω ετσι? Τελικα θα απαντησει καποιος η θα ακοω τις πιπες του αλλου ?

awake γκετ α λαιφ μαν … Δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα πραγματκα ειμαι 17 και ελπιζω να μην καταντησω σαν και εσενα…

οχι με “ε” το “ρε” ,ραι σαμαν

καλα ραι

ολι εδο μαισα γκριλις μειλαται ?

σαμαν αχαχαχαχα εισαι μεγαλος αλητης (εγραψε αλλος για μενα τωρα)

μαν αγνοησε τους το βρηκα

http://www.rapidshare.com/files/dsasd7897.zip

Of Wolf And Man και υπολοιποι λιγο πιο ηρεμα.
Φιλε αν δεν καταλαβαινεις κατι σε ενα θρεντ κοιταμε και το αρχικο
του ποστ…

Ναι οκ… Αυτη ειναι η δουλεια του rocking.gr ετσι? Κοροιδευουμαι τα μελη του φορουμ που εχουν 100 δημοσιευσεις απο μελη που εχουν 1000+ και ποσταρουμε βιντεο και ασχετα λινκ κοροιδευοντας σε ενα θρεντ και σε ενα φορουμ πανω απο ολα που εχει σκοπο την ενημερωση… Να το καλο παραδειγμα απο τους απο πανω που δεν ξερω ποσα χρονια γραφουν εδω ή ποσα χρονια ασχολουνται με τον χωρο … Ευχαριστω για την ενημερωση και το ξεκαρδιστικο χιουμορ τον προηγουμενων …

Ρε ανθρωπε στο ξαναλεω.Κοιτα λιγο το αρχικο ποστ.
Δες για ποιο λογο γινεται οτι γινεται σε αυτο το θρεντ.

Ένα φόρουμ δεν έχει σκοπό την ενημέρωση, πότε θα το καταλάβετε αυτό?

Αυτό ακριβώς φίλε μου.
Γράφω στο rocking απ’το 1997 και με έχουν βάλει γι’αυτόν ακριβώς το λόγο.
Είμαι στο χώρο γύρω στα 16 χρόνια, και έχω δει πολλούς χρήστες σαν εσένα, και όλοι είχαν ίδια κατάληξη: έφαγαν ban.
Μη νομίζεις οτί είμαστε δημοκρατικό φόρουμ, ή ότι ισχύουν τα ίδια για όλους.
Είσαι σε πολύ δύσκολη θέση πλέον.

Εμ… Αν δεν υπαρχει δημοκρατια και ισοτητα στον διαλογο συγνωμη αλλα μαλλον δεν ανηκω εδω… Με την ιδια λογικη ενας 15 χρονος δεν εχει δικαιωμα να μιλα σε ενα 70 χρονο ετσι δεν ειναι? … Θα φαω μπαν αλλα τουλαχιστον δεν θα ανεχτω χιουμοριστικα παιχνιδια που με θιγουν … Ζητησα και εξηγησα να σταματησει το παιχνιδι… Απο εκει και περα εγω ειμαι ο κακος και ο περιεργος?.. Ρωταω αμα το αλμπουμ βγηκε ή διερευσε… Δημιουργθηκε [SIZE=“3”]πολλ για το καλιτερο τραγουδι[/SIZE]ενω το αλμπουμ δεν εχει βγει:!: (απο οτι καταλαβα πριν λιγο) … και στην αρχη γινετε ολοκληρη αναλυση και ρωταω γιατι εχω μπερδευτει… Μου φενεται γελοιο ολο αυτο που γινοταν θρεντ χωρις να κυκλοφορισει ακομα αλμουμ με τετοιο πολλ … Ο awake αντι να απαντησει με ενα '" οχι δεν εχει ακομα κυκλοφορησει " ποσταρει φοτο και μετα μιλα για την ορθογραφεια μου … Δεν με σεβεται δεν τον σεβομαι

Συμφωνώ με Οφγουλφενμάν!

ρε οφ γούλφ, το κουράζεις πολύ. αλήθεια.

Το θρεντ δεν έχει σκοπό την ενημέρωση, για ενημέρωση πάτα εδώ.

εδώ μέσα κάνουμε χαβαλέ. Γουστάρεις? Ευπρόσδεκτος.
Όχι? έφυγες. Πόσο δύσκολο.

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ποσο θεος εισαι ρε

προσκυναω(μολις σηκωθω ορθιος απο το πατωμα που εχω πεσει απο τα γελια)