Johnny Winter Live in Athens/Thessaloniki

Πες τα ρε Astaldo. Έκανες το σωστό φίλε, αλλά εδώ υπάρχει μυστικοπάθεια χωρίς λόγο…

εγω λεω να κανουμε ολοι μαζι ντου με μνμτα στο fb.

ψηστε το

Πόσο λέτε να έχει περίπου το εισιτήριο αν γίνει το live;

κανα 40ρι - 45ρι πανω κατω?

αλλα σιγα μη γινει ρε.

Την προηγούμενη φορά πρέπει να είχε κάτω από 40 αν θυμάμαι καλά…:-k

35? είχε το 2008 στο Gagarin.

Κανένα 30άρι θα είχε αν γινόταν.

Ε ναι ρε φίλε! Μιλάμε για τραγική αντιμετώπιση! Εμείς φταίμε ξέρω γω που στηρίζουμε…

Ελπίζω να βρεθεί μια άκρη σύντομα…

[B][SIZE=“7”]ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ;[/SIZE][/B]
[SIZE=“6”][B]ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ PRINCIPAL ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ!!![/B][/SIZE]
[SIZE=“5”]ΣΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ CONFIRMED…[/SIZE]

Είναι αστείοι μην ασχολείσαι… Όταν δεν θα πατά κανένας όμως στις συναυλίες θα κάνουν meet and greet για να δελεάζουν τον κόσμο… Ο Astaldo έχει κάποια νέα. Ο μάνατζερ του Winter λέει πως ισχύει η συναυλία δίχως όμως να αποσαφηνίσει εάν έχει αλλάξει η ημερομηνία.

Για αλλαγή ημερομηνίας το βλέπω [B][U]αν[/U][/B] είναι. Και το Gagarin και το Κύτταρο είναι κλεισμένα για τις 8,9,10 Μαρτίου οπότε ούτε τράμπα δε μπορούν να κάνουν τα shows.

Θέλω να πιστεύω πως θα ανακοινωθεί από Gagarin την επόμενη εβδομάδα για 11/3. Αλλιώς δεν θα γίνει ποτέ.

Δυστυχώς παίζει στις 11/3 Γερμανία.

Εχεις δίκιο τότε μόνο 7 Μαρτίου μένει που είναι χλωμό γιατί την προηγούμενη έχει άλλη συναυλία. Εκτός αν δεν γίνει στο Gagarin και γίνει σε κανένα Fuzz.

Δεν έχω σκοπό να πάω, αλλά απ’ αυτά που βλέπω εδώ πέρα η στάση τους είναι απαράδεκτη. Δοκιμάστε αν είναι να επικοινωνήσετε με το σάιτ του Winter, να ελέγξουν αυτοί από την δική τους πλευρά τι γίνεται. Αν δεν το 'χει κάνει ήδη κάποιος δηλαδή.

Το κάνω quote εδώ επειδή ο ManowarGreece το έκανε post στις Φήμες.

Τώρα για Αθήνα ίδωμεν…

Ο JOHNNY WINTER, ένας από τους κορυφαίους τραγουδιστές και κιθαρίστες στην ιστορία του ροκ και βασικός σύνδεσμος ανάμεσα στο βρετανικό blues-rock και το ροκ του Αμερικάνικου νότου στη σκηνή του Gagarin.

JOHNNY WINTER
ΤΕΤΑΡΤΗ ,7 ΜΑΡΤΙΟΥ 21:00 στο GAGARIN
25e ( προπώληση ) , 28e ( πόρτα )
www.ticketservices.gr

Περισσότερες πληροφορίες σύντομα …

μακαρι να μπορεσω να παω…

ειναι σε φορμα για Live?