Μπουγατσο-jam!

Κουκλια ειναι Ντριφτερ!:wink:
Mule την επομενη φορα που θ ανεβεις να κανονισουμε να τζαμαρουμε ολοι μαζι παρεα.:smiley:

ΚΑΛΑ ΟΙ ΦΩΤΟΣ ΔΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ !
:lol: :lol:

Θεΐλα σκέτη οι φωτος! Ειδικά η δική μου με τα ωραία μάτια! :stuck_out_tongue:

Χοκαμάκο… Θεούλη… πόσταρε και τα βίντεό… :oops:

Δε με πειθεις ρε Χλαπατσα.:stuck_out_tongue:

Θα μοιραστει μονο στους αμεσα ενδιαφερομενους και μετα…omerta…:-- :lock:
(ειναι το βιδεο που μπορει να “καψει” τον Σακη μια και να χαλασει την δημοσια εικονα του,μια και με δολιο τροπο τον παρεσυρα στο να παιξει κατι που σιχαινεται και δε χανει ευκαιρια να το δηλωσει,οποτε θα παει κατευθειαν στον…εισαγγελεα!:stuck_out_tongue: )

Εκτος απο αυτο που “καίει” το Σακη , ελπιζω να ειναι και το κυκλικο battle μεσα στο βιντεο ε ?

Ήταν να πάρω, αλλά τελικά κατέληξα Pearl reference…

Eιναι αλλα δεν ξερω κατα ποσο μας τιμαει η βιντεοσκοπηση του…:stuck_out_tongue:

Ρε επρεπε να τραβηξουμε το shuffle γαμωτο,ηταν μακραααααν καλυτερο.

Πφ, δηλαδή δε θα το δουν όλοι το βίντεο; Κρίμα.

Το περιμένουμε τότε στο msn ASAP :expressionless:

Πρεπει να το δουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Με το που ερθεις στο pc επειγοντως ανεβαζεις τα βιντεα!!! Οπως και Δηποτε!!! Θα πεθανω απο ανυπομονησια και μετα δεν θα εχεται ανθρωπο να χτυπαει τα κλαπατσυμπανα!!! Γρηγορα λεμεεεε

Οχι δν θα το ανεβασεις ! Αν ειναι ετσι οπως το περιγραφεις ασε καλυτερα.
Καλα το shuffle ηταν ΟΛΑ τα λεφτα ! Τρελη πορωση !

:lol: :lol: καλα οι φωτο τα σπανε λεμεεεεεεε! :lol:

οντως θα χαλασει την εικονα μου που τοσο καιρο προσπαθησω μετα κοπων κ βασανων να στήσω!:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

:ζήλεια:

dw σε προβάδικο; 8O

χλιδή…

από τις φώτος μπορώ να πω ότι περάσατε καλά.

Μερικές φώτος μου δίνουν την εντύπωση ότι ο shortsman είναι ο πιο - μες στην πόρωση - από όλους σας, ο bluezlick είναι η ατραξιόν της “μπάντας”, ενώ ο χόκαμ είναι η ήρεμη δύναμη ή ο αφανής ήρωας. χαχα! Για τους υπόλοιπους δεν κατόρθωσα να σχηματίσω κάποια εντύπωση ( έστω και εσφαλμένη ). χαχα! cheers.

Ανετα ο μεγαλυτερος ποζερος της μπουγατσοσαπιοτζαμομπαντας :stuck_out_tongue:

Επίσης ο Jimmy Page είναι αυτός που μισεί τον Χόκαμ, καθώς η ποζεριά του δεύτερου δεν τον αφήνει να ξεδιπλώσει το ταλέντο όπως θέλει αυτός. Αυτό το μίσος θα μεγαλώσει με τα χρόνια, και θα οδηγήσει σε μεγάλες προστριβές μεταξύ των μελών του σχήματος.

:lol: :stuck_out_tongue: :lol:

Eχει απιστευτο ταλεντο ο τυπος! Τα σπαει ολα και φαινεται οτι εχει μελετησει απειρα! Στο επομενο jam θα εχουμε περισσοτερα τουτια με 6ηχα καθως και θελω να δοκιμασουμε το 5ηχο ως τουτι! Επισης θα κανουμε και μπατλ μεταξυ μας σε τεμπο…γουσταρα πολυ χθες με 6ηχα και στο τελος με τα 16α! Γενικα πρεπει να γινουν και αλλα jam! Επειγοντως!!! Κ Α Υ Λ Ω Σ Α πολυ ασχημα χθες!

Λοιπον λετε απο τωρα ποτε μπορειτε για το επομενο (ελα αγορι μου Τεξας, ενα 2ωρακι ξεκουρασης θα ειναι, τιποτα παραπανω! :smiley: )!!!

Υ.Γ Θεριε τελειωνε και ανεβασε το βιντεο και τις φωτο που εχεις!!! Το ιδιο και εσυ Χοκαμακο…πρεπει να δω τα βιντεο…και το Δεχτερ εχει πολυ αγωνια!!! Αντε παιδακια…γρηγοραααααα!

Kαι εγω ανυπομονω για το επομενο.Παρολαυτα το βιντεο μου το περιεγραψε αναλυτικα ο Χοκαμ οποτε δεν κοβομαι να το δω κιολας :lol: (Περισοτερο ρεζιλι γινομαστε οι κιθαριστες,οι ρυθμικοι πατατε καλυτερα)

Ρε συ σιγα κι εμενα τπτ δεν θα ακουγεται καλα απο αυτα που εκανα! Δεν μου βγηκανε παρα πολλα πραγματα! Και…τι εγινε;;; Να γουσταρουμε θελουμε…και οποιος απο το φορουμ και αν το δει θα γουσταρει πιστευω! Μια παρεα ειμαστε…:smiley:

+1000000000

Χαλαρα ομως…:lol: 8)

Aπλα εκανα προσεκτικη επιλογη στις φωτο,ωστε να παραπλανησω τους μη παρευρισκομενους!!:stuck_out_tongue:

Σορτσακια,μερικες απ τις φωτο που ποσταρα ειναι και του Θεριου.:wink:

Θα ποσταρω κι αλλες,απλα αργοτερα,γιατι ακομα χωνευω απ το παρτυ χοληστερινης που επιδοθηκα αλλη μια Καθαρα Δευτερα.