Iron Maiden: Αγαπημένο ?κρυφό διαμάντι?

Από ότι βλέπω στο Dickinson vs Di?anno οι Maiden πουλάνε, οπότε σας ακούω?

Ξέρω ότι θα διαφωνήσετε με τις επιλογές αλλά είναι τόσα πολλά?

Το “To tame a land” εκτός συναγωνισμού…

Λολ, έπικ φέηλ!

έντιτ
Α, είπα (γαμώτο…)

Τεσπά. Sea of Madness.

Ποίο επικό και από το Bridge of death :stuck_out_tongue:

Δεν πειράζει κι εγώ την πρώτη φορά που πήγα να βάλω πολλ μαλακία θυμάμαι να έκανα. :smiley:

Σας είπα ότι ψηφίζω Sea of Madness από την απόλυτη δισκάρα των Maiden;

θα ψήφιζα sea of madness ή the prophecy αν δεν υπήρχε το πολυαγαπημένο strange world.

Sea of madness θέλει 100 δισκογραφίες για να το γράψει οποιοσδήποτε, αλλά λίγες περισσότερες το Prophecy λογω της ερμηνείας του άμπαλου του Dickinson.

Fixed

Πώς τολμάς αχρείε;

Πολύ ωραίο το Ζωή Ακόμα, αλλά η Θάλασσα της Τρέλας λέμε.

(Μην το κάνεις φιξντ ρε θα σου πάρει ο διάολος τον πατέρα)

Fixed:D:D

Πατάω ριπόρτ αληταρά :!:

Δε με πιάνει, όλα τα παραπάνω ήταν μια ευγενική χορηγία της λογοκριτικής επιτροπής “Η σκοτεινή πλευρά”.

Trademark By Lucas Films A.E.

Αποχωρώ ηττημένος και πάω να ξεραθώ.

Όνειρα γλυκά κακούργες.

Απο αυτα του πολ Sea of madness ανετιλα…Μετα Prophecy και Strange World…

Sea of Madness σιγουρα απο τα πολυ καλα τους που δν εγιναν και τοσο γνωστα στο ευρυ κοινο…Επισης θα ελεγα και το Flash Of The Blade ειναι αρκετα καλο…

απο τη λιστα θα πω το THE PROPHECY και συμπληρωνω, 22 acacia avenue, total eclipse, the duellists, deja vu, run silent run deep, no prayer 4 the dying…

Strange World.Moνο του το lead του>ολα τα αλλα της λιστας.Μετα Still Life απο τον δισκο-λατρεια…

Ε τι να πρωτοπώ τώρα;
Θα έλεγα το Lightning strike twice (πορωτικό ριφφ/αγαπημένο σολάρισμα τα τελευταία 12χρόνια) που είμαι εθισμένος να το παίζω στην κιθάρα.
Ωστόσο θα βάλω το Sea of Madness να πάρουμε την πρωτιά μαζί, το πιο έξυπνο τραγούδι του Smith με τις πάμπολλες αλλαγές.Πραγματικά κρίμα που έχει να παιχτεί χμμμ 23 χρόνια!Ααααργκκ! :thumbdown:

Dejavu ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!
Purgatory ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

σωστός αυτός που ανέφερε 22 Acacia Avenue :!:

Το ομώνυμο No Prayer και το πανέμορφο bside, Reach Out με Smith στα φωνητικά!
Και Flash Of The Blade.