Μπουγατσο-jam!

Xαος,κολαφος,αισχος και μοσχος.
Πρεπει να γινει και μπουτλεγκ ε.Κανονιστε.

ΦΛΕΜΑ κ ΣΠΟΡΑ

Πρεπει οντως να γινει bootleg !

Oxi bootleg ρε παλικαρια.Θα παμε θα γουσταρουμε και μετα θα ακουσουμε το bootleg και θα ξενερωσουμε :stuck_out_tongue:

Εχει ενα δικιο σε αυτο που λεει.

πιθανον να μην φυγω οποτε θα σας ερθω!!!

πιθανον γιατι εχω καθυστερημενους φιλους…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ολοι οι κακοι χωρανε! Αντε επιτελους να ερθει η Κυριακη να γουσταρουμε! Εχω ψηθει παρα πολυ ασχημα! Κοντευω να καω! Ειμαι σιγουρος οτι οταν θα κατσουμε να παιξουμε δεν μου βγαινει τπτ αλλα ας ειναι! Εγω θα προσπαθησω! Παιδακια…θελω να καψετε τις ταστιερες σας!!! :smiley:

Θα γαμουσε πολυ Α Σ Κ Η Μ Α!!!

ναι…εμενα θα μου βγει…χαχαχαχα
μη γελασει κανεις με την παρτη μου! πλιζζζζ :roll:

σοβαρεψου ρεεεεεεεε!!! Παντως θα περασουμε παρα πολυ καλα!!! Αυτο ειναι το μονο σιγουρο! :stuck_out_tongue: Θα δειτε τι σουπερ drummer ειμαι (ουουουουουουουουουουουουουουουου)!!!:lol: :lol: :lol: Ευτυχως που ειμαι ο μονος drummer εδω πανω και δεν θα υπαρχει μετρο συγκρισης !:lol: :lol:

Σε παω μια κοντρα σε paradiddles ρε κεφτε.

κι εγω στο shred!!! Ειμαι Shredder θανατου!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εισαι Σρεντερ?Ειμαι Χελωνονιντζακι,σ εχω!

αμα θα αρχισω τα λεγκατα και τα σπαγγετια και σρεντια και ολα αυτα τα κιθαριστικα πραματα που ειναι σαν Ιταλικια κουζινα θα παθεις ταφοπλακα!

Γιατι μωρε να μην σου βγαινει τπτ.Πες μου οτι εχεις και αγχος που θα παιζεις με 4-5 σαπιους να πεθανω στο γελιο:lol: Παντως το στουντιο θα εχει 3 ενισχυτες κιθαρας?γιατι αλλιως θα χουμε προβλημα.Και το να παιζει μια ο ενας μια ο αλλος απλα δεν λεει καθολου

Άιντε μπραβο ! ! ! Σε περιμενουμε ! ! !

Σε 30 ωρες και 30 λεπτα θα γινει το πρωτο μπουγατσο-jam! All hail τους Μπουγατσοφαγους μουσικους!

θα εχει κ μπουτλεκ ε?:lol:

Nαι ρε!Ετσι,γιατι ειμαστε και ποζεροι.8)

3 ωρες και 37 λεπτα ακομα! Αντε…ετοιμαστειτε! Εχουμε απειρα πραγματα να δοκιμασουμε! :smiley: Καυλα!!!

ενα απιστευτο jam τελιωσε!
τα σπασαμε! μπορει τα αυτια μας να βουιζουν αλλα ηταν γκαβλαααα!
οι φωνητικες κ κιθαριστικες ικανοτητες του χοκαμ σε συνδιασμο με την τεχνικη του σελιδα το αργο σαπιο μου παιξιμο το τρελο groove του τεξας το απιστευτο παιξιμο του σορτσακια(οντως ολα αυτα που γραφει τα παιζει:p )
το πονεμενο σολο στο βιολι του ρονι κ η παρουσια των φωτογραφων λεδ κ θεριο ειχαν σαν αποτελεσμα να περασουμε ενα απιστευτο σαπιο απογευμα με πολυ γελιο κ πολυ μουσικη!
αντε να το επαναλαβουμε!
θελω φωτο λεμε!:stuck_out_tongue:

ανεβάστε και καμια φωτο να δούμε κι εμείς !!