Κλέψανε την κιθάρα των Iron Maiden!

Καλά ένα συγκρότημα μπορεί να έρθει αντιμέτωπο με καφρίλες οπουδήποτε.Οι maiden άνθρωποι είναι και ξέρουν ότι δεν είναι όλοι οι φανς κάφροι.Από κει και πέρα δικαίωμα του bruce είναι να στραβώνει με την κάθε μαζόχα που πληρώνει 70 ευρώ για να παίξει με το lazer του ή για να φτύσει.Άλλοι θα είχαν κατέβει να τον σαπίσουν στο ξύλο,ο bruce φαίνεται έχει πολύ υπομονή.

To μπυφανακι ειναι γελοια αμοιβη παντως…

Ας διναν ενα εισητηριο για την επομενη περιοδεια τους.

Και στην τελικη αν σκεφτουμε οτι ο Ηetfield για ενα κλεμμενο amplifier εγραψε ολοκληρο Fade To Black ισως ολη αυτη η ιστορια μας βγει σε καλο.:smiley:

Δεν του κλέψανε μόνο έναν amplifier.

E καλα δε θυμαμαι κι ακριβως.

Ε, ενταξει ας μη γραψει και Fade To Black o Smith.

Aς ειναι και λιγο κατωτερο.:smiley:

χαχα…πραγματικα καλυτερα να ελεγαν ενα απλο ευχαριστω,παρα 1 τζακετ…(και δεν λεω να δωσουν περισσοτερα χρηματα ή κατι τετοιο…αλλα κατι που να πεισει περισσοτερο σαν ευχαριστια…

Bρέθηκε τελικά?..:lol:

Μπα δε νομίζω.

Εδω ο zakk wylde εδινε 1000 $ για τη κιθαρα που του εκλεψαν και ο smith δινει ενα μιζερο tour jacket.Εγω παντως αν την ειχα(και ειδικα μετα απο μια τετοια δηλωση)σιγα μη την εδινα.Για κοροιδα ψαχνουν.

Και ο cronos των venom ειχε σουφρωσει το μπασο του τυπα απο τους free.Κι οχι μονο αυτο το εσπασε κιολας.

χαχαχα αυτό δεν το ξερα :lol:

καλα αμα την ξαναδει σφειρα μου!!! Καλο ειναι να προετοιμαστει ψυχολογικα για αυτη του την απωλεια!!! κ αφου εχει συναισθηματικη αξια αυτη κιθαρα μονο ενα μπουφανακι κ ενα χαρτι δινει?? τοσα λεφτα εχει!!! ΕΛΕΟΣ

…επειδη ως γνωστο τιποτα δε γινεται για το τσαμπα.
/σαρκασμος mode off

Παλι καλα να λεμε που δε μας βρισανε με τις καφριλιες που φαγαν στη μαπα βλ. λειζερ…

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :lol::lol::lol:

Κανονικά δεν θα έπρεπε να δώσει τίποτα.
Ζητάει αυτό που του ανήκει. Δεν έχει σημασία αν έχει πολλά λεφτά ή όχι. Η κλοπή είναι κλοπή και τελείως μαλακισμένη πράξη και ψευτομαγκιά. Απλά πράγματα.

Όπως επίσης η δουλειά του κάθε πολίτη δεν είναι να παίζει τον αστυνομικό. Επομένως για να ωθήσει πολίτες στο να ψάξουν ή να καταδώσουν ύποπτο/ένοχο, πρέπει με κάποιο τρόπο να τους δελεάσει, να τους ανταμείψει. Αλλιώς το αφήνει στην αστυνομία που είναι και η καθ’ ύλην υπεύθυνη να ερευνήσει το ζήτημα και κάνει την προσευχή του (όχι πως τώρα θα βγει κάτι παραπάνω). Η αμοιβή μου φαίνεται κι εμένα αστεία πάντως. Ειδικά το “ευχαριστήριο σημείωμα”… :stuck_out_tongue:

περιμενει κανεις απο την ελληνικη αστυνομια να κανει σωστα τη δουλεια της:p :lol:

δε διαφωνω…γι αυτο και ειπα οτι θα προτημουσα να ελεγε απλα οτι του εκλεψαν την κιθαρα και οποιος ξερει κατι να το πει,παρα να προσφερει 1 τζακετ…εντελως τυπικα…

Βασικά πολλοί κολλάνε στο γεγονός ότι ο Smith έχει τόσα λεφτά και τι έγινε που του έκλεψαν μια κιθάρα κλπ.Λάθος,γιατί δηλαδή να αντιμετωπίζουμε έτσι έναν πλούσιο ο οποίος έπεσε θύμα κλοπής? Τόσο ο πλούσιος όσο και ο φτωχός έχουν το δικαίωμα να ζητούν πίσω ότι τους ανήκει.Στο κάτω κάτω οι πολιτικοί μας κλέβουν χωρίς να μας ρωτάνε,ο Smith μας πείραξε που τον κλέψανε κι από πάνω?

Πού είσαι να έρθω να σε κεράσω μπύρα! Έτσι είναι.

Δεν είδες τι γράφει στο location? :stuck_out_tongue: Κέρασε με μια διαδικτυακή μπύρα :drunk: