Judas Priest (χωρις KK Downing) - Whitesnake - Opeth - Firewind etc July 5th Athens

Γιατι δεν ανακοινωνεται η Θεσσαλονικη? Αρχιζω να ανησυχω:?

Κάτι έγραφε αυτός ο Αραβίδης χτες.

Ανεβάζει το Another Thing Comin’ και σχολιάζει: "Auto ton Ioulio me poli kali parea sti Thessaloniki gia prwti kai teleutaia fora! Don’t miss it! more infos soon! stay tuned! ; ) "

Θέμα χρόνου φαντάζομαι!

edit:

από http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=2430

Σύμφωνα με πληροφορίες του Rockoverdose.gr,
θα απολαύσουμε Judas Priest - Whitesnake ζωντανά στις 6 Ιουλίου και στη Θεσσαλονίκη, και τη συναυλία θα ανοίξει μια γνωστή Ελληνική metal μπάντα.

Περισσότερες λεπτομέρειες πολλύ σύντομα!

eimai sigouros pws tha erthoun kai salonika ola ta site to lene

eixa thn timh na parevretho se ekeino to ‘festival’… Ontos, an den to proseksoun, mporei na epanaliftei h idia istoria, isos kai xeirotera. Giati den to vazoun ston nao, na ksemperdevoumai ? ?

Θέλω και Queensryche…που περιοδεύουν κιαυτοί μαζί με Judas Priest…ωραία δεν θά’τανε;:):!:

ΥΓ…παίζουν μαζί από 15\7 μέχρι τέλους Ιούλιου στην Αγγλία…γιατί όχι κιεδώ εφόσον μιλάμε για τον ίδιο μήνα;

Η φήμη είναι και στο rockpages.gr. Νομίζω μέσα στην εβδομάδα θα πρέπει να έχουμε και την ανακοίνωση.

Πάντως ο Κατσιόνης λέει εμμέσως πλην σαφώς(με post που εκανε στο Facebook) ότι μάλλον θα έχει Firewind το πρόγραμμα!!!
ΠΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

Το ότι θα είναι οι Firewind πιστεύω ότι λίγο πολύ όλοι το ξέραμε… έχει ακουστεί από πολλές μεριές εδώ και πολύ καιρό…

Προβληματιζει κανεναν οτι εχουμε στη συγκεκριμενη περιπτωση 2 frontmen οι οποιοι ενδεχεται φωνητικα να μην την παλευουν?

DUUUUDE,FUUUUUUUCK YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!! \\m///

[COLOR=“White”]ονειρο ζωης[/COLOR]

Όχι!!! Άλλωστε για τον Coverdale έχω ελπίδες γιατί στον νέο του δίσκο δείχνει να καταλαβαίνει την ηλικία του.

:lol: είδα στον ύπνο μου ότι ανοίγουν οι Scorpions :stuck_out_tongue:

Ε δεν είναι και για παραπάνω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ο Coverdale σίγουρα δεν την παλεύει, το καταλάβαμε μια χαρά το 2008 στην αποτυχημένη του συναυλία με τους Leppard. Ο Rob έχει το πλεονέκτημα ότι ξέρει τις δυνατότητές του και δε θα πιεστεί με κίνδυνο να εκτεθεί, οπότε καλά είμαστε. Έτσι κι αλλιώς μόνο για Priest πάμε :roll:.

ε όχι οτί κινδυνεύουμε από τον καράφλα:!: ο τύπος και τη παλεύει μια χαρά (αξιοπρεπέστατος) και μόνο που θα είναι εκεί σαν παρουσία θα σε ξεσηκώνει:D

Παντως μην ανησυχειτε για Θεσσαλονικη. Ειναι θεμα χρονου, λιγων ημερων για ανακοινωση. Ειναι καραμπινατο. 3 μπαντες που ξερουμε + μια ακομα. Ο κοσμος το’χει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι που λεει και ο λαος.

Μονο εκει θα μπορουσαν η αρχοντες να ανοιγουν για τον πορνογερο! :D:p

μια χαρα εχω δει τους scorpions support στους θεους Priest, σε Γλασκωβη και Νewcastle, το 2005. σιγα μη τους κακοπεσε 8)

γεια σου Βάγγο :stuck_out_tongue:

γεια σου και σενα ρε Παντελαρα :smiley: