Iron Maiden vs Judas Priest

προτιμαω iron maiden…αλλα album σαν το sad wings of destiny οι maiden δεν εβγαλαν…κατα τη γνωμη μου το κορυφαιο και πιο υποτιμημενο album των priest…

Pshfisa Maiden giati aftoi me exwsan sto metal.

Ναι όντως το πιο υποτιμημένο, αλλά το θεωρώ κορυφαίο μετά το Painkiller!! Πάντως είναι υπέρτατη δισκάρα!

Defenders Of The Faith χαλαρα για μενα… Sentinel, Love Bites και δε συμμαζευεται…

Priest.Εχουν βγαλει δισκαρες οπως Painkiller,Sad Wings Of Destiny,British Steel,Screaming For Vengeance,Sin After Sin κ.α.(ενταξει ισως να εγραψα πολλους αλλα τι να κανω οι Priest ειναι απ’τα αγαπημενα μου.Δεν υπαρχει
φορα που να μην ανατριχιαζω με Victim Of Changes.)

[QUOTE=Criss Oliva;122184 .Δεν υπαρχει
φορα που να μην ανατριχιαζω με Victim Of Changes.)[/QUOTE]

το κορυφαιο κομματι των priest και απο τα αριστουργηματα του hard rock/heavy metal…

Μaiden φυσικα.

maiden παρα μα παρα πολυ ανετα. και οι priest με πορωνουν, το screaming for vengeance ειναι στα αγαπημενα μου αλμπουμ, αλλα οι maiden ειναι και θα ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα.

καλοι οι maiden αλλα ακομα και αυτοι το λενε: judas my guide:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Φιλαράκι, και οι Priest όμως έχουν τραγούδι “Hard As Iron”… :wink:

:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

:smiley: Tha prepei na to exw ksanapei s’asyto to topic: PAPAS IOUDAS FTW!

ψηφιζω maiden γιατι ειχανε σταθερη πορεια μεχρι την κορυφη…βεβαια την ποιοτητα των Priest θα την ζηλευανε παρα πολλοι…

Από τα πιο ηλίθια θέματα ever… :thumbdown:

Κανένας!!!

(Επιτέλους το είπα και εγώ μία φορά! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: )

Ιron Maiden… Ετσι.

Και γιατι ετσι και οχι αλλιως??? :-k :stuck_out_tongue:

Ιmon Raiden,βέβαια.
Είναι εκπληκτικοί,όποτε ακούω γουστάρω πολύ σας λέω,καμιά φορά τους βάζω δυνατά και χτυπιέμαι στο δωματιο μου με μανία.Αλλά μετά ιδρώνω και σταματάω.Μου αρέσει να μαι καθαρός και να μην βρομάω.Οι φίλοι μου με κοροιδεύουν γιατι τον παίζω με τον Έντι,αλλά δεν βρίσκω τιποτα κακό σε αυτο .Η μητέρα μου δε με αφήνει να τους ακούω,αλλά εγώ ειμαι άντρας και δε μου αρέσουν κάτι τέτοια,μια φορά είχα νευριάσει μαζί της και αντι να το κλείσω το χαμήλωσα.Ας γίνουμε όλοι άντρες και ας ενωθούμε.Ζήτω!Ζήτω!Ζήτω!

Όχι ρε πούστη μου!!! #-o …:lol: …:roll: …:lol:

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: