Μπουγατσο-jam!

ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΛΕΣ !
Ηταν ΘΕΪΚΑ ΚΑΙ ΣΑΠΙΑ ! :smiley: :smiley:

Οι φωτο αναμενονται με αγωνια… :smiley:

Παιδες θενκς για την απιστευτη βραδια!!Μιλαμε ηταν κ@@λα!!!Οι εντασεις των ενισχυτων στο 11 και δωσε σαπιλα…ενα τεραστιο μπραβο στους παρεβρισκομενους λεντ και θεριο και ρονι που την παλεψαν μεχρι τελους.Μιλαμε ημασταν αμεσος πονοκεφαλος.:stuck_out_tongue:

Αναμεινατε για φωτογραφικο μεγκαποστ με τονους ποζεριας.

Τεξας και Σορτσμαν ΤΡΕΛΟ groove,(σλαπ και παραντιντλ και παταφλαφλα και παταφριτας),o Σακης σταθερη αξια ποιοτητας και σαπιλας με τις μελωδιες του να εξισορροπει την απιστευτη τεχνικη του Πεητζ(εισαι ρισπεκτ ρε αρχηγε!) και τα δικες μου καφροσολιες.:stuck_out_tongue:
Ειχαμε και γκεστ εμφανιση απ τον βιολονιστ Ρονι,οπου την επομενη φορα αναμενουμε μεγαλυτερη συμμετοχη.:smiley:

Πρεπει να επαναληφθει λιαν συντομως λεμε!ΤΕΛΕΙΑ!!!:smiley:

Τους ενισχυτες τους πεταξαμε τα ματια εξω ! Τους ξεχαρβαλωσαμε… :lol:

Πραγματικα μπραβο παιδες (λεντ , θεριο , ρονις) εγω δν θα αντεχα με ΤΠΤ !

Ρονι την επομενη φορα θα κανεις 10 λεπτα σολο :stuck_out_tongue: :smiley:

Φυσικα και θα επαναληφθει θα μιλησουμε και θα δουμε πότε θα γινει … :smiley:

Τα πολλα λογια ειναι φτωχια σε τετοιες φασεις.Περασαμε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και αυτο φτανει.Σορτσμαν που εβλεπα πρωτη φορα τα σπασε ολα.Το διμποτο του απο την ταχυτητα ακουγονταν ενα ενιαιο πραγμα,διαστροφη.Ο Χοκαμ μας απεδειξε οτι οσα καλα μπορει και τραγουδαει,αλλο τοσο παιζει και κιθαρα…Σακης και τεξας σταθερες αξιες

Νταξει,οπως σας ειπα ηδη,δεν υπαρχετε ε.

Εγω καθομουν βασικα γιατι περιμενα τη στιγμη που ο σορτς θα πηγαινε για κατουρημα,να του παρω τη θεση στα ντραμς και να τα σπασω(τα ντραμς).Το καταφερα ε.
Μπορει να το επιβεβαιωσει κ ο Χοκαμ που τον συνοδευσα αριστα στο NIB.Η’ οποιο αλλο προσπαθουσε να παιξει ενω βαραγα τα πιατινια εκστασιασμενος.

Επιβεβαιωνω οντως τα λεγομενα του Θεριου.Οι τεχνικες του ικανοτητες στα ντραμς εκαναν τα παταφριτας του Σορτσμαν να φαινονται μπαναλ.Εχω και φωτο για αποδεικτικο υλικο.

Μολις ειδα το βιντεο παιδες.χαχαχαχα,ειμαστε ο,τι να ναι λεμε.:lol: :lol: :lol:

Τωρα το καταλαβες??? :lol: :lol: :lol:

να το σηκωσεις you tube! :lol:

Πραγματικα ο σορτσακιας εσπειρε … ! Ο Χοκαμ τελεια φωνη και κιθαρα ! Ο Σακης αληθηνη σταθερη αξια σπορας ! Και Jimmy δν υπαρχει πιο σταθερη αξια στο παιξιμο απο σενα dude , τα σαγονια στο πατωμα !

Ειναι αληθεια οτι λεει !

ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ !

οντως κατω απο την θεση του σορτσακια σε λιγες μερες θα θερισουν! :lol: :lol:

Λοιπον…σημερα ηταν Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Α!!! Ηταν Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Α!!! Περασαμε 2 τελειες ωρες στο στουντιο! Παιδια τι να πω…

Πρωτα τους κιθαριστες! Μπλουζλικ εισαι θεος! Το εχεις ρε πουστη! Ειδικα στο Σαφλ εδωσες ρεστα. Το παιξιμο σου ειναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ μελωδικο!(You’ve Got The Blues) RESPECT Nο.1

Χοκαμακο αγορι μου φαινεται οτι δεν ξερεις να παιζεις…αυτος ειναι και ο λογος που μαζευα το σαγονι μου απο το ταμπουρο συχνα-πυκνα! Επισης το ανατολιτικο και το Παντεροειδες ΤΑ ΣΠΑΝΕ!!! RESPECT Nο.2.

Θαναση τι να πω…εμεινα μαλακας με την παρτη σου!!! Οι ταχυτητες σου ειναι απιστευτες και το παιξιμο σου πεντακαθαρο! Ειναι η πρωτη φορα που ακουω τετοιο πραγμα! Προφανως (οντας ντραμερ) ο,τι κι αν πω ειναι πολυ μικρο να περιγραψω το παιξιμο σου! RESPECT No.3 !

Τεξας αγορι μου, το παιξιμο σου ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ! Περιμενα οτι θα ησουν πολυ καλος αλλα δεν περιμενα οτι σπερνεις ΤΟΣΟ πολυ! ΤΡΕΛΟ groove, ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ σταθεροτητα, τι να πω…με αυτον τον ανθρωπο θα μπορουσα να παιζω 100 χρονια σερι χωρις διαλειμμα ουτε για κατουρημα!!!

Παιχτηκαν ενα 1.000.000 διαφορετικα πραγματα σημερα! Μονη ενσταση στο jam ειναι η πολυ μικρη (αν και γαματη) συμμετοχη του Ρονι! Την επομενη φορα θα παιξεις πολυ περισσοτερο!!!

Αυτο ηταν με διαφορα το καλυτερο meeting των Μπουγατσοφαγων!!! Να επαναληφθει Α Μ Ε Σ Α!!!

+100000000000000000000000000000000

Οντως,αυτο ισχυει και κριμα που τοσο καιρο δεν ειχε γινει!

Το βιντεο πρεπει να θαφτει και να μη ξαναμιλησει ποτε κανεις μας γι αυτο.Ας το σβησει ο πανδαματωρ χρονος.:stuck_out_tongue:

Ωωωωωωχ καταλαβα…

Γιατι; Τοσο αθλιο ειναι; Το θελουμε!!! ΝΕ! ΝΕ! Ανεβασε το πληζ…το ιδιο και με τις φωτογραφιες! Τα σπανε! Παντως ξαναλεω οτι αν ημασταν μπαντα θα ημασταν ονειρωδες (για τα δικα μου κριτηρια) γκρουπ! Ειχαμε δεσιμο που αλλοι δεν εχουν ουτε μετα απο 1000 προβες! Καληνυχτα μπουγατσοφατσες! Ενα ΑΠΟΛΥΤΟ RESPECT ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ!!!

Exω την εντυπωση οτι θα φαμε τρελη ξενερα μολις δουμε το βιντεο :lol: Δεν το πατας κανα delete κατα λαθος ρε Hokam :lol: :stuck_out_tongue:

Mπράβο ρε παιδιά πάντα τέτοια! Aνεβάστε το βίντεο να το δούμε!

Θά’θελα να ήμουν και εγώ εκεί…:frowning:

Τώρα που βρήκατε και βιολί, ο Jimmy Page Θα θέλει την επόμενη φορά να πάιξετε το Birds of Fire :smiley: 8)

Λοιπον παμε με μερικες φωτο του παπαρα-τσι Θεριου.

Part1

Στιγμες χαλαρωσης μετα τον καφε και πριν τω εργω.

Κουρδισμα…

Bugatsa Jam begun…(o Θεριος σε ρολο γκρουπι…)

Σορτσακιας την ωρα που σκεφτεται r/r/lll/rrrr/=x2.(y-xy2_75940)=ουμ.

We proudly present,from Missisippi.mr Bluezlick…

Fretless Flood…

Les Paul ρε απιστοι…:stuck_out_tongue:

Mια υπερσπανια φωτογραφια του JimmyPage aka “εχω αλλεργια στο φωτογραφικο φακο”

Ο Τεξας σε διπλο ρολο…και φυσαρμονικα λεμε!(εχεις μεγαααααλο ταλεεεεντο στα χειιιιιληηηηη)

Συντομα το δευτερο μερος…

ΘΕΪΚΕΣ οι φωτος ! :smiley:
Θελουμε κι αλλα parts ! :smiley: :smiley:

part 2

Xωρις διαλειμμα.Γιατι?Γιατι μπορουμε…

Ποζεριλικια…





Ο Θεριος αναζητα το καλλιτεχνικο του ταλεντο…

Καταρχην στα φωνητικα…τα μαθηματα με τη Τζουλι Μασσινο απεδωσαν καρπους φαινεται…

Και στα ντραμς παιζοντας double strokes στα 567bpm αφηνοντας τα να κρυωσουν για 20 λεπτα πριν το σερβιρισμα.

Σατανικο groove…ουγκ!

more coming soon…

Όμορφα τα dw