Judas Priest (χωρις KK Downing) - Whitesnake - Opeth - Firewind etc July 5th Athens

Official από Twitter της Detox

Judas Priest και Whitesnake Live ! θα μοιραστούν την σκηνή σε Αθήνα [B]και Θεσσαλονίκη[/B]…

http://www.1055rock.gr/news/judas-priest-kai-whitesnake-live

Ξερετε Θεσσαλονικη σε ποιο χωρο θα γινει??

Σε link παραπάνω έλεγε για Καυταντζόγλειο:wink:

Kαλη φαση!!:smiley: Αρκετος καλος χωρος ειναι το Καυτατζογλειο…8)

Η πλακα ειναι οτι η τελευταια μου συναυλια στο Καυτατζογλειο ηταν Scorpions/Whitesnake στην οποια ο Cov απ οτι θυμαμαι ζητημα να χε τραγουδησει στο συνολο 10 λεπτα:!:#-o…Ημουν κ μικρος τοτε…Σχωρατε με αν δε θυμαμαι καλα:p:p

Ελπιζουμε σε κατι καλυτερο αυτη τη φορα απο τον Dave κ τον Μetal God!!!

Η τιμη του εισιτηριου ειναι μια χαρα, βλεπεις 2 μεγαλα ονοματα και αν κλεισουν και ακομα ενα μεγαλο θα ειναι πραγματικα τιμη-ονειρο για Ελλαδα. Αν και μονο με Firewind ή κανα 2 αλλα ελληνικα συγκροτηματα μια χαρα βολευομαι. Αρχες Απριλη παω για εισιτηριο.

Αντε να δουμε που θα πρωτοπαμε

Ξέρει κανείς πόσους περίπου χωράει ο χώρος που θα γίνει η συναυλία στην Αθήνα???Δεν παίζει sold out ε?

ayta einai exw kai to ticketaki sta xeria mou :slight_smile: (den exw ellinika)

Βάλε όμως ελληνικά, δεν είναι δα τόσο δύσκολο.

sry apla exei provlima to pc m kai mpainw apo ena allo p einai germaniko kai den exw ayti tin stigmh :frowning:

xm . . . tous exo dei kai tous dyo, alla einai mia kalh eukairia na thimitho ta palia…

πηρα κι εγω εισιτηριο, μιας που κατεβηκα για uriah heep…
ενα ασπρο χαρτι ειναι με τα δυο ονοματα, στο δρομο που χαραξε ο ντεμης βαδιζουν ολοι…
βαλτε καμια φωτο πανω ρε για μας που γκρινιαζουμε…:wink:

Ας ειναι φτηνο και ας μην ειναι σαν αλλα που γαμανε σε εμφανιση, αλλα σε γαμανε και στην τιμη.:wink:

2-3 ευρω παραπανω τα εδινα για να ειναι γαματο σε εμφανιση το εισιτηριο…
οπως τη βρισκει ο καθενας…:wink:

Πλατεία νερού? Ξέρει κανείς να μας πει τι παίζει? Πού ακριβώς είναι? Καμιά πινεζούλα στο google earth? … ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΤΖΑΜΠΕ, ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ??

χμχμχμχμχμ…

Εμενα μου αρεσε ο χωρος…Για βολτα κοντα στο σπιτι μου…

Συναυλιακα δεν εχω ιδεα τι θα λεει αλλα…

[SPOILER]θα πρεπει να κανει ΠΟΛΥ δουλεια η Detox για να περιφραξει τον χωρο…ΠΟΛΥ ομως γιατι ειναι ενα ανοιχτο μερος χωρις καμια φυσικη περιφραξη…[/SPOILER]

…φτου κακά στο βρωμόστομά μου, αλλά το όλο γεγονός δεν θυμίζει…φεστιβάλ στον Άλιμο;…εντάξει τέτοιο ξεφτιλαριό δεν ξαναγίνεται, αλλά για παράδειγμα, αυτούς που θά’χουν πάει για βολτίτσα με τα παιδιά τους, πως τους λες να φύγουν την ώρα της συναυλίας;
…προφανώς είναι μια σοβαρή εταιρία και θα κάνει το κουμάντο της, αλλά δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο
:):!:

Οχι καμια σχεση δεν εχει αμμο κτλ τσιμεντο εχει με κατι δεντρακια…Νομιζω οτι ειναι καλος χωρος αλλα…θα δουμε…

Μα το θέμα είναι μην φύγουν.Να κάτσουν τα παιδάκια εκεί να μορφωθούν!