Iron Maiden τον Μάρτιο

διάβασα στο (Iron Maiden Online Club) οτι οι Maiden θα έρθουν τον Μάρτιο Ελλάδα Και Σερβία σίγουρα
Μακάρι να είνα αλήθεια!!!

http://www.ironmaidenonlineclub.com/showthread.php?t=19788

ΠΑΛΙ???Τυφλα να εχουν οι Anathema

φερτε κ deep purple…

ένας παραπάνω λόγος να ψάχνω για βύσμα…

και scorpions

σε συμπάθησα εσένα μεγάλε!και scorpions βεβαίως βεβαίως!ειδικά αν είναι καλός ο δίσκος

μπα δεν τον συμπάθησες…

γιατί? μπλοφάρει ε?? :evil: :evil:

διαβασε πιο πανω τι λεμε ολοι μας… :wink:

μη λέμε τα ίδια.

Δεν είμαστε εμείς σαν τον υπόλοιπο ηλίθιο κόσμο που έβλεπε Maiden και γούσταρε.

Γιατί πιο πολύ τους έχουν βαρεθεί αυτοί που δεν τους έχουν δει.

Επίσης, θα έρθουν να μας ξαναπαίξουν όλο το καινούργιο album που το έχουμε ξαναδει έτσι και αλλιώς.

Kαλα τωρα σοβαρα μιλατε για Maiden το Μαρτιο? Και δεν εχει ανακοινωθει ακομα? υποπτο! :?

Γουστάρω τρελά! Όλοι μέσα! Και σε όποιον δεν αρέσει να μην παέι, στα @@ μας… χαχαχαχα!
Ελπίζω να ναι αλήθεια, αλλιώς τσάμπα η χαρά. :lol: :lol: :lol:

Μακαρι να τους δουμε μεσα στο 2007!Και ηρεμηστε πριν 2 χρονια ηρθαν και ειχαν να ερθουν 5 χρονια, δεν τους βλεπουμε και συχνα. Εξαλου το 2005 παιζανε τραγουδια μονο απο τα 4 πρωτα αλμπουμ!!

μα και κάθε χρόνο να ερχόντουσαν ποιο είναι το πρόβλημα?
έγινε καμιά συναυλία υποχρεωτική και το έχασα??

Ε αμα ειναι πλακα ειναι πολυ κακογουστη.Τζαμπα θα χαρουμε.
Εγω παντως αρχιζω να χαιρομαι.ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!
Και να μαζευω και λεφτα

(Maiden,Manowar,Blind Guardian,Saxon,Metal Healing,Rockwave…ποοοοοποοοοο!Κανα 200αρι και βαλε θα μου κοστισει)

Λετε να ερθουν και Θεσσαλονικη??Ουαου!

Δε μπορώ να μπω στο site που έχει ποστάρει ο Necrodeath στην πρώτη σελίδα γιατί δεν είμαι γραμμένος, αλλά κάποιοι έχουν στείλει πριν 5-6 μέρες e-mail στο site λέγοντας πως είναι confirmed για Maiden στις 13/3 στο γήπεδο Περιστερίου. Από που είναι confirmed δεν ξέρω και γι’ αυτό δεν έχει γραφτεί κάτι επίσημα. Περιμένουμε να δούμε. Μακάρι να ισχύει.

Outshined και maiden πηγα και γουσταρα τρελα, παρολο που δεν θεωρειτε και απο τις καλυτερες τους συναυλιες αυτη (η τελευταια που δωσαν Ελλαδα) και ουτε γκρινιαξα για τιποτα. Αλλα μερικοι δεν ξερετε ουτε πλακα να κανετε ουτε θελετε να ακουτε κακη κουβεντα για οτι σας αρεσει και οποιος το κανει το κανει επιτηδες γιατι μισει τους ταδε η για να το παιξει εξυπνος.Ναι και αν ερθουν παλι θα παω και παλι θα γουσταρω γιατι με αυτους μεγαλωσα αλλα θα συνεχισω να θεωρω πως κανουν πλεον απλα ενα επαγγελμα. Οπως και να το κανουμε το heavy metal ειναι αυθορμιτησμος παθος και ενταση και οι maiden δεν τα εχουν αυτα για μενα και ουτε αντικαθιστανται αυτα με τα supew wow εφε.

Bασικα @@ confirmed ειναι.Λεει ενας απο την Κροατια στο forum οτι μιλησε με τους Rod Smallwood, Steve Altman και Michael Kenney(ποιοι ειναι αυτοι?) και του το ειπαν.

μακαρι να 3αναδουμε maiden!!χωστα nihilist οποιος δε γουσταρει στα @@ μας!!αν δεν κανω λαθος ο michael kenney o πληκτρας των maiden και τεχνικος του steve harris αν δεν κανω λαθος.

UP THE IRONS!!!

έρχονται… Μάρτιο στο Φάληρο… a LIVE of matter and death in Greece…