Jammin'

ποιος έβλεπε τη θρυλική εκπομπή στην ΕΤ3?
εγώ την πρόλαβα μόνο τις δυο τελευταίες χρονιές…
Σωτήρης jojo Βακάρος :respect:

Jammin ε??? :respect:
Ωραίες εποχές, θυμάμαι με πόση αγωνία περίμενα να αρχίσει τα μεσημέρια στην ΕΤ3!!

Νοσταλγία

μια ώρα κάθε μέρα…πολύ καλό υλικό να παίζει…τι να πεις,τι ήταν για την ΕΤ3 αυτή η εκπομπή μωρέ?εμπόδιο για το εμπορικό της πρόγραμμα?
Αλήθεια,όλο αυτό το υλικό που είχαν από συναυλίες τι να έχει απογίνει?:-k

Σπίτι του Στάθη :wink:

Διάρρηξη:twisted: :twisted:

:roll: :roll: JAMMIN’ !! Πω, την εβλεπα φανατικα θυμαμαι…καθε μερα νομιζω 5 με 6.30…φοβερη. Ακομα δεν μπορω να διανοηθω πως υπηρξε τετοια εκπομπη στην ελληνικη τηλεοραση, μπροστα η ΕΤ3. Την εβλεπα απο τις εποχες που ο Σταθης ειχε μακρυ μαλλι και εσκαγε με τ σερτ Manowar…και θυμαμαι μια φορα ειχανε φερει τον κινγκ και τον μποσταθ απο τους Σλεηερ στο στουντιο, το 98. Κολαση, χαχα! Κριμα που σταματησε, ξερει κανεις γιατι? :frowning:

ίσως τα τσούγκρισαν οι δυο τους.Μετά έκανε το rock tv στην ΕΤ3 ο Βακάρος και το tarazza ο μάγειρας-τρομάρα του…και μετά είχες τις εξοχικές διαδρομές πάλιο μάγειρας νομίζω…στο ίδιο ύφος.το tarazza ήταν λίγο απ’όλα και βάζουμε κι ένα fear of the dark video

χαχαχ, ναι ξερω οτι τωρα την εχει δει σεφ. Και κανει και μια εκμπομπη το καφε αρκουδι, το νηστικο αρκουδι καπως ετσι. Αλλα αυτη εχει μονο μαγειρικη λολ! Ο Βακαρος που εχει χαθει?

αυτός έχει λογικά εκπομπή στον rock radio…
α,φοβερά και τα αφιερώματα σε συγκροτήματα κάθε Τετάρτη:wink:

Το jammin ηταν πολυ ωραια εκπομπη ρε γμ, γιατι τη σταματησανε δεν ξερω, ο Σταθης με τον Σωτηρη jojo,
περα απο το οτι κανανε τρομερη δουλεια ειχανε κ πολυ χιουμορ/πλακα.:lol: Ο βακαρος τωρα ειναι στο Rockradio και κανει εκπομπη καθημερινα απο τις 9-11 το βραδυ ενω ο Σταθης ειναι στον 1055 rock, δεν θυμαμαι τι ωρα εχει εκπομπη.

Στο youtube εχει καποια λιγα βιντεακια

Deep Purple Interview @ Jammin

jammin (greek tv show,rip) ids

Slayer @ Jammin + live in salonica greece
http://www.youtube.com/watch?v=Am1ttLj72dU

james hetfield mini interview and stuff

Mεγάλη εκπομπή. Πολλά χρόνια μπροστά. Αν δεν κάνω λάθος αυτοί οι δύο μαζί με τους Κανάκη, Καλυβάτση και Παραρά έκαναν στην ΕΤ-3 το Κομφούζιο. Μετά οι τρεις πρώτοι πήγαν στο Star για να κάνουν εκεί το Κομφούζιο και έμειναν οι δύο τους στην ΕΤ-3 και ξεκίνησαν το Jammin. Η συνέχεια είναι γνωστή…

Φοβερή εκπομπή,ήταν μια όαση στα σκατά της νέας ελληνικής τηλεόρασης…Ρε Παναγιωτόπουλε παράτα τα νηστικά αρκούδια και γύρνα σε αυτά που ξέρεις καλύτερα…:lol:

Καλή φάση ήταν ω ρε, που το θυμηθήκατε;

Έβαζε σκηνές από rockwave τότε, συνεντεύξεις, video clips…αλήθεια γτ σταμάτησαν;

O Βακαρος τωρα πια εχει γινει μεγαλοεπιχειρηματιας,εχει παρει τον rock radio νομιζω και εχει και το Εν Πλω,καραβακι που κοβει βολτες στο Θερμαικο και παιζει ροκ(ακουγονται κ αλλα για εκει,αλλα επιφυλασσομαι).
Παντως στο ραδιοφωνο εμενα μου την εσπαγε.Jammin δεν προλαβα,ημουν μικρος τοτε.

Τι μικρός ρε, ο rudolf πως το θυμάται δλδ;;; :lol:

εγώ ήμουν ροκάκι από μικρό,αυτός θα άκουγε σκυλάδικα ο κάφρος.

Εγω ημουν ημο μεχρι τα 16 μου.Μετα αρχισα να γινομαι κακος μεταλλας.:-s

Τη θυμαμαι ως εκπομπη,δεν την πολυεβλεπα απλα.Επαιζε και σε λιγο ακυρη ωρα νομιζω.

καταλαβες πραγματα?Παλια επαιρνε συνεντευξη απο Kerry King και τα ρεστα και τωρα μαγειρευει μπροκολλα:roll:

Και οτι φτιαχνει τα τρωει μαζι με τον σταροβα…!:stuck_out_tongue:

Εντάξει, φανατικός τηλεθεατής κι εγώ. Τα πρώτα χρόνια ήταν μιάμιση ώρα, μετά το έκαναν μία. Παλιά έπαιρνε το κοινό και τηλέφωνα και συζητούσαν!
Τον θυμάμαι κι εγώ το Στάθη με μακρύ μαλλί. Και όταν κουρεύτηκε όλοι τον ρωτούσαν “Γιατί έκοψες το μαλλί ρε Στάθη;” :lol:
Έμαθα πάρα πολλά από την εκπομπή και για αυτό θα την ευγνωμονώ και θα περιμένω να γίνει το πολυπόθητο “reunion”, παρόλο που ξέρω ότι δύσκολα θα πραγματοποιηθεί.
Πωπω τι ωραίες στιγμές ήταν αυτές, να βλέπεις Gillan / Glover / Morse στην ελληνική TV!!! 8O
Μέχρι και εκδρομή στη Σόφια για να δουν Whitesnake είχαν κάνει οι τύποι!