Jon Oliva's Pain - Festival

Το περιμένουμε το Φλεβάρη.

ενδιαφέρον… για να δούμε

αντε ρε τζον κανε τ θαυμα σ!

…μεγάλη η χάρη σου:):!:

ωπ! δω ειμαστε!..Αντε και μαζι με αυτο μια περιοδια να τους ξαναδουμε γιατι πολυ καιρος περασε.!!!

Μην ανησυχείτε παίδες, ΣΙΓΟΥΡΑ θα το κάνει το θαύμα του ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ Jon. Ο κόσμος διψάει για ποιοτικό heavy-prog-power…:yes:

Tεραστιότατος! Με τόσα κιλά! :stuck_out_tongue:
Έλα είναι θεός λέμε!

Μόλις το είδα νόμιζα ότι ερχόταν για συναυλία #-o#-o Μετά διαπίστωσα ότι είναι στις κυκλοφορίες :stuck_out_tongue: Ελπίζω να ανακοινωθεί και καμια συναυλία στη χώρα μας στα πλαίσια προώθησης του δίσκου. Αν κυκλοφορήσει κανένα κομμάτι να μας ενημερώσετε
Freedom το νου σου

Μην χαλιέσε…εγώ το πέρασα για live δίσκο:p:!:

ακούστε τα αποσπάσματα στο myspace τους. εχουν ανεβάσει 2 νέα τραγούδια ενάμιση λεπτό το καθένα. (φέρνουν αρκετά σε poets and madmen πάντως)
αρκετά heavy είναι η πρώτη μου εντύπωση!!! :roll:

Όντως πολύ heavy ακούγεται! Αλλά και η φωνή του σε πολύ καλή κατάσταση, εντύπωση μου κάνει… Νταξ, θα τη βγάλει τη δισκάρα του πάλι ο χοντρός!
Βασικά, αυτοί είναι οι Savatage τώρα πια, και δε μας χαλάει κιόλας!
Αν συνεχίσει με 4 στις 4 δισκάρες… :bow2:
Ειδικά μετά το κορυφαίο Global Warning…

http://www.myspace.com/jonoliva

ειναι θεος και περιμενουμε κατι καλο…

Παντα! :smiley:
Το Living on the edge δεν ειναι το living on the edge of time, bonus στο Sirens, αλλα ψιλοαλλαγμενο? (οπως το before i hang, στα global warming και dungeons). Και οι 2 εκδοσεις γαμουνε παντως.

Απολαυστικός Jon Oliva στο http://www.jonoliva.net/index2.html , σε βιντεάκι με preview τριών κομματιών.
Έλα άντε, δυο βδομάδες μείνανε!!!

:lol: θεος! I have my cocktail here…in the famous red cup…
Και τα κομματια ωραια ακουγονται, κλασσικα jop :D. Αντε πλησιαζει η μερα…

Aδυνατισμενο τον βλεπω τον χοντρουλη:p

:lol::lol: ρε φιλε, τωρα που το λες κι εγω το προσεξα! Αλλα ειπα μηπως απλα μου φανηκε…

Καλα θα κανει να προσεχει με την υγεια του γιατι τον εχουμε αναγκη πολλα χρονια ακομα οσο εγωιστικο και αν ακουγεται αυτο…

Πραγματικα ετσι…να ναι καλα ο Τζωνης να βγαζει αλμπουμαρες, οπως 100% αλμπουμαρα θα ναι και τουτο εδω…αηντε μπας και δουμε και κανα reunion καποτε :papas::papas::papas: