Iron Maiden

Όντως μετά τη συναυλία φέτος σε έκαναν να αναρωτιέσαι αν είναι θεοί, αν είναι από άλλο πλανήτη… :smiley:

Α ξεχασα, οτι ο Dianno ειναι ο μεγαλυτερος μαλακας που περασε ποτε απ’τους maiden…

Σορρυ Σακη, αλλα καλυτερα που πηρε ποδι…

Πειτε μου, παιζει συγκριση??

οντως για τους maiden ηταν καλο που εφυγε!
ουτε υπαρχει θεμα συγκρισης! ο Diano ειναι θεος!:lol: :lol:

Αυτή είναι η αγαπημένη μου ομάδα, όχι μαλακίες:

Καστε ρε συ, γιατι μπερδευτηκα…

Απ’οτι ξερουμε ολοι, μονο ενας θεος υπαρχει… Και αυτος ακουει στο ονομα BRUCE DICKINSNON!!!8)

Α, όπως το πάρει κάθε Maidonian!

Εμένα ο αγαπημένος μου είναι ο Steve! :smiley:

[SIZE=“7”]ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ. ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΙΒ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΠΑΝΤΑ.[SIZE=“4”] ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ [/SIZE]([SIZE=“3”]ΟΣΟΙ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ ΓΙΑ X-FACTOR ΞΑΝΑΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ[SIZE=“7”]) [/SIZE][/SIZE]ΑΥΤΑ[/SIZE]

[SIZE=“5”]ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ!!![/SIZE] :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Μα είναι αντικειμενικός αφού αναφέρεται στους Iron Maiden! :wink: :roll:

Είσαι τρελός…crazy;;; :lol:

Τους μισώ! Είναι αλήτες!!!:stuck_out_tongue:

an kai akouw mono thrash/death einai ena apo ta elaxista heavy metal sygkrotimata pou latreuw toso. den einai allwste tyxaio pws to prwto mou cd itan to seventh son of a seventh son!

:bow: :bow: :bow: IRON MAIDEN:bow: :bow: :bow: :bow:

Ειναι θεοι.-
Και ο Dianno ειναι θεος Βασσίλη, απλα με τον Bruce πηγαν ενα βημα μπρος. :wink:

Γουστάρω τους Maiden γιατί:
Γιατί είναι η μπάντα που με μύησε στο μέταλ
Γιατί από το Number of the beast μέχρι το Seventh Son of a Seventh Son γράψανε ΕΠΗ! που ποτέ τους δεν θα καταφέρει να τα φτάσει κανένας.
Γιατί όσο και αν εμπορευματοποιήθηκαν κάπως παραμένουν heavy και γουστάρουν αυτό που κάνουν
Γιατί τους γουστάρουν ΆΠΑΝΤΕΣ. Το μόνο αντικειμενικό πράγμα που υπάρχει είναι να πεις πως σ’αρέσουν οι Maiden
Γιατί όσοι λένε ότι δεν τους αρέσουν το κάνουν γιατί τους ακούνε όλοι και θέλουν να το παίξουν ψαγμένοι και καλά…
Γιατί ο Bruce Dickinson είναι ΘΕΟΣ!
Γιατί αυτό το οεοεοεοε Maiden, Maiden σηκώνει και τους πεθαμένους από τους τάφους
Γιατί γουστάρω όλη αυτή τη φάση που λέγεται:
[SIZE=“6”]UP THE FUCKING IRONS!!![/SIZE]

δεν μπορω να πω οτι τους λατρευω αλλα τους γουσταρω αρκετα θα λεγα…και απο τα 80es ειναι η αγαπημενη μου μπαντα…:slight_smile:

τωρα οσων αφορα τους τραγουδιστες ο dianno πολυ καλος αλλα ο dickinson τους απογειωσε…:band:

παντως ψηφισα οτι τους λατρευω γιατι αυτο παει πιο κοντα στις προτιμησεις μου…

Ούτε κρύο, ούτε ζέστη… [-X

:lol: :lol: #-o

Ισως η σημαντικότερη heavy metal μπάντα ever, παρόλα αυτά πότε δεν με “συνεπήραν” Το μοναδικό άλμπουμ τους πού μου αρέσει ολόκληρο είναι το Somewhere In Time, από τα υπόλοιπα συγκεκριμένα tracks. Ούτε κρύο, ούτε ζέστη λοιπόν…