ISIS live in Greece 2009

via ησαπ:

(Το Α ειναι ο σταθμος Ταυρου.Απο κει ακολουθειτε τη κοκκινη γραμμη μεχρι να φτασετε στη μαυρη παπαριτσα που ειναι το νεο Φαζ.)

Ξέρει κανείς τίποτα για το χώρο του νέου φάζ? Στ’άλλα φόρα λένε ότι είναι παλιά αποθήκη, και κάποιες ανταποκρίσεις από Λέβελερς κάνουν λόγο για κακό ήχο.

Εμένα δεν μου φάνηκε και τόσο για παλιά αποθήκη, μάλλον κανά σινεμά πρέπει να ήταν ή κανά θεατράκι γιατί έχει και εξώστη και είναι και ψιλοτάβανο. Το δάπεδο επίσης έχει κλίση στα πλάγια (για καροτσάκια, κτλ.) και στο κέντρο είναι με επίπεδα όπως στο Gagarin. Το Fuzz όμως είναι πολύ μεγαλύτερο. Ο ήχος δεν ήταν και ο πιό τέλειος, αλλά θέλω να πιστεύω ότι σιγά σιγά θα καλυτερέψει. Σε γενικές γραμμές, είναι ωραίος χώρος. Μόνο με τον εξαερισμό θα πρέπει να κάνουν κάτι γιατί Levellers παρ’όλο που ήταν άδειο είχαμε ψιλοσκάσει.

setlist 21/10


Hall Of The Dead
Stone To Wake A Serpent
Dulcinea
20 Minutes / 40 Years
Backlit
Ghost Key
Threshold Of Transformation
Encore:
Carry
Altered Course

To encore βασικά…!

βασικά μάλλον δε θα πάω :?

Κι εγώ δε ξέρω, Isis are kinda history for me.

οκ, awake βγες απ’ τους λογαριασμούς των 2 από πάνω.

8):wink::stuck_out_tongue:

φαντασου να εφερνε η venerate τιποτα minsk…κ πες μου μετα αν θα γινεις κ εσυ awake jr η οχι :stuck_out_tongue:

[SIZE=“3”]
ΦΕΡΤΕ RUSIAN CIRCLES PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΕΥΡΩΠΗ[/SIZE]

βασικά έχω δει μινσκ, αλλά ναι, τούμπες θα έκανα και πάλι. :stuck_out_tongue:

No. 0023. Σοβαρευτείτε όμως.

Edit λόγω bulletin σε myspace.

[SIZE=3][FONT=Times][FONT=Helvetica][FONT=Verdana]
[/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times][FONT=Helvetica][FONT=Verdana]A couple quick updates here - we have a new tour poster with us this
go around, courtesy of the ever reliable Seldon Hunt (preview image
above). We will have this poster for the duration of the tour across
europe, and for those of you unable to make it to one of these shows
the posters are also available through the wonderful people who
printed them at shirts and destroy:
[/FONT][FONT=Verdana]http://www.shirtsanddestroy.[/FONT][FONT=Verdana]…com/ISIS[/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE]

τσίμπησα τικέτο κι εγώ :smiley:
ανυπομονώ

το σετλιστ,οπως το ειδα προηγουμενη σελιδα,ειναι epic fail και δεν σκαω πλεον και τοσο που δεν θα τους δω(ερχονται και δω,αλλα και παλι κλαιν)…

ok, ξεκολλήστε όμως από την έννοια σετλιστ. Δεν είναι λάιβ των μέηντεν ή των μέγκαντεθ. Μιλάμε για τελείως άλλη φάση. Μην είστε ΤΟΣΟ μεταλλάδες ρε γαμώτο.

Τα λάιβ των άησις είναι εγγυημένο τριπ, ό,τι κι αν παίζουν.

OXI!

:p…δεν συμφωνω,αλλα κλαιν κ παλι:p,αμα γουσταρετε οσοι πατε,μακαρι να περασετε ακομα καλυτερα

+άπειρο

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=76955&cid=13
χαχαχαα ακομα και στο ζουγκλα

isiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis:D

lupin τον πουλο δεν θα τους δεις:p

ισα μαρη…:p…θυμησε μου να σε πατησω με το αμαξι,οταν κατεβω…

ειπε ο ανθρωπος που δεν του αρεσαν οι cult of luna στο λαιβ

βασικα αυτη την εντυπωση πως δεν τρελαθηκες εχω, παζει και να σε παρεξηγησα :stuck_out_tongue:

περα απο την πλακα παντως ρε μπληντιν παιζει ρολο και το σετλιστ μην λεμε ο,τι θελουμε…
πχ για να μιλησω προσωπικα, αξιζει να μπω σε ολη αυτη τη φασαρια για να κατεβω και να μην ακουσω εστω ενα beginning and the end ρε αδερφε να μου φυγει η καβλα?
επρεπε να το προσεξουν παραπανω κατ εμε το σετλιστ, να σεβαστουν και τους fans