Jag Panzer

…τουλάχιστον να έκαναν την συναυλία:-s
…τόση ανάγκη να διαλύσουν, τώρα:?
:):!:

Προσκυνω ταπεινα το Μεγαλειο τους με τις ατελειωτες δισκαρες που μας προσφεραν και στεναχωριεμαι που βρεθηκαμε μια ανασα απο το να τους δουμε να εξαπολυουν το καυτο μεταλλο τους, αλλα τελικα θα μεινουμε με την ορεξη…:frowning:

κάποιος το πήρε κατάκαρδα.:stuck_out_tongue:
κρίμα όμως ρε γαμώτο…και ήλπιζα να τους δω και εγώ κάποτε.

Χμμμ; Για ποιόν λες;

Τέλος πάντων… πού είχα μείνει;

Περάστε καμιά βόλτα από το forum τους και γράψτε καμιά κουβέντα μπας και έρθουν.

http://www.ultimatemetal.com/forum/jag-panzer-290/

ο,τι χειροτερο μπορουσε να συμβει

Ελά ρε π!@#$%^ μου…:frowning: :frowning:

κρίμα και στο καπάκι κρίμα… :confused: :confused:

φερτε RIOT για αντικαταστατη… μονο αυτοι θα επουλωσουν τα βαρια τραυματα!!!

πωωωωω δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο! :smiley:

Τι λέτε ρε παιδιά;;;;
Σηκώνομαι το πρωί, βάζω Age of mastery, χαλαρώνω (λέμε τώρα) και γουστάρω σκεπτόμενος τη συναυλία 3 μήνες μετά…
Γαμώ τα πανταόλα μου μέσα…

τραμπ δε παίζει καμία αποχαιρετηστήρια συναυλία ε???

Εννοείται πως όχι! Να μείνετε με την πίκρα! Όχι σαν εμάς που τους είδαμε κ μάλιστα σε “Special Ample Destruction show” :smiley:

Τι αποχαιρετηστήρια ρε Έλρικ;
Μακάρι να γινόταν αυτό, αλλά όπως είδα την ανακοίνωση, δεν πιστεύω σε τίποτα τέτοιο…

Ρε πούστη μου…

ουστ ρε :stuck_out_tongue:

δεν θα ήθελα να μοιράσω ψεύτικες ελπίδες… οι πιθανότητες είναι κοντά στο μηδέν

Για την ακρίβεια το μηδέν είναι προς τα πάνω…

οπότε υπάρχουν πιθανότητες ε? :p:p

βάζω το σοβαρό προσωπείο τώρα. έχουμε μάθει τα αίτια της διάλυσης?? έχει να κάνει με κάτι που διάβασα ότι ότι ο τύραννος δε γουστάρει να κάνει live?? έχει να κάνει με την ενασχόληση του με άλλα γκρουπ?? γιατί είναι πολύ περίεργη διάλυση, λίγους μήνες μετά από την κυκλοφορία καινούργιου δίσκου.

η κύρια αιτία είναι η “αδυναμία” του Τύραννου να περιοδεύσει και να δεσμευτεί με τη μπάντα όπως θα έκαναν άλλοι επαγγελματίες μουσικοί. μπορώ να πω πως τον καταλαβαίνω γιατί δεν ζει από αυτό αλλά είναι και αρκετά “ιδιότροπος”