Judas Priest (χωρις KK Downing) - Whitesnake - Opeth - Firewind etc July 5th Athens

Βασικά απλά σκέφτομαι το Γρακχο να έχει πάρει τη φάτσα του ιμοτικον και λιώνω στα γέλια.

ον τοπικ
Εγώ πάλι έχω μια μεγάλη περιεργεια για το πως θα ναι αυτό το μέρος που θα παίξουνε :?

gia ayth tin evdomada lene

εχω ανατριχιασει ηδη φαντασου οταν θα μπει το nightcrawler τι εχει να γινει:metal:

vsk nomizw exoun na to pai3oun para polla xronia…

μακαρι να το παιξουν τωρα φιλαρακο:papas:

makari man! kai egw 8elw na to pai3oun trela kai pistevw kai polloi akoma

σιγουρα!!!

Αθηνα δεν θα παιξουν οι Firewind?:-k

12345

Κάνε να παίξουν Θε μου…

και αναρωτιομουν αν ειμαι ο μονος που θελει να παιξουν…

ξέρω ότι είναι ξενέρωτο αυτό που λέω, αλλά δε με πολυενδιαφέρει ποιο θα είναι το υπόλοιπο line up, αρκεί που θα είναι οι metal gods εκεί 8) (εκτός και αν είναι οι battleroar οπότε θα έχει κι έναν οργασμό παραπάνω :p)

Λολ, για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά, ζμπούτσαμ αν θα παίξουν οι Firewind ή όχι, δηλαδή κι αν παίξουν εγώ εκείνη την ώρα απλά θα χαζεύω το μέρος και τον κόσμο, θα πίνω μπύρες, θα κάνω κάτι άλλο τέλος πάντων. =Ρ

Δηλαδή ΟΚ, εδώ το '08 αμέσως πριν τους Πριστ αντέξαμε Within Temptation ξέρω γω! Στους Firewind θα κωλώσομε; :razz:

πωπω within temptation…μπρρρρρρρ :lol:

Α ντάξει μωρέ, κλάην ήτανε, είχαν μόλις προηγηθεί οι αδερφοί Καβαλέρα στους οποίους λυσσάξαμε στο moshing, πονούσαν τα σώματά μας ολόκληρα κτλ., οπότε μετά στους Within Masturbation είχαμε αράξει στο χορτάρι του Terra Vibe και είχαμε πιάσει χαλαρή κουβεντούλα κι έτσι. Ναι οκ, ακούγονταν από κει στο βάθος οι σαβούρες ξέρω γω, αλλά σιγά, είναι σα να πηγαίνεις σε club με καλή παρέα και να διασκεδάζεις παρά την υποστάθμη της μουσικής κατά κάποιον τρόπο. =Ρ

Είχε και Carcass εκείνη την ώρα ρε φλώρε.

το 2008 ήταν η πρώτη συναυλία που είχα πάει τον αδερφό μου (15 χρονών τότε) :stuck_out_tongue:
όταν παίξανε οι cavalera το orgasmatron τον έβαλα σε μια γωνιά να κάθεται και έτρεξα προς τον όχλο σαν ταύρος εν υαλοπωλείο :lol::lol:

Ρε γκαζμά δεν ξέρεις να διαβάζεις, μόλις είχα πεθάνει στους Καβαλέρα λέμε, άμα πήγαινα και στους Carcass τί δυνάμεις θα είχα για τους Θεούς; Μπαααα…

Το τί κλωτσομπουνίδι είχα ρίξει και φάει στο Orgasmatron… όπως επίσης στο Arise, στο Territory, στο Roots Bloody Roots… μετά από κείνη την εμφάνιση των Καβαλέρα κληρονόμησα μια τεράστια μελανιά στο μπράτσο που με πονούσε όποτε με άγγιζε κάποιος για 3-4 μήνες μετά! :smiley:

ωραίες εποχές…τώρα πάει,γεράσαμε :stuck_out_tongue:
3 μέρες manowar και θα θέλω 15 μέρες για να ισιώσω από το πιάσιμο :lol:

Ας επανέλθουμε στο θέμα του topic που είναι η συναυλία των Judas Priest που θα γίνει φέτος.
Μακάρι να ανοίξουν οι Firewind γιατί και πολύ καλό συγκρότημα είναι,και ταιριάζουν και δε βλέπω να υπάρχουν προοπτικές για κάτι καλύτερο.Και γω θα ήθελα να χώσουν και Motorhead ξέρω γω,αλλά όπως όλοι ξέρουμε,αυτά δε γίνονται(τουλάχιστον όχι συχνά).