Judas Priest (χωρις KK Downing) - Whitesnake - Opeth - Firewind etc July 5th Athens

Tον Cov εννοουσα πορνογερο και πραγματι εχει γινει αυτο που λες. 17 Μαρτιου 2005 για μενα(Λονδινο). Δεν τους κακοπεσε αλλα δεν εχουν αναγκη κανενα αλλο συγκροτημα για κανουν για την πλακα headline sold-out show σε χωρους 5 χιλιαρικων. :slight_smile:

Πακετο απ’τα λιγα παντως εκεινο. Μπομπα.

sorry δε το καταλαβα :p, αν και οi whitesnake υπηρξαν μπανταρα, πλεον δεν ειναι για πολλα. Εννοειται οτι οι scorpions δε χρειαζονται αλλη μπαντα για να κανουν sold out (και σε πολλες χωρες και πολυ μεγαλυτερους χωρους απο 5.000). Οντως σουπερ πακετο και για μενα απο τις πολυ καλες φορες που εχω δει scorpions και σιγουρα οι καλυτερες φορες που εχω δει Priest :slight_smile:

Το εισιτηρίο είναι απλές φωτοτυπίες και μάλιστα ασπρόμαυρες???Χαχαχαχα το πήρα σήμερα και δεν πίστευα ότι είναι τόσο φτηνιάρικο.Όχι ότι με νοιάζει και πολύ,απλώς κουβέντα να γίνεται!

Η ελπιδα για Motorhead δεν εχει πεθανει, ε? Κοιταγα τωρα στο site τους και εχουν 25/6 το Sonisphere της Ιταλιας και η επομενη συναυλια τους ειναι στις 29/7 στην La Coruna στην Ισπανια. Αρα μεχρι τωρα ειναι ελευθεροι 5/7 για Αθηνα και 6/7 για Θεσσαλονικη.

…και οι Queensryche περιοδεύουν με Judas Priest στην Αγγλία από 15\7…κιαυτό καλό θά’ταν…αλλά κιαυτό δύσκολο:):!:

Συζητήθηκε πιο πριν αυτό.

‘‘Motorhead είναι από δύσκολο έως αδύνατο.Ο ίδιος ο Lemmy σε συνέντευξή του το Γενάρη είχε απαντήσει σε ερώτηση ‘‘πότε θα έρθετε στην Ελλάδα’’ ως εξής: ‘‘Πολύ θα το ήθελα,αλλά όχι σε αυτή την περιοδεία,τώτα γυρνάμε με λεωφορείο.Πάντα περνάω καλά στην Ελλάδα κλπ κλπ’’.Δε νομίζω να έχει ανακοινώσει κάπου εδώ γύρω συναυλία οπότε λίγο δύσκολο να έρθει μόνο για Ελλάδα,και μάλιστα ‘‘κάτω’’ απο Priest,Whitesnake.Αυτά βέβαια αλλάζουν συνέχεια,μακάρι!!!’’

Έτσι είναι δυστηχώς:):!:

egw 8elw na elpizw pws ekanan la8os stis imerominies twn Twisted sister kai oti 8a tous feroun mia vdomada pio prin gia na pai3oun me priest kai snake!!!ayto 8a itan swsto!alla den to vlepw etsi :frowning:

Εχουν αρχισει να με ζωνουν τα φιδια!Ποτε επιτελους θα ανακοινωσουν Θεσ/νικη???

Λογικά την άλλη βδομάδα. Από το twitter της Detox:

Next week we will announced final concerts for summer 2011, and a brand new festival in thessaloniki…

ελα μου ντε:-k

υποπτο να εχει τοσες μερες που ανακοινωθηκε της Αθηνας…
Αλλα η επομενη ειναι 8 στη βουλγαρια οποτε ελπιζω ολα να πανε καλα!!

Ποιος ψηνεται να το πουν?

Ποσες κομματαρες ποσες πια!

Στο principal σήμερα έγραφε σε ένα πίνακα για το live στην θεσσαλονίκη!!!6 Ιουλίου στο καυταντζόγλειο!!Μόνο η επίσημη ανακοίνωση έμεινε!!

στην Αθήνα δε θα έχει firewind?

Ας πει κάποιος όχι ας πει κάποιος όχι ας πει κάποιος όχι :vibrate:

:lol::lol: απλά παίζουν στη Θεσσαλονίκη και μου φαίνεται κουλό που δεν τους έχουν βάλει στην Αθήνα

Θα ηθελα να πω οχι (εχω βαρεθει να τους βλεπω και ειδικα κατω απο τους θεους θα ειναι παντελως αδιαφοροι) αλλα φοβαμαι οτι θα ειναι και αυτοι…

Δεν πειράζει μαν, εκτιμώ τις καλές προθέσεις σου. =Ρ

Συνεχίζω να περιμένω από επίσημα χείλη το μεγάλο ΟΧΙ (κι ας είναι μακριά η 28η Οκτωβρίου) :!:

+88494943093439399494358130946230672405672,01

ακουγωντας χθες ενφοσερ,σκεφτομουνα ποσο πολυ θα κολαγαν σαν σαππορτ σε αυτη τη συναυλια.πουτανα ολα!
γενικα ξερουμε ποτε προκειται να ανακοινωθουν τα υπολοιπα συγκροτηματα?