Μπουγατσο-jam!

Λοιπον σε συνδιασμο με το οτι φτανει πλεον η στιγμη που θα γινει το πρωτο jamming των μπουγατσοφαγων ανοιγω αυτο το θρεντ για να ποσταρει ο καθενας ο,τι θελει να πει σχετικα με αυτο…επισης θα ηταν καλη φαση να ποσταριστει απο κανεναν bluezlick λογικα :smiley: το κομματι-θεμα στο οποιο θα γινει το τζαμαρισμα! Αντε λοιπον…

τελικα μεσα για σαββατο η κυριακη?
σαββατο 7-9 εχουμε πει αλλα ο Page δεν μπορει

O Page μου ειπε οτι μπορει για 8-10! Ρωτα τον και κανονισε αν ειναι. Οι αλλοι μπορουν (Τεξας, Χοκαμ κλπ.);;;

ο χοκαμ ειπε οτι μπορει 7 - 9 κ οχι 8 -10
ισως να μπορουν την κυριακη

Ok απο μενα…δεν εχω προβα αυτην την Κυριακη οποτε αν μπορουν εγω μεσα!

Ουτε εγω εχω προβλημα την Κυριακη.

Τελεια! Οποτε ως τωρα Εγω, Εσυ και το λικ του μπλουζ ειμαστε μεσα!

Kαι γω μεσα ειμαι.Κυριακη οτι ωρα θελετε και σαβατο μπορω 8-10

Βασικα δεν ξερω τι ωρα θα γυρισω απο τη βεροια το σαββατο,γιαυτι ειπα 8 για να ειμαι καλυμενοςΜπορει και να νωριτερα να γυρισω αλλα δεν παιζει μεχρι τις 7 να εχω γυρισει και να εχω φτασει στο στουντιο :stuck_out_tongue: .Παρολαυτα εγω προτιμαω να παμε σαββατο παρα κυριακη για τζαμαρισμα.

Kυριακη ο,τι ωρα θελετε παιδες.Σαββατο και 8-10 αν ειναι οκ μωρε,παμε!Τοσο καιρο το λεμε στην τελικη.:smiley:

Εμενα θα με βολευε αλλα αν δν σε βολευει παμε Κυριακη εγω δν εχω προβλημα. :slight_smile:

οχι ρε με βολευει,οκ.Κλειστε σαββατο 8-10 αν ειναι.

Ρε μην εισαι χαζος.Αν δεν μπορεις ειναι κουλ και κυριακη.Απλα προτιμω σαββατο γιατι δεν θα χω διαβασει τπτ εκεινη τη μερα και ουτε και θα μπορεσω ενω την κυριακη θα αναγκαστω να διακοψω το διαβασμα,αλλα αμα υπαρχει καποιο προβλημα δεν χαθηκε και ο κοσμος να διαβασω λιγο λιγοτερο μια μερα.

θα κλεισω κυριακη απογευμα μετα τισ 5 οτι ωρα βρω!
Ειμαστε οκ?

Εγω μεσα!!!:stuck_out_tongue: :smiley:

Κι εγω μεσα.

και γω.

Kαι 'γω μεσα.

Tωρα μενει μονο ο Bluezlick να μας πει την ωρα! :smiley: :smiley:

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 - 10 στα RED HOUSE! :smiley: :smiley:
χαμος λεμε θα γινει!
ΑΙΣΧΟΣ! 8)