James Blunt

συγνωμη αν υπαρχει ηδη αντιστοιχο τοπικ κ δεν το ειδα… λοιπον πανω κατω ολοι τον εχουμε ακουστα. το κομματι του you are beautiful περσι ακουγοταν παντου (μεχρι κ σε καπη το εχω ακουσει :stuck_out_tongue: ) νομιζω εχει μια καλη φωνη αν και ειναι λιγακι κλαψας :lol: εχει δηλωσει οτι τα τραγουδια τα εμπνευστηκε οσο βρισκοταν στον πολεμο στο αφγανισταν (ναι υπηρετησε εκει) τωρα αυτο δεν ξερω τι μπορει να σημαινει… τα συμπερασματα δικα σας :smiley:

Μόνο που δεν ήταν πέρσι αλλά πρόπερσι :stuck_out_tongue:

Κατά τ’ άλλα λίγα συμπαθητικά τραγουδάκια έχει, αν εξαιρέσει κανείς το πόσο εκνευριστικός είναι.

Το wisemen έιναι πολύ ωραίο

Toν βαριέμαι πολύ. Μα πάρα πολύ.
Απάλευτος…

Αυτό σχετικα με το στρατο κτλ , το είχα δει στο BBC, ο τυπάκος είναι απλα okay για μένα… Αυτος που δεν παλεύεται, και γενικά δεν τον μπορώ καθόλου, ειναι ο τραγουδιστης των Coldplay, μιλάμε για τον top κλαψω#$^&νια. Αίσχος.8O

ο πρώτος του δίσκος είναι καταπληκτικός, χωρίς ούτε ένα αδιάφορο τραγούδι. το λάηβ που είχε βγάλει αμέσως μετά είναι επίσης όμορφο, αλλά ο δεύτερος δίσκος είναι απογοήτευση. απόλυτα γλυκανάλατος, βαρετός και ουσιαστικά προσπάθεια αντιγραφής του ντεμπούτου. ελπίζω να βγάλει κάτι καλό, γιατί, αν κρίνω από το Back to Bedlam, το έχει. επίσης, προσωπικά θεωρώ τη φωνή του εξαιρετική.

Εμενα το ντεμπουτο του μου αρεσε παρα πολυ σε αντιθεση με το All The Lost Souls το οποιο μου φανηκε να μειονεκτει. Παρα πολυ καλος εγω ειχα φαει το κολλημα … Και ακομα …:roll: Best το Tears And Rain… Το No Bravery ειχε γραψει στο πολεμο στο Κοσοβο ομως… Ειχε πει οτι το You’re Beutiful το ειχε γραψει για την πρωην κοπελα του που την ειχε δει στο μετρο με το καινουργιο της αγορι. Επισης για αυτην ειχε γραψει και το Goodbye My Lover… Η προφορα του και γενικα η φωνη του σε συνεργασια με τα τραγουδια του ειναι καταπληκτικα…

Τον έχω συνδέσει με ένα άτομο που έχει φύγει από τη ζωή. Δε μ’αρέσει, αλλά όποτε ακούω τα κομμάτια του νιώθω “κάπως”

Δε τρελαίνομαι κιόλας, ίσως φταίει και το οτι είχαμε φάει στη μάπα το You Are Beautiful, καθώς παιζόταν διαρκώς και ασταμάτητα απο τους ραδιοφωνικούς σταθμούς. Πέρα απο τα χιτάκια πάντως δεν έχω ακούσει ολοκληρωμένο άλμπουμ.

We should never remember the benefits we have offered nor forget the favor received.-------------------------Our wow power leveling website offer Fast and Secure wow powerleveling service. WoW Power Leveling 60-70, Cheap wow power leveling 1-70. The Professional Cheap WoW Gold! Powerlevel wow gold now. WOrld of warcraft Power Leveling bloom of true love associated with this time of year!

+1.000.000.000.000 :wink:

Oυφ… κλαψομουνης του κερατα…!!! απαραδεκτος

Κάπου είχα ακούσει ότι είχε βγεί μια λίστα στην Αγγλία με τα πιο ενοχλητικά πράγματα, και ο James Blunt ήταν στην 4η θεση (χαμηλά δηλαδή:p ).Δεν θυμάμαι τις υπόλοιπες θέσεις…Τώρα δεν ξέρω τι είναι πιο τιμητικό, να σε πουν ενοχλητικό ή “πράγμα”…

συμφωνω απολυτα… το tears and rain ειναι το αγαπημενο μου κομματι

Προτιμώ Tokio Hotel. Τουλάχιστον αυτοί έχουν κι ένα καλό τραγούδι!

φλωρος…

Έχω ακούσει μόνο αυτά που παίζονται στο ραδιόφωνο και εντάξει δε με τρελαίνει τόσο η φωνή του αλλά δεν είναι κακός!Το you’re beautiful όμως το έχω σιχαθεί, ενώ το same mistake είναι πολύ ωραίο!
Συμπαθητική φωνούλα έχει, αν και λίγο περίεργη!

Vedder είσαι σοβαρός??Οι tokio hotel δεν την παλεύουν!

εε νταξει, σχετικα αδιαφορος αν και κατα καιρους το High ειχε σταθερη σχεση σε καψουροplaylist…απλα οι δηλωσεις του ειναι τρελες καποιες φορες:

ELLE magazine: If you could sleep with any woman in the world right now, who would it be?
Blunt: Your mother.

εχει απαντησει και σε δηλωση απο ραπερ (νομιζω) πως η μουσικη του ειναι αεδρφιστικη, “ναι οκ, εσυ ποσες γκομενες εριξες με τα δικα σου?” 8)

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:

ε οντως αμα σκεφτει κανεις ποσες γυναικες ακουν το you are beautiful η το goodbye my lover και κλαινε νταξ ο ανθρωπος ειναι ο δον ζουαν προσωποποιημενος :stuck_out_tongue:

+φωνω απολυτα