Isis

kserei kaneis an erxodai telika 21maiou sto AN??
exei akoustei poli teleutaia…fingers crossed

Τέλη Απρίλη θα δώσουν μερικά live στην Αγγλία.Τώρα για Ελλάδα δεν αναφέρεται κάτι.Μακάρι να έρθουν…

Εκσπερμάτωσις.

21 Μαίου.

Που το ακουσατε αυτο???Σοβαρα ρε η πλακα κανεται???ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Ντάξει το είδατε στην κεντρική σελίδα έτσι???21 ΜΑΙΟΥ δίνουμε ραντεβού απο τώρα λέει για ISIS!me support tous vortex xexe 8)

yeyeyeyeyeyeyeye
yeyeyeyeyeyeeyeyeee

8O :?: 8) 8O :?: 8) 8O :?: 8)

Ξερει κανεις ποιος τους φερνει???

Βασικά μόνο εδώ το έχω διαβάσει ότι έρχονται…

Το γραφει και σε αλλα forum και το εχω ακουσει εδω και καιρο οτι θελουν να τους φερουν απο την Damage (αυτους που εφεραν και Alabama / SunnO)) / Burst…)
Αλλα δεν ξερω ακομα τιποτα σιγουρο…Ουτε backline εχουν κλεισει ακομα…

Ευχηθείτε να μην αποδειχτεί μούφα όμως όπως οι Nightwish.

Oi Isis mhpws exoun ena album “panoptica” h kapws etsi?giati eixa akousei ena album tous s’ena magazi sto monasthraki kai mou eixe kanei poly entypwsh.to eixe omws to cd 20 euro kai eipa de tha parw

Πανοπτικον. Κακώς δεν το πήρες.

tha to epairna epi topou alla htan polla ta lefta gia kati to opoio den hksera.eixe kati dvd apo perfect circle kai godsmack sto idio magazi kai ta protimhsa

vasika,tha sou protina an einai na akouseis isis proti fora,xtipa oceanic i akomi kalitera celestial…ti les agapite unholy?

Εγω βασικα θα του προτεινα να σου δωσει μια γροθια στο στομαχι :lol:
και αλλη μια γροθια στον Unholy γιατι προσπαθει να σπιλωσει την τιμη και την υποληψη μου :twisted: με τα λεγομενα του σε αλλο thread

Χεχ, το Πανόπτικον μάλλον έγινε το αγαπημένο μου.

Μολις χθες εμαθα οτι το agency των ISIS στην ευρωπη δεν εχει ιδεα για το live :cry:

Εγω βασικα θα του προτεινα να σου δωσει μια γροθια στο στομαχι :lol:
και αλλη μια γροθια στον Unholy γιατι προσπαθει να σπιλωσει την τιμη και την υποληψη μου :twisted: με τα λεγομενα του σε αλλο thread[/quote]

esena poios sou milise tora??

astous autous den kseroun 8)
21maiou lemeeeee

Εγω βασικα θα του προτεινα να σου δωσει μια γροθια στο στομαχι :lol:
και αλλη μια γροθια στον Unholy γιατι προσπαθει να σπιλωσει την τιμη και την υποληψη μου :twisted: με τα λεγομενα του σε αλλο thread[/quote]

esena poios sou milise tora??[/quote]

μ’αρεσει οπως μου τα λες …

(πες και αλλα λεμε )