Iron Maiden - The Final Frontier καλύτερο κομμάτι

ΞΗΓΑ?

η ντεντ μεμοριζ γυναικα ειναι ρε

murray μην κλαις θα το ακουσεις και συ καποια στιγμη το αλμπουμ

Αγαπαμε

Επισης αγαπαμε οφ γουλφ εντ μαν

Επισης ο δισκος δεν χρειαζεται να διαρρευσει γαι να τον ακουσουμε.Δειτε για παραδειγμα τον ΠΑΟΚΤΖΗ

ισχύει. ακόμα περιμένω :frowning:

γεια σε ολο το φορουμ.μολις εκανα εγγραφη.αιτια ηταν το ψαξιμο για τα νεα κομματια των θεων. υπαρχει περπτωση καποιος να εχει υλικο απτο νεο αλμπουμ? 4 χρονια περιμενουμε να ακουσουμε τις πρωτες νοτες. Αν μπορει καποιος φιλος να βοηθησει να ακουσουμε και εμεις εστω ενα δειγμα απο το αναμενομενο αλμπουμ ,θα μας εβγαζε απτην αγωνια.ξερω οτι το υλικο δεν ειναι διαθεσιμο επισημως , αλλα ολοι οσοι μεγαλωσαμε με τους MAIDEN ανυπομονουμε απιστευτα.

γραφτε περισσοτερα σχολια οσοι εχετε ακουσει τα κομματια να παρουμε μια ιδεα.up the irons!

Φίλε Σπύρο έλα αύριο στο πάρτι του ρόκιν! Έχω έγκυρες πληροφορίες ότι κομμάτια από το καινούριο Maiden θα ακουστούν για πρώτη φορά στην Ελλάδα από τους αγαπητούς μας συντάκτες! :slight_smile:

:-s

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.

Τί ρε!

Δε με πιστεύεις ασπούμε; :evil:

οχι νταξει σε πιστευω!see you at the party σπυρο! up the irons

Δεν χρειαζεται να εισαι αγενης με ενα φιλαρακι:wink:

Και ναι ρε παιδια το επομενο αμεσως λεπτο καταλαβα οτι η ντεντ μεμοριζ ειναι γυναικα,δεν χρειαζεται να το κουραζουμε.

δεν νομίζω…

μουσικό ξεχωριστό section, δεν υπάρχει, υπάρχει το “πολιτιστικό στέκι” εκεί…

Εκεί λοιπόν, το μόνο που υπάρχει και που αναφέρεται για τους maiden, είναι μια “δημοσκόποηση” που την ξεκίνησα εγώ…

Οπότε, τι λες…;

Ας μην το χαρακτηρίσω λοιπόν καλύτερα, αν και δεν με νοιάζει και πολύ στο να σου απαντήσω όπως πρέπει, στο φόρουμ εδώ γράφτηκα, για να σταματήσετε να κοροιδεύετε τον κόσμο… όταν βγεί, και κυκλοφορήσει, θα το αγοράσουμε και τέλος…

“Μαιντανός” είμαι, ναι… αλλά όχι σε σημείο να πρίζω τον κόσμο… Δεν μου είναι τπτ οι maiden για να πρίζω τον κόσμο… Δεν μου δίνουν να φάω κτλ κτλ… ίσα ίσα που εγώ, εσύ, ο άλλος, τους δίνει να “φάνε”… :slight_smile:

@nightwing

σόρρυ αν σου φάνηκα αγενής, αλλά δεν μου αρέσουν οι πλάκες… :slight_smile:

Ρε σοβαρα τωρα 90% παιζει να 'μαι και συγγενης σου.Ακους dream theater?

όχι, δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα…

είμαι πιο πολύ του “trash, death, black”…

Σας γραφω απο κρητη(φοιτουμε…) οποτε λιγο ακατορθωτο να παρεβρεθω στο παρτακι.anyway , για να μη κουραζω με ιδιες προτασεις , αν καποιος εχει και επιθυμει , τελειως εμπιστευτικα(maiden fans ειμαστε ,το υλικο αυτο ειναι θησαυρος για μας) ,ας βοηθησει.

στα περι τραγουδιων,αν και δεν εχω ακουσει τιποτα και μονο που βλεπω αυτο το 14λεπτο στο τελος , τα 8 σε αριθμο κομματια και σκεφτομενος οτι το αλμπουμ(το διαβασα σε ενα site) ειναι ηχογραφημενο στα bahamas studios που ειχαν ηχογραφησει piece , power kai somewhere …με πιανει ενα δεος.

σχετικα με το αν θα ειναι το τελευταιο τους η οχι , αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι αν πρεπει να σταματησουν ασ το κανουν αξιοπρεπως,πριν παρακμασουν.αν οντως ειναι το τελευταιο και ειναι καλο οπως λενε οσοι το εχουν ακουσει,τοτε καλως κανουν και δινουν ενα τελος. θα μου πειτε maiden ειναι,σιγουρα μπορουν να βγαλουν και αλλο απιστευτο δισκο περα απο αυτον. ο harris παντως εχει αποδειξει οτι ειναι τελειομανης και δε σπροχνει τα πραγματα αν δεν βγουν σωστα.σεβομενος το κοινο του και την πορεια του οποιο τελος και να επιλεξει ,τιμη και δοξα σε αυτο.

έλα μωρέ που μου το σοβαρέψατε!
Τι’στε σεις οι μεηντενάδες μωρέ? Τσακωθήκατε ΠΡΙΝ ΚΑΝ βγει ο δίσκος?
Το επόμενο βήμα να τσακωθείτε για τις πρόβες ξερωγώ?

Οντόπικ, μόνο γω παρατήρησα κάποιες καθαρά jazz στιγμές στο 3ο λεπτό του The Antagonist???

ή την κανονικότατα drone εισαγωγή του Catastrophe Of A Thousand Light Years?

Πείτε μωρέ για θα τρελαθώ, το καλύτερο τώρα για το τέλος μας το κρατάγανε οι μέηντεν ΡΕΕΕΕ!!!

το έχαψες και εσύ ρε σπύρο…;

η λίστα δεν είναι πραγματική, η συγκεκριμένη tracklist βγήκε ανεπίσημα από μια βουλγαρική σελίδα οπαδών (από ότι διάβασα), οι οποίοι, σύμφωνα με “πηγές” την δημοσίευσαν “ανεπίσημα”…

Μην χάφτεις, την εδώ πλάκα… κανείς δεν έχει ακούσει τπτ…

Α ντειβ δεν σε ξερω.

Μπληντιν το bonus track θα ειναι τεκ ντεθ με guest ton Jeroen ακουσα.Εγω παντως ελπιζω να εχει και διασκευη Jimi Hendrix.

Dave Murray πως τολμάς να μας συκοφαντείς ότι και καλά δεν έχουμε ακούσει το album; Τί Maiden-άδες θα ήμασταν αν δεν;

190 πόστ ρε μαλάκες κ ακόμα λέτε οτι σας κατέβει πάνω σε ένα άλμπουμ που δεν υπάρχει; Δηλαδή…οκ…καφρίλα καφρίλα αλλά μέχρι ενός σημείου…