Iron maiden λεμε

kalo ine afto???
mono to valley of the damned 3ero:P

giati ti exoun oi dragonforce? ego pistevo oti ine telioi powerades me telia guitar solos…

ΩΧ ΤΑ ΣΠΑΩ. ΓΑΜΩ. ΝΤΡΑΓΚΟΝΦΟΡΣ. ΠΡΟΣΚΥΝΑΩ. (ποιοι είναι αυτοί; )

katevase afto to tragoudaki kai tha katalavis
http://208.203.139.81/df/2000/DragonForce-Valley_of_the_Damned(DEMO).mp3
tromero solo

kita3e genika mesa sto www.dragonforce.com

Τι έγινε ρε παιδιά? Μπήκα στο site της didi music και έχουν αφαιρέσει τη συναυλία των Maiden. Δε θέλω να πάει ο νους μου στο κακό αλλά λέω εγω τωρα…

Πράγματι, στο site της didi την έχουν αφαιρέσει την συναυλία, αλλά στο επίσημο των maiden, υπάρχει κανονικά…

Ρε λές να;;; 8O 8O μπάαααα… :?:

Το επίσημο site όμως έχει να ανανεωθεί 10 μέρες. Έλα ας μη σκεφτόμαστε αρνητικά αλλά με τόσα που έχουν δει τα ματάκια μας…

Ola ok. Diorthothike.

Ena lathaki itan… O daimon tou typografiou… :lol:

Αϊ σιχτίρ και τρόμαξα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΓΙατί άρχισε να μου θυμίζει 2000 που είχα πάρει το εισιτήριο για το rockwave με maiden, και τελικά δεν ήρθαν…Άσε γιατί έχω και ένα ιστορικό με αναβολές (maiden, slayer ) :stuck_out_tongue:

vre paidia pote tha exoume to episimo setlist ton iron maiden?
mi mou pite pali “tha peksoun tragoudia apo ta 4 prota cds” :stuck_out_tongue:

tipota 22 acacia avenue kai flight of icarus iparxi pithanotita na pexthoun?

Tha paixoun tragoudia apo ta 4 prwta albums :wink:

ευτυχως που διευκρινισε να μη του πουμε οτι θα παιξουν απο τα 4 πρωτα alboums… :lol: :lol: :lol:

eimai to 191 eimoun apo tous prwtous pou phre ticket 8)
paides oi dragonforce einai h anerxomenh dynamh ths power metal,paizoun gamata :smiley:

Aν ησουν το 111 θα σε ρωταγα και τι ωρα ειναι … :stuck_out_tongue:
Σοβαρα τωρα , οι dragonforce δεν εινια τιποτα το ιδιαιετερο , απλα παιζουν παρα πολυ γρηγορα , π.χ αν παιζαν ο Νocturnal Rites θα ελεγα ναι οκ , γαματο support . (γουστα ειναι αυτα)

Βtw , η μονη περιπτωση να παω Maiden ειναι μονο τσαμπε , τους εχω δει 2 φορες η πρωτη στο Seventh Tour to 88 και η αλλη στο περιστερι με τον Blaze τραγουδιστη . Φτανει για μενα…

στο 141 δεν ειναι η ωρα ; :roll:

Episimo setlist tha xoume to vrady ths 28hs Maiou.

Δεν ξερω σαν παραδειγμα το εφερα … π.χ 199 ειναι η πυροσβεστικη

Σοβαρα τωρα , οι dragonforce δεν εινια τιποτα το ιδιαιετερο , απλα παιζουν παρα πολυ γρηγορα , π.χ αν παιζαν ο Νocturnal Rites θα ελεγα ναι οκ , γαματο support . (γουστα ειναι αυτα)[/quote]

ston tomea tous diladh extreme power metal einai para poly kaloi,kai merika tragoudia opws revelations,blackfire,fields of despair,my spirit will go on fysane!!

ε,ποιο αλλο νουμερο θα ηξερες περα απο το 199 ??? :lol: :lol: :lol:

παντως οσον αφορα τα support γενικοτερα και ειδικοτερα στη συγκεκριμενη συναυλια,δεν γινεται και μεγαλη αναφορα…αλλωστε ισως και να μην υπαρχει και ιδιαιτερος λογος…δεν νομιζω οτι καποιος παει να δει τα support ασχετα αν θελουμε ολοι κατι δυνατο για να μας προετοιμασει…σε καποιες συναυλιες που εχω παει και δεν ειχε support δεν με χαλασε και ιδιαιτερα…see u @ Μαλακασα!!

Για να γινουν οι Dragonforce ανερχομενη δυναμη πρεπει να φανε πολλα ψωμια ακομα…φουρνους ολοκληρους δηλαδη…