Johnny Winter Live in Athens/Thessaloniki

9 Μαρτίου και 5 έχω γενέθλια χμ…αυτό ειναι καλό δώρο
Πολύ καλός blues κιιθαρίστας και στην ζωή μου δεν έχω δει ποτέ blues μπάντα η κιθαρίστα μόνο του

κλαιω!

Kίτρινα ποδήλατα και μαύροι δονητές… [-X[-X

Είναι ίσως η τελευταία ευκαιρία να ξαναδούμε από τα μέρη μας τον Johnny Winter. Ας το παλέψουμε όλοι να γίνει η συναυλία γιατί μετά δεν ξέρω αν υπάρχουν κενές ημερομηνίες. Εξάλλου μιλάμε για συναυλία που το sold-out θα παίζει δυνατά ή θα γίνει οριακά.

Eεε;:-s

Edit: A ok,κατάλαβα,απλώς δεν είχα προσέξει καλά όλα τα ποστ.
Ε αν είναι δυνατόν,μακάρι να κάτσει τελικά

πο μη με ξενερώνετε τώραααααααα . θέλουμε Johnny !

Δυστυχώς όχι απ’ότι φαίνεται…:frowning:

Τελικά θα έρθει ή όχι ο αυταράς???
Δεν κόβω να τον ακυρώσουν μόνο και μόνο για να παίξουν τα Κίτρινα Ποδήλατα…
Είμαι σίγουρος ότι και τα Κίτρινα Ποδήλατα να ρωτήσουμε τον Johnny θα θέλουν να δουν παρά να παίξουν… :smiley:

σιγά μην τον ξέρουν

Άγνωστη η τύχη της συναυλίας…Κανένα νέο κανείς;

No news is bad news…[-X

Τί θα γίνει με αυτή τη συναυλία;Θα γίνει τελικά ή όχι;
http://www.pollstar.com/resultsArtist.aspx?ID=44452
Εδώ πάντως λέει ότι θα γίνουν κανονικά.Περαιτέρω πληροφορίες έχουμε;

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

αυτος ειναι?

ναι ο αριστερά , αλλά έχει κάνει κτ ξανθές ανταύγιες πρόσφατα στο μαλλί .

να δες και από την πρόσφατη εμφάνιση στο σικάγο !

Αυτός ειναι αλλά δεν έχει σχέση με αυτή τη φωτογραφία. Είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση. Εχει πάρει λίγα κιλά, βελτιώθηκε η όραση του και στέκεται πλέον στα πόδια του. Μάλιστα ο μάνατζερ του κιθαρίστας του σχήματος του Paul Nelson (εχει περάσει από τους Liege Lord) ισχυρίζεται πως ο Johnny έπειτα από πολλά χρόνια είναι 100% “καθαρός”. Δεν βλέπω να έρχεται πάντως έχει καθυστερήσει πολύ η ανακοίνωση της συναυλίας, αν ήταν θα το είχαν πει. Και εκείνες τις ημερομηνίες το gagarin είναι κλεισμένο. Μακάρι να διαψευσθούμε.

DAFUQ?

sorry αλλα δεν τον ηξερα τον κυριο αλλα απο οτι βλεπω γιουτουμπ ειναι κατι παραπανω απο πολυ καλος…Ο_Ο

Από τους τελευταιους ζωντανούς θρυλους του είδους. Τεράστια καριέρα με παρουσία στο Woodstock και τζαμαρίσματα με Jimmy Hendrix.

Έστειλα στο principal στο fb αλλά στα @@ τους :confused:

Μου σβήσαν ακόμα και το ποστ!!! Ε ρε μλκ κάτι επαγγελματίες άνθρωποι. Αν το διαβάζει κανείς από το Principal, συγχαρητήρια για την αντιμετώπισή σας. Φτάσατε στα επίπεδα της Didi Music! Τίγκα στην ωριμότητα! Σας πείραζε ας πούμε να απαντήσετε έστω και σε pm και να πείτε το και το…