Iron Maiden - The Final Frontier καλύτερο κομμάτι

κρητικο :stuck_out_tongue: ?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

ειστε ολοι πολυ μαλακαις :lol::lol::lol:

καλα ρε, μην κοροιδευεις την ορθογραφια του

Μόνο μια ψήφο έχει το έπος Where No Man Has Gone Before [-X[-X ντροπή και αίσχος:lightsabre: Εγώ δεν έχω καταφέρει να ακούσω το υπόλοιπο άλμπουμ γιατί πατάω συνέχεια το repeat σε αυτό το κομμάτι

Βρε ΝτεντΜέμορις, μη συνεχίζεις τον ανάλγητο και καταδικαστέο ψευτοχαβαλέ σε βάρος αυτού του δύσμοιρου θύματος της ευνοιοκρατίας, του νεποτισμού και της φαυλοκρατίας του φόρουμ, του μάταια αναζητούντος έγκυρη ενημέρωση Of Wolf and Man :!:

Επειδή άργησα λίγο να ακούσω το καινούργιο cd των maiden δεν έχω δικαίωμα στη ψηφοφορία :cry:

Of Wolf and Man mode on

Δηλαδή εσύ τώρα νομίζεις ότι είσαι αστεία; Ε; Ε; Νομίζεις ότι είσαι αστεία;

Of Wolf and Man mode off

το πιο χαζο poll που εχω δει… ελεος… #-o

Δεν ειναι γυναικα/:-s

μα φυγε =/

Οκ φευγω,

:ban:

:stuck_out_tongue:

Παιδες(και ειδικα Shadowking που τη ζηταγες),η japanese edition με τις διασκευες στο γνωστο μεξικανικο μπλογκ εδω και καμια ωριτσα(256kbps):wink:

κωδικος για το .rar αν σας ζητησει,“tortillas”

Παντως,atm νιωθω οτι πιανει επιπεδα BNW.Νταξει σιγουρα μιλαει και ο ενθουσιασμος αλλα ρε μαγκες ποσα…το πολυ 2 fillers?Μακαρι να σταματησουν τωρα οπως αφησαν να εννοηθει,με το κεφαλι κατι παραπανω απο ψηλα…

Αν βρει κανεις καλυτερη ποιοτητα,σφυριχτε μια κι απο δω:D

(Αwake ειναι ακομα νωπο το “κυτταξε”,οχι πολλα σχολια για ορθογραφιες ε.Και τελος παντων οχι και δω οφ τοπικ και τσακωμοι ρε παιδια,μη γινει Death Magnetic thread η φαση)

9 ιουνιου νομιζω ξεκιναει η περιοδεια…θελω pro-review απο Παοκτζη σε καμια βδομαδα,γτ με εχει φαει λιγο η αγωνια,για το πως ακουγεται το Catastrophe Of A Thousand Light Years Live…αντιδρασεις κοσμου κτλ,και αν ο Χαρις αυτη τη φορα,θα φοραει σορτσακι ή εκεινο το γαμηστερο ριγε κολλανακι,φορο τιμης σε old days,μιας και ειναι final δισκος…

Αναμενουμε…

παίδες θα γίνει το ίδιο με το 10.000 Days των Tool.

Οι οπαδοί τους όταν διέρρευσε ο δίσκος δεν πίστευαν ότι είναι ο κανονικός και ότι σκαρφίστηκαν μέγα σχέδιο να μπερδέψουν τον κόσμο δίνοντας δικά τους fake κομμάτια.

Πήγαν δε την πλάκα ακόμα παραπέρα αφού τελικά αυτά τα τραγούδια κυκλοφόρησαν και στον κανονικό δίσκο.

οι πραγματικοί οπαδοί των Tool ακόμα περιμένουν.

τρου στορυ

Οπότε μην περιμένετε διαφορές στην επίσημη κυκλοφορία.

Έχετε όλες αυτές τις απορίες. Κανείς δε διαβασε τη συνέντευξη;

Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά το καινούριο Μετάλλικα είναι κλάσεις ανώτερο, παλιός καλός Χέτφιλντ γαμώ! :vibrate:

Pumpkin με έσωσες! Τα σπάνε οι διασκευές λέμε!

τιιιι???

δεν ειναι εδω το γραφειο τυπου των maiden…??
παλι χαθηκα το ζωο…[-X

Σίγουρα δεν με ξέρεις, και ούτε θα θελα…

Και που είσαι, πάτα το εσύ, καλύτερα, ίσως να το χρειάζεσαι περισσότερο… :wink:

Εσυ δεν εισαι στο φορουμ του adslgr.com οπου εχεις πρηξει ολο το μουσικο section για τους maiden???