Ο Jason Newsted επιστρέφει στους Metallica για μια εμφανιση

MASTER MASTER…go on JASON ----> http://www.youtube.com/watch?v=j1GhT8jgvf0

το live εγινε και γαμισε
ο jason κολλαει καταπληκτικα με τους υπολοιπους και τα δευτερα φωνητικα του ειναι τα καλητερα
οσο και αν θεωρω οτι ο rob ειναι καλος μπασιστας για τους metallica προτειμω jason και τον cliff(rip)

και γαμω…εκτος απο ενα “σπασιμο” της φωνης τ james μπορω να πω οτι η φωνη του βελτιωθηκε αρκετα…!!

Ακόμα μια καταπληκτική εμφάνιση από την μεγαλύτερη μπάντα του γαλαξία! Πολύ το γούσταρα που είδα τον Jason ξανά μαζί τους, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι άλλαξε η γνώμη μου για τον αν πρέπει να ξαναγυρίσει.
Συγκλονιστική και η στιγμή της ομιλίας του πατέρα του Cliff αλλά και το τέλος της ομιλίας του Het.

Υπάρχει πουθενά όλο το show??

Ο Jaymz στις ψηλές δε τη παλεύει πολύ, όπως είπε και ο papardelas, “σπάει” η φωνή του.

ολο εψαξα και εγω αλλα τιποτα!!στο youtube υπαρχουν οι ομιλιες των μελων το enter sandman και το Puppets…

οποιος βρει το σοου ας στειλει κανα πμ ε!

Στο Blabbermouth υπάρχουν τα βιντεάκια όχι όλο το σοου όμως. Ναι, η φωνή του Het σπάει σε κάποια σημεία, αλλά εντάξει σίγουρα ήταν μια συναισθηματικά φορτισμένη βραδιά…

…Aπλα η μεγαλυτερη μπαντα του κοσμου…

Ναι, αλλά «σπάει ωραία». :stuck_out_tongue:

Σπάει η φωνή του γιατί εδώ και χρόνια σε πολλά σημεία αντί να τραγουδάει, φωνάζει :roll:
Αν και προσπαθεί να ξαναβρεί το γρέζι του…

ΠΩΡΩΣΗ ο Jasonic…γράφει καλύτερα πάνω στο σανίδι σε σχέση με τον Ρομπ…
Κολλάει καλύτερα με τους άλλους 3… Γύρνα πίσω ρε…(αγάπες είναι αυτές, συμπαθάτε με)

ρε παιδια τι εννοειτε κολλαει καλυτερα?
οπως και να το κανουμε ηταν πολλα χρονια στην μπαντα ετσι τους γωρισαμε, αλλα αυτο δεν σημαινει πως ο ρομπ δεν κολλαει με τους υπολοιπους

ενταξει συμπαθειες ειναι αυτες…σε αλλους αρεσει πιο πολυ ο jason και σε αλλους ο rob.να πω την αληθεια και εγω γουσταρω πιο πολυ τον newsted!!αλλα και ο rob ειναι ισαξιος του απλα εμενα μου αρεσει πιο πολυ η σκηνικη παρουσια τον newsted.

αυτό εννοώ κ γω :slight_smile:

το καταλαβα!!:slight_smile:
κατα τη γνωμη μου ο newsted απογειωνε τους μεταλλικα στα live!

+85765

Ο Hetfield γιατί δε μπορεί να τραγουδήσει;

φοβεροι ολοι τους τουλαχιστον οτι ειδα,αλλα ο newsted αποθεωση και προσκυνουμε δεν ηταν ασχημα με δυο μπασιστες ε?

Φοβεροι ολοι???

ο Χετφιλντ που δε μπορει πλεον να τραγουδησει?
που στη δισολια μετα το ακουστικο κομματι η παραφωνια χτυπουσε σε ολα τα εγκεφαλικα κυτταρα?

παιδια ημαρτον ε.
Καλοι χρυσοι οι Μεταλικα αλλα απ’οτι φαινεται πλεον δεν μπορουν.
Δηλαδη αν σας αρεσε αυτο που ειδατε στο Master of puppets…


η φωνη του hetfield εχει ταλαιπωρηθει απο τα συνεχομενα Live αυτο δεν μου κανει εντυπωση γενικα τελευταια εχει χαλασει… ηχητικα ηταν οπως παντα πολυ καλοι ομως ψαχνω να καταλαβω αυτο που λες στη δισολια…σε μια φαση το χανει λιγο ο hetfield αλλα και για αυτο δν ειμαι σιγουρος…anyway…Πιστευω οτι μπορουν ανετα και θα διαφωνισω διοτι αν δειτε τα Live τους απο το death magnetic και θα παθετε!!:smiley:

Θελω να δω στον υπνο μου ένα Live:

Heftield, Mustaine, Cliff, Urlich, Kirk, Newsted.