Iron Maiden

και για μενα ουτε κρυο ουτε ζεστη, αλλα μ’αρεσουν αρκετα. το οτι ειναι απ’τις επιδραστικοτερες μπαντες του metal χωρου ειναι πιστευω ευρεως αποδεκτο και δεν τιθεται θεμα…αγαπημενος μου τραγουδιστης που περασε απ’τους Maiden παντως ειναι ο Blaze. και ειδικα το Virtual ειναι μαλλον το αγαπημενο μου απο Maiden.

δηλαδη οκ, για να ανοιγουν τους Priest καλοι ειναι…:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για το X-Factor δεν υπάρχει λόγος να ανοίξει κανείς το στόμα του. Για το virtual πάλι… ασε μην το ανοίξω! :stuck_out_tongue:

Μια χαρα ηταν το Virtual.:smiley: Μην το ανοιξεις!:stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:

τους λατρευω αλλα μεχρι που φυγε ο dickinson. Μετα solo dickinson και για maiden ουτε κρυο ουτε ζεστη. κανα κομματι που και που

Ενα έχω να πώ! ο Μπρους είναι πιο όμορφος με μακριά μαλλιά!:stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E ναι ρε bluez, τι να πώ;

Ασχολούμαι με τους Maiden τόσο πολύ (και τόσα χρόνια), που πλάκα πλάκα ούτε με τον εαυτό μου δεν έχω ασχοληθεί τόσο… :stuck_out_tongue:

Τί να πώ εγώ για τους Maiden;:dunno:

Εσύ δηλαδή θα έλεγες κάτι για τον Muddy Waters ή για τον Uli Roth π.χ.; :roll:

:lol3:

Ενα κωλο πρεζονι ειναι με υπεροχη φωνη…

Μονο αυτο…

Ζεστη ή καλυτερα οχι απλα ζεστη,καυσωνας θα ελεγα…Δεν εχω να πω κατι αλλο για το γκρουπ που ηταν το κινητρο για να αρχισω να ακουω και να παιζω μουσικη.

Nαι αλλά στο Prodigal son δίνει ρέστα…

:wink: 8)

Kai oxi mono

Σωστος, ο Di Anno ηταν πολυ καλος, αγαπημενη ερμηνια το “Strange World”.

Μα καλά,υπάρχουν μεταλλάδες/ροκάδες που να μισούν τους Maiden?:-k :-k :-k

Safws oi Iron Maiden ine istoriko sygrotima kathws myisan to heavy metal kai itan apta prwta sygrotimata tu eidus.exune merika kommatia ta opoia einai polu kala kai ws musiki kai ws metal opws to “To Tame A Land” h to “Afraid To Shoot Strangers” kai alla.par ola afta plyn merikwn kommatiwn tus ola t alla einai an ta xaraktirisw efimistika kapws ‘‘xyma’’(px 2minutes before midnight).bebea se sygrisi me ola t alla heavy metal sygrotimata oi Maiden einai oi kalyteroi anamfivolws.

Τα είπες όλα. Και η δικιά μου αγαπημένη ερμηνεία από Di Anno αυτή είναι. Ο Dickinson όσο και αν γαμάει σαν φωνή δεν θα μπορέσει να ξεπεράσει αυτή την ερμηνεία.

Για τον Dickinson αναφέρεσαι. :roll: :wink:

Σωστός:D

Δε μας αφορα καθολου!!!

Και ο Dianno με τη σειρα του δεν θα ξεπερασει ΠΟΤΕ την ερμηνεια του Βρασιδα στο Remember Tomorrow…8)

και κανεις δεν θα ξεπερασει την ερμηνεια του Blaze στο Clansman!

Διαφωνω!!!

Η ερμηνεια του Βρασιδα στο Rock In Rio μου αρεσει περισσοτερο απο την αυθεντικη… Ισα ισα που νομιζο οτι ο Blaze βαριοτανε οταν το ελεγε…:stuck_out_tongue:

πωπω, καμια σχεση #-o :slight_smile:

ο bayley, οσο καλος και να ταν (ειδικα στο x-factor) to clansman, σε σχεση με τον βρουτο το ελεγε ΧΑΛΙΑ. 100 φορες dickinson

το sign of the cross το λεει καλυτερα ομως ο bayley.