Joe Bonamassa in Athens 15/12/09!

META TOYΣ ΖΖ ΤΟP KAI O BONAMASSA ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!
:yahoo::yahoo::yahoo:

http://www.rocking.gr/article6544.php

Κύτταρο (ηπείρου 48 και Αχαρνών ), τηλ. 210-8224134

Τρίτη 15 Δεκεμβρίου, ώρα 21.30

Προπώληση εισιτηρίων: Δισκοπωλείο Μετρόπολις

Τιμές εισιτηρίων: 25 ευρώ προπώληση, 30 ευρώ στη συναυλία

Πληροφορίες: MENTA ART EVENTS, www.menta3.com, τηλ. 210 8824750

όταν είδα ότι είναι Τρίτη με πιάσαν λίγο τα διαβόλια μου βέβαια.

super λέμε όμως.

Καλά μου φαίνεται απίστευτο! Και πολύ φθηνό εισητήριο! Έχοντας ήδη συναυλιακή εμπειρία απλά μην τον χάσετε. Τίποτα άλλο δε λέω.

Φοβάμαι κι εγώ βέβαια μη θαφτεί η συναυλία λόγω Τρίτης αλλά είναι στοίχημα για όσους αγαπάμε τα blues ή/και την κιθάρα.

Λόγω ονόματος και εισιτηρίου (αν και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τη μουσική του) το σκέφτομαι.

(τα καλά του να είναι σε καλή τιμή ένα τίκετ, προσελκύει κόσμο που δεν έχει ασχοληθεί με τον μουσικό, να τα βλέπουν οι διοργανωτές αυτά)

Είμαι ήδη εκεί! Δεν το χάνω με τίποτα…Πότε ξεκινά η προπώληση? Έχει ήδη ξεκινήσει? Πραγματικά πολύ φτηνό τικέτι για έναν μάστερ όπως ο μποναμάσα…

Στανταρ εκει! Επιτελους ενα λογικο εισητηριο ρε παιδια. Μακαρι να επανελθουν σε αυτες τις τιμες τετοιες συναυλιες γιατι εγινε η 35αρα ταριφα μου φαινεται…

Σόρρυ Αντώνη, δεν ξέρω πως δεν το είδα και άνοιξα δεύτερο θρεντ. Από τη χαρά μου μάλλον…

Θα έχουμε την τύχη να δούμε έναν νέο blues rock καλλιτέχνη που βρίσκεται στην καλύτερη κατάσταση της καριέρας του εμπορικά, περιοδεύει παντού, απασχολεί τον παγκόσμιο τύπο κλπ.

Άντε όσοι δεν χορτάσατε ZZ Top -και με δεδομένο πως αποκλείεται να τους ξαναβλέπαμε τόσο σύντομα- μπορείτε να περιμένετε μία πολύ καλή διασκευή του Just got paid. :wink:

Ωραία πράγματα.Και καλή η τιμή του εισητηρίου.Αξιέπαινη προσπάθεια!!!:slight_smile:

Ναιιιι!! Γαματα νεα και πολυ ελκυστικη τιμη! Θα εχω ξεμπερδεψει και με Αγγλικα. Μαλλον μεσα:D

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

[SIZE=“1”]I think I made myself clear.[/SIZE]

Υπάρχει αφίσα? Ξέρει κανείς?

Μέχρι να βγει η αφίσα λίγο τζαμάρισμα δεν έβλαψε κανέναν…

Mule & Joe…

Zhlevw,fthonw ktl ktl…

Pali mono Athina klasika…an ginei kana thauma tha katevw trexontas ennoeitai…

(Sorry gia ta greeklish,pc problem…)

Θα ειμαστε εκει εννοειται

Είναι και φρέσκο-φρέσκο από το περασμένο Σάββατο… :thumbup:
Μόνο μην βάζουμε ψηλά τον πήχυ για το Κύτταρο όπου ο Joe δεν θα έχει τόσο καλή παρέα… ::roll:

Και άλλο ένα από την ίδια βραδιά:
http://www.youtube.com/watch?v=4Yg7I5WXZx8&feature=related

Σας περιμένουμε εννοείται! :slight_smile:

Originally Posted by stargazer_adonis View Post
Μέχρι να βγει η αφίσα λίγο τζαμάρισμα δεν έβλαψε κανέναν…

Mule & Joe…

κι εγω που χαρηκα κ περιμενα να δω τον mule να παιζει… :stuck_out_tongue:

αλλη μια συναυλια αθηνα κ ακριβυναν πολυ κ τα τρενα… πλεον βγαινει ακρυβο να πεταγομαστε απο θεσσαλονικη. θελω πολυ να κατεβω, θα δειξει.

μεγαλος παιχτουρας αλλα μεχρι εκει…
αυτη η συγχρονη στιλιζαρισμενη κ αποστειρωμενη blues pop φαση με “διωχνει”
εαν ηταν σαλονικα παντως σιγουρα θα πηγαινα

διαολε γερναω κ ινομαι ολο κ πιο περιεργος…:stuck_out_tongue:

:lol:

Kαλά τα λες, τα έγραψα αυτά και εγώ στο θρεντ για τον τελευταίο του δίσκο. Αλλά δεν τίθεται θέμα να μην πάω. Τώρα για να κατέβει κανείς από Θεσ/νίκη, το έγραψα και στον Jimmy Page, πως αν αξίζει να κατέβει Σαλονικιός εδώ για έναν κιθαρίστα τον επόμενο μήνα κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να το κάνει για τον Di Meola. :wink:

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση? Η προπώληση ξεκίνησε? Και κάτι ακόμα: Υπάρχει Μετρόπολις στο Χαλάνδρι για να πάρουμε τα εισιτήρια? Κάτι τέτοιο είχα ακούσει…ισχύει?

up μήπως έμαθε κανείς για το αν ξεκίνησε η προπώληση και αν γίνεται να αγοράσω από το χαλάνδρι μην τρέχω στο κέντρο…