Iron Maiden vs Metallica

Εγω ειμαι υπερ των iron maiden :smiley: Hallowed Be Thy Name και δεν σημαζευετε

Στο poll πάντως οι Metallica τον έχουν πιει άνετα:p

Δεν λες που δεν ειπες Linkin Park!

μηπως μου χει βγει το ονομα???:stuck_out_tongue: #-o δεν βρισκω το λογο…

Δεν χωραν σχολια για κανενα απο τα 2 αυτα συγκροτηματα, πιστευω πως ηταν απαραιτητα στο ειδος τους … με δυσκολια θα πω Metallica(ισως να ειμαι και επιρεασμενος απο το γενικοτερο μου κολλημα με δαυτους αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι αυτα…) anyway Respect και για τους 2!.. Up the Irons & F*ck yeah baby! 8)

Ο McBrain ανώτερος του Ulrich.
Οι Murray, Gers, Smith ανώτεροι από Hetfield, Hammet.
Καλά, μην μιλήσω και για τον βασιλιά Steve “Bass Master” Harris. Ισως αν ζούσε ο συγχωρεμένος Cliff νά 'ταν καλύτερος…

Κατά τα άλλα… Up The Irons!!!

Οπως και σε καθε ατομικο παιχνιδι, ετσι και στην μουσικη, δεν χωρανε πολλες ατομικες συγκρισεις! :wink:

Μα το ξέρω. Ούτως ή άλλως είχα ψηψίσει Maiden πριν από καιρό. Η ατομική σύγκριση δεν έχει καμία σχέση με την τελική μου απάντηση.

Οι Metallica έχουν πάρει μαζί σε περιοδεία τους LP. :wink:

Πακέτο και με Limp Bizkit…:lol:

από τις πιο ηλίθιες αποφάσεις όλων των εποχών…

Προσπαθώ να σκεφτώ ποιο είναι χειρότερο για support:

Οι Dragonforce ή οι Limpin’ Bizpark?

Eγώ πάντως πηγαινα ανετα…:lol:

Οπως εχω ξαναπει για μενα οι ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ειναι οι ΜΠΙΤΛΣ του σκληρου ηχου. Εγιναν τοσο μεγαλο συγκροτημα που ξεφυγαν απο την ταμπελα του μεταλ!!!

Σωστά τα λέει ο από πάνω. Οι metallica εγιναν τόσο μεγάλοι που ξέφυγαν απ την ταμπέλα του metal, ενώ οι maiden είναι το metal :slight_smile:

Οι Μetallica είναι πανω απο όλα …

[SIZE=“7”]ΙΔΕΑ [/SIZE]

ακριβως γιαυτο που λες οι Μεταλλικα ειναι μια κλαση επανω

αν και μου αρεσουν πιο πολυ οι Iron Maiden ψηφισα metallica στο poll γιατι ηταν το πρωτο ‘‘μεταλαδικο’’ συγκροτημα με το οποιο ειχα παθιαστει και θελω να ανεβουν λιγακι τα ποσοστα τους:thumbup:

Η πρωτη μαχη maiden-metallica που ειχα δει, δεν ηταν δικαια, γιατι οι metallica ηταν 1 lvl μικροτεροι και οι maiden ειχαν ολα τα γαματα spells και ηταν γεματοι buffs.

Μετα απο χρονια, που ξαναειδα maiden-metallica, οι metallica ηταν πλεον ιδιο lvl με maiden, αλλα ρε γαμωτο, οι maiden εφαγαν dc και ετσι δεν τελειωσε η μαχη :confused:

Παντως νομιζω οτι οι metallica ακομη και χωρις buffs τους εχουν τους maiden! Και επικαλουμαι τα στατιστικα των 2 συγκροτηματων.

Bacillus, εχω την εντυπωση οτι πρεπει να ξεκοψεις λιγο απο το WOW…