Judas Priest (χωρις KK Downing) - Whitesnake - Opeth - Firewind etc July 5th Athens

Βοb,εσυ;

Χαχαχαχα όχι!!!
Απλώς μου αρέσουν αρκετά για ελληνικό συγκρότημα(όχι ότι τρελαίνομαι) και προσπαθώ να είμαι ρεαλίστης.Γιατί αν δεν είναι οι Firewind θα είναι λογικά κάτι χειρότερο.Μακάρι ρε παιδιά να φέρναν Alice Cooper,ΣΙΓΟΥΡΑ.Αλλά σιγά μη γίνει.Αυτό…

Μπαααα…θέλει μεγάλη προσπάθεια για να βρούν χειρότερους… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Κι εγώ δεν την παλεύω με την πάρτη τους,αλλά οκ,αν είναι στο πακέτο,απλά θα πάω μόλις τελειώσουν… :slight_smile:

off topic…
Ναι οι opeth ήταν καλοί…Ναι στους αδερφούς cavalera τα δώσαμε όλα και έσπειραν…
Αλλά οι within temptation εκείνη τη μέρα (εκτός απο priest) έχωσαν όλες τις μπάντες για πλάκα… 8)

Απο την στιγμη που δεν θα ειναι οι Motorhead δεν με ενδιαφερει ποιος θα ειναι πριν. Για τους [B][SIZE=“2”]METAL GODS[/SIZE][/B] θα ειμαστε εκει… Οι Firewind μια χαρα μπαντα ειναι, ας βαλουν αυτους. Αρκει να μην κοπει χρονος απο Judas και Whitesnake.

srlsly,wtf

wtf ο ένας, wtf ο άλλος. Δε υπαρχει αντικειμενικότητα σε αυτά τα πράγματα. Του ανθρώπου του άρεσαν περισσότερο από τους άλλους τι να κάνουμε τώρα. Και εμένα μου άρεσαν. So what?

oxi oti pairnw to meros twn within temptation gt oute sto live imoun tote,oute maresoun,alla simfwnw aytous goustare to paidi… (sry no greek)

So, nothing.

Απλά, wtf.

Βρίσαμε τίποτα μάνες;

Οι Firewind, είναι μια φανταστική live μπάντα…δεν τρελένομαι για τους δίσκους τους, αν και το The Premonition μάρεσε, και δεν θα με χάλαγε να ήταν κιαυτοί:):!:

βασικα για εμενα παιδια μονο και μονο που θα ειναι priest και whitesnake εμενα μου φτανει:D

Για σετλιστ δεν ξερουμε παντως τιποτε ακομα,ειναι μεγαλο θεμα τι θα παιξουν οι θεοι.

Ελπιζω σε σετλιστ ενισχυμενο απο 70s και Painkiller αν και δεν το βλεπω:p

Δικε μου με ανησυχησες τωρα,αναψα τσιγαρο.Λες να παιχτει τετοια μαλακια??:? Bob Katsionis αμα μας στερησεις κανα μπρικια κολλω,θα σε γαμησω κοπανε.

δε νομίζω ρε μάγκες! στα πλαίσια του epitaph τουρ γίνεται το live οπότε κουμάντο κάνουν οι metal gods! κι επειδή είναι και ανακοινωμένα το τελευταίο τουρ ,το δυοράκι πιστεύω το έχουμ σίγουρα!

προφανως δε γινεται μωρε,αλλα πριν καθε μα καθε φεστ παντα καποιος θα πεταξει αυτη τη χαζομαρα

μακαρι ρε φιλε:papas::papas:

πιστεύω σε blood red skies φέτος :smiley:

Πωωωω ντάξει λατρεύω παθολογικά Blood Red Skies, αλλά πραγματικά δε θέλω να το παίξουν ε. Αυτό το κομμάτι παραείναι απαιτητικό φωνητικά, θέλει μόνο έναν νεαρό Metal God να το τραγουδάει. Φοβάμαι ότι δεν το χει, πια.

dont chew ρε :stuck_out_tongue:
θα πάρει το π και θα τραγουδάει σκυμένος για να βγαίνει η φωνή απο το διάφραγμα8)

Να το πει και να μας παρει τα κεφαλια, να εκστασιαστουμε απο την πωρωση και να το βγαλει αψογο γιατι απλα ειναι… [B][SIZE=“3”]Ο METAL GOD[/SIZE][/B].:bow2:

Ερωτηση. Θα εχουν αραγε το ιδιο setlist σε ολη την περιοδεια?