Iron maiden vs metallica vs judas priest vs black sabbath

Μήπως εννοείς Μετσόλακα;;; :!:

+φωνώ και επαυξάνω… και είμαι 14…σε λίγες μέρες κλείνω τα 15… αρκετά ώριμη για να σκεφτώ τα ίδια με τον από πάνω…

Ψήφισα Maiden.Προσωπικά δεν πολυγουστάρω την όλη φάση Sabbath…(ωχ ωχ ωχ :stuck_out_tongue: ).Προτιμώ ας πούμε τη σόλο του Ozzy (R.I.P Randy).Όσο για Metallica Και Priest, οι πρώτοι έχουν να επιδείξουν 4-5 τεράστιους δίσκους ,ενώ τους άλλους ποτέ δεν τους πολυπήγαινα…
Iron Maiden
Metallica
Judas Priest
Black Sabbath

Από την λίστα οι αγαπημένοι μου και οι μοναδικοί από τους τέσσερις που δεν έχω δει ποτέ (πούστη στρατέ!) είναι οι Metallica. Δεύτεροι στην προτίμησή μου έρχονται οι Black Sabbath, τρίτοι οι Iron Maiden και τελευταίοι οι Judas Priest.

Απαραδεκτο οι Priest να εχουν μονο τοσους ψηφους…[-X

Ξεθαβω ψηφοφοριες σημερα…:smiley:
Καλα μιλαμε οο,τι μπορεις να φανταστεις βρισκεις…:lol:

Ε, που είναι οι Χαμερφολ :!:

Σπιτια τους, μαλλον θα κοιμουνται τετοια ωρα…:stuck_out_tongue:

Δεν δουλεύουν πυρετωδώς πάνω στο νέο επαναστατικό και προοδευτικό τους αλμπουμ???!?

οχι.

ικανοποιηθηκες τωρα?

Μη μουτρώνεις μωρέ. Καλούληδες είναι.

Ον τόπικ: ψήφισα πριστ.

Κατά σειρά προτίμησης

Maiden
Metallica
Priest
Sabbath

Οι 3 πρώτοι μου αρέσουν σχεδόν εξίσου ενώ οι Sabbath παρά την ιστορία και τη μουσική αξία τους, ποτέ δε μου αρέσαν τόσο ώστε να με θεωρώ οπαδό τους.

metallica
ειναι προσωπικη αδυναμια τι να κανουμε!!!

Και τα 4 αυτά γκρουπ είναι κορυφαία και μαζί με κάποια άλλα η μισή ουσία του metal.
Η άλλη μισή ουσία του metal είναι τα καινούρια γκρουπς, που αποτελούν το ΜΕΛΛΟΝ.
Αν κάποια στιγμή δεν ασχοληθούμε με τα καινούρια με την ίδια αγάπη και πάθος όπως μεαυτές τις γκρουπάρες, τότε ότι έχτισαν θα πάει σίγουρα χαμένο.

Έλατε τώρα μωρέεεε…τζερτζελές να γίνεται. Metallica από μένα.

judas priest

:thumbup: :bye:

Ρε παιδια παλι θρεντ με μεταλλικα εναντιων μαιδεν? δεν βαρεθηκαμε επιτελους να συγκρινουμε 2 διαφορετικες τεραστιες μπαντες?και σαν να μην εφτανε αυτο βαλαμε και σαμπαθ και πριστ…ενιγουει μεταλλικα λογο αδυναμιας…αλλα ολοι εουν προσφεροι στο μεταλ και κανουμε μ*****ες που φτιανουμε τετοια θρεντ…

[SIZE=“6”]Metallica[/SIZE] με διαφορα!!!Πορωση!!!

Mιλάμε δεν πάτε καθόλου καλά… Ελεος! Περιμένετε τωρα τι? Αυτά δεν γίνονται… Βαλτε και τους Guns N’ Roses, Motorhead, Scorpions, AC/DC, Queensryche και ισως γινει πιο ευκολο να ψηφισουμε…:lol:

Πού κολλάνε οι Metallica με τους άλλους τρείς??

Δηλαδή σόνι και καλά να είναι μέσα σε κάθε topic…#-o

Φτιάχτε και κανένα topic ξέρωγώ…

Britney Spears vs Metallica vs Καζαντζίδης vs Στέλλα Μπεζεντάκου.