Iron Maiden vs Metallica

Εδω απλα μιλησα για τη μεγαλυτερη μαχη! Maiden vs Metallica! Ουτε για wow μιλησα ουτε για μουσικη :expressionless:

μιλησες ομως για levels spells και τετοια…χαρακτηριστικο δειγμα πορωμενου με rpg.

Η μητερα των μαχων?:stuck_out_tongue: Το απολυτο ντερμπι?#-o
Η ψηφοφορια ειναι ψευδης,επιπλαστο το αποτελεσμα(που ελεγε κ ο βενιζελος για τις εκλογες:lol: :stuck_out_tongue: )

Ελα αλλοι 19 είμαστε…:lol:

For the Horde! Εεεε, Hammers! :expressionless:

Επιμένω να αρνούμαι να ψηφίσω! Ου, αίσχος! «Ποιόν αγαπάς πιο πολύ, τη μαμά ή τον μπαμπά»… [-X

Εγό ψηφίζο Αιρον Μαήντεην. Γιατή το Σάμγουέαρ ιν Τάημ και το Πις οφ Μάιντ και το Αιρον Μαηντανι ίναι καλήτερα απο το Μάστερ ΟΒ Παπαιτς και το Ριντ Δε Λήτνινγκ, και το Μπλακ Άλβουμ. Και οι Μεητντεν ίνε πιο ΤΡΟΥ γιατή πάντα άιπεζαν ΜΕΤΑΛ και δεν κσεπουθίθικαν ούται έκοπσαν τα μαλιά τους. Μεήντνεν ΡΕΕΕΕ!! Γιουλ τέηκ μη ε λάιφ, μπατ άιλ τέηκ γιουρς του!!

γιατί κάπου σε αυτό το τόπικ νομίζω έχω μια παρόμοια απάντηση? Πάει, έχασα την έμπνευση μου… :lol:

Δεν χωράνε συγκρισεις ανάμεσα σε δυο τόσο καταπληκτικές μπάντες με τέτοια μεγάλη ιστορία!

ΜETALLICA!!:stuck_out_tongue:

metallica. Οι maiden εχουν ελαχιστα ωραια κομματια, επαναλαμβανουν συνεχος το gallop (αν ειχε στομα τι θα του ειχε σιρει του Harris…) και δεν εχουν και τον James…
Και μην μου πειτε “Ναι αλλα οι Metallica ειναι πουλιμενοι” γιατι και οι Maiden δεν πανε πισω…

Σωστά. Fear of the dark, The Trooper και Number of the Beast. Τα άλλα είναι μετριότητες[-X

:wink: :wink:

:lol: :stuck_out_tongue:

ρε δεν έχουν παίξει μια φορά μαζί ?
τότε που οι Metallica ανακοινώθηκε ότι θα ήταν support στους Rolling Stones (απίστευτα ηλίθια απόφαση και πέραν των εκατομμυρίων εντελώς αχρείαστη περιοδεία) , ο Lars είχε δηλώσει ότι πάντα άρεσε στην μπάντα να παίζει μαζί με τα είδωλά τους , όπως οι Saxon , Diamond Head , Iron Maiden.

δεν ξέρω ακριβώς δεν έχω βρει τίποτε τέτοιο.

Αν γινόνταν / έγινε λογικά οι Metallica θα ήταν support.

Δεν έχουν παίξει ποτέ μαζί, για προφανείς λόγους.

Δυστυχώς για εμάς:(

Ιδού ( το θυμόμουν):slight_smile:

http://www.rocking.gr/article263.php

αποκλείεται να έγινε , αφού λέει πηγές περιοδικού είναι οπότε…

ΝΟΜΙΖΕΙΣ…

είμαι βέβαιος , δεν νομίζω…
έχω πει ότι τους λατρεύω και τους 2 , με περισσότερη συμπάθεια στους Metallica…

Νομίζω δεν έχει νόημα η συζήτηση καθώς δε θα καταλήξουμε κάπου. Εγώ θεωρώ πως οι Maiden θα έπρεπε να είναι heads μόνο και μόνο διότι οι Μεταλλικα δηλώνουν φαν των μέιντεν. Απόψεις βέβαια.

Να η ευκαιρια!:lol: Να κανουμε κ κανα site για να μαζευτουν υπογραφες!#-o :stuck_out_tongue:

ακουω πολλους να λενε πως οι maiden δεν αλλαξαν καθολου,παιζαν τα ιδια και τα ιδια κλπ

Δεν καταλαβα…οι ac/dc ο ιδιο δεν κανανε;ομως οριζουν το hard rock για μενα και ειναι το νο1 αυτου του ειδους

Κατι αναλογο ισχυει και για τους maiden.Oρισαν το metal και ειναι το νο1 σε αυτο

Αποψη μου…

Γι αυτό τους Ac/Dc δεν τους ακούει κανείς :lol::stuck_out_tongue: