Judas Priest Epitaph Tour 2011

Λογικα μουφα φημες, χλωμο το κοβω να ερθουν και Θεσσαλονικη, αν και μακαρι. Περιμενουμε κατι επισημο…

Νέες ημερομηνίες

14th June Oslo, Norway Spektrum
15th June Bergen, Norway Edward Greig Plass

υπαρχουν ελπιδες για Ελλαδα και ειναι μεγαλες…

Άντε να δούμε.

Off-topic. Γιατί η γαμωελλάδα είναι πάντα τόσο άχρηστη και ανακοινώνει τα πάντα τελευταία;

Ας ανακοινώσει τουλάχιστον:):!:

Αυτο. Αν και δεν το φοβαμαι, θα ερθουν λογικα, το εχω ακουσει απο πολλες εγκυρες πηγες…

απλα αναμενουμε…:papas:

Ρε μην τα λέτε έτσι αυτά λες και είναι κλεισμένο το live… Υπάρχει κόσμος που τρελαίνετε… Και όχι τίποτα άλλο, αλλά κάποιοι το θεωρούν τελειωμένο, και αν τελικά βγει μούφα βρίζουν θεούς και δαίμονες. Μπορείς να γράψεις ότι ένας σαλονικιός που είναι μέσα στα πράγματα με είπε ότι παίζει να έρθουν και Θεσσαλονίκη…
Μακάρι πάντως… τι να πω. Και για maiden είχαν γράψει τα ίδια πριν κάνα 2μηνο αν θυμάμαι καλά… Donington Park γίναμε βλέπω…:smiley:

[SPOILER]μα κλεισμενο ειναι 8)

[SPOILER]οκ οκ ας περιμενουμε τις επισημες ανακοινωσεις…:p[/SPOILER]
[/SPOILER]

Ειναι κλεισμενο κατα 90% συμφωνω με οσα εχω ακουσει απο εμπιστες πηγες επαναλαμβανω.

Θα παρω την μαγικη μου σκουπα και θα σας κυνηγαω αν δεν ερθουν, ε…

θα με παρεις δικαβαλο ? :stuck_out_tongue:

Θα ερθουν ρε και θα παμε με Γρακχο να τον δουμε να κοκκινιζει απο την πωρωση… Οχι οτι εγω δεν θα κοκκινησω βεβαια…

μολις υπεγραψες ενα συμβολαιο :smiley:

Οκ μεσα… :smiley:

Ελπίζω μόνο να μην επαναληφθούν κάτι σκηνικά τύπου 2008, όταν μαζί με τον αδερφό μου είχαμε λυσσάξει στο Sinner και τραγουδούσαμε όλους τους στίχους με όλη μας τη δύναμη, και την ίδια ώρα στο ένα χιλιόμετρο γύρω μας ένα σωρό μαλλιάδες κάθονταν με τα χέρια σταυρωμένα χωρίς να βγάζουν άχνα, αναρωτώμενοι προφανώς πότε θα παίξουν το Painkiller ή το Breaking the Law. Ουστ ρε ανύπαρκτοι!

Γνωστοι ακυροι που πανε μονο για το ονομα του συγκροτηματος… Μην φοβασαι, εγω θα ουρλιαζω ολους τους στιχους και θα χτυπιεμαι σαν τρελος και απο οσο τον εκοψα τον martian, το ιδιο θα κανει και αυτος.

…ή απλά είχαν πάει για τις υπόλοιπες μπάντες που έπαιζαν την μέρα.

…ή απλα δεν εχουν μαθει απ’ εξω την τοσο μεγαλη Priest δισκογραφια.

…ή απλά ελπίζουν σε καλύτερη εμφάνιση από τους ίδιους :slight_smile:

…όσο μπορούμε να ελπίζουμε πλέον, τους έχω δει αρκτές φορές, τελευταία το 2009 και δεν είμαι σίγουρος για το αν μπορούν μια εμφάνιση “μπόμπα” λόγω φωνής βασικά, παρόλο που για ένα περίεργο λόγο το περιμένω από τον Halford μόνο του!