Iron maiden vs metallica vs judas priest vs black sabbath

#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

Ακομα υπαρχει αυτο??

Metallica ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.Ετσι για να διατηρουμε και το πιο ακυρο topic ever.

Οι Μετάλικα είνε πολλή καλοί, αλά ξεπουλίθικαν γεια το χρύμα, το τελεφτέο μεταλ τους ίταν το Μαστερ οφ παππετς, οι Μεηντεν ινε καλυτεροι γιατη πεζουν ακομα αλιθινο μεταλ, κε το “Φιαρ Οφ Δε Νταρκνες” (ετσι δε λεγετε?) ινε το αγαπημενω μου ταγουδι τους, ινε πιο ορεο απο το “Φορ Χουμ Δε Μπελ Τονκς”, αρα οι Μεάντεν ινε καλυτεροι απο τους Μεταλικα.
Οι Σαμπαθ ινε πολυ καλί, αλα όχι ωσο οι Μέηντεην, οι γιουδας πριεστ δεν αίχουν βγαλη τραγοδια ωπος το “Μπρινγκ Γιορ Ντάουτερ Του Δε Σλάουτερ” και το “Γουερ Εαγκλς Ντάερ” και το “Χαλάουντ Μπι Δι Νάμε”. άρα οι Αιρον Μάινταεν ινε το καλιτερο απο ωλα.

Πάντος ακωμα και ετση μωνο αφτα τα 4 σιγκροτιματα αξηζουν στη μουσικί. Γιατη πεζουν μεταλ, οχι βλακιες.

Πρωτεινομενοι δισκοι: “Ράιντ δε Λίτνινγκ” απο μεταλικα, [B]“Δε Ναμπερ οφ δε Μπιτς” /B απο Μαηνταιηεν, “Σαντ Βινγκς οφ Ντεστινάι” απο Γουδας Πριεστ, και “Μπλακ Σάββαντ” απο Μπλακ Σαβαραθ.

Παρτε τους κε θα καταλαβεται γιατη το μεταλ θα ζι για παντα!!!

:lol: :stuck_out_tongue: #-o

Φυσικα και ειναι οι Black Sabbath οι καλυτεροι . Για να ηταν καλο αυτο το poll δεν θα επρεπε να ειχε Sabbath γιατι δν συγκρινουμε τους ΘΕΟΥΣ με του θνητους. Απο τους αλλους 3 διαλέγω Metallica .

Iron maiden.

Τραγουδαρες,τελεια μελη.

Γουστάρω που προηγούνται οι BLACK SABBATH! :slight_smile:

MAIDEN
METALLICA
SABBATH
JUDAS PRIEST

Xαλαρά Sabbath. Eφεύρεσαν αυτήν την μουσική, ενώ έχουν επηρρεάσει σχεδόν τους πάντες (και δεν αναφέρομαι μόνο σε metal μουσικούς).

Και εγω.Αυτοι αξιζουν κατα τη γνωμη μου το τιτλο του καλυτερου Heavy Metal συγκροτηματος.
Στο poll ψηφισα Metallica γιατι δεν μπορουσα να κανω και αλλιως… :oops: :–
Κατα την προτιμηση μου παει:
Tallica
Sabbath
Priest
Maiden

[SIZE=“4”][SIZE=“5”]ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ TOPIC!!![/SIZE][/SIZE]
:lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:

κι’εγω, αφου πρωτα τα αποτελεσματα γινουν ετσι: Judas Priest
Black Sabbath
Iron Maiden
Metallica

Για μενα παει πλεον καπως ετσι:
Black Sabbath
Metallica
Judas Priest - Iron Maiden

Ξερουμε καθολου απο πωλησεις πως παει η καθε μια?Εγω ξερω για Metallica και Maiden μονο οπου ειναι 100 και 70κατι αντιστοιχα.

Μ’αρεσει που απαντατε κι ολας… :roll:

και γιατι το ονομα σου ειναι notb(number of the beast) και οχι bs(british steel):stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[SIZE=“5”]METALLICA[/SIZE] Τελος Ο-Ι-Κ-Ο-Π-Ε-Δ-Ο λεμε!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Είναι όλοι gtp και πουλημένοι!!

Λες και δεν ξέρουμε τις γνωστές π@π@ριές των Λεφτάλλικα με το Νάψτερ ή τα κολλητιλίκια τους με Limp Bizkit-Linkin Park για να είναι in! Μην πω τις αντιγραφές από σλίπκνοτ!
Λες και δεν ξέρουμε γιατί γύρισε ο Χάλφορντ πίσω, ήταν πολλά τα λεφτά!!
Λες και δεν ξέρουμε πως μας τα τρώνε οι Σάμπαθ! Μια ριγιούνιον με Όζυ, μια με Ντίο, μια ξανά με Όζυ! Βρε δα πατε να γ@μηθείτε!!
Όσο για μέιντεν, τι να πω!! Δεν τους κατακρίνω γιατί λυπάμαι τον παππούλη τον Μακμπρέιν!! Αποσυρθείτε ρε κι αφήστε ήσυχα τα αυτάκια μας!!

Οτι πει το παλικαρι:thumbup:

Καντε κατι για να μην ειναι δευτεροι οι Σαμπαθ στο δημοψηφισμα…

Ψηφιστε ολοι Μετσαλικα να γινουν τριτοι.