Αποχωρεί ο K.K. Downing από τους Judas Priest!

http://judaspriest.com/News/Doc/KK-Downing-Retirement-Announcement.pdf

Mάλλον δεν τα βρήκανε στα περί διάλυσης της μπάντας?

Περιέργο λίγο κι όλας…

Σκατά … :(:(:(:frowning:

Το πόσο ξενέρωσα δεν λέγεται… Αυτό που θα δούμε στη περιοδεία ΔΕΝ θα είναι Judas Priest… ΤΕΛΟΣ

Ξεφτίλα.

Αδειασμα και σοκ.

Αυτό είναι αισίως το τέταρτο θρεντ στο φόρουμ στο οποίο κουβεντιάζεται το συμβάν, αλλά δεν πειράζει μεταξύ μας έτσι πρέπει. Να κηρυχθεί επίσημο φορουμικό πένθος λέμε. Όχι, να φορέσει μαύρα όλο το μέταλ, αυτό. Σήμερα αποχώρησε από την ενεργό δράση ένα από τα καλύτερα τέκνα του. Και άφησε το μεγαλύτερο συγκρότημα στην ιστορία του, μισό.

Ρε πούστηδες τί κάνατε στον Ken κι έφυγε γαμώ τον μπελά μου γαμώ.

Aν ξέρεις κάνα κουτσομπολιό για πέρα από τον Halford πες το τώρα. Δωστα όλα τα πουστάκια.

Τι θέμα υγείας. Προφανώς και δεν τα βρήκαν στη… διάλυση. Και αυτό φάνηκε και από τις μέχρι τώρα ανακοινώσεις. Αρχικά είπαν για τελευταία περιοδεία, μετά το έκαναν τελευταία παγκόσμια περιοδεία, μετά είπαν πως “ε εντάξει, θα βγάλουμε και ένα δισκάκι” και τώρα η ανακοίνωση αναφέρει “… to tour the planet once more”.
Φαντάζομαι πως ο ΚΚ του πίεσε να σταματήσουν, οι υπόλοιποι αρχικά συμφώνησαν, μετά το ξανασκέφτηκαν, ο ΚΚ δεν άλλαξε άποψη και άντε γεια. Κρίμα, άδοξο τέλος.

Nah, just the bald one.

But still.

αμα ειναι για θεμα υγειας δικαιολογημενος,αλλα αν απλα ετσι του κοπανησε απλα μαλακια του

βασικα μπορει να αρχισε να του την πεφτει ο Halford πολυ και να την εκανε απλα και ομορφα

ότι πιο άκυρο έχει ακουστεί!!!
δεν υπάρχουν judas χωρίς αυτόν

Ότι πιο λογικό μπορώ και γω να υποθέσω αυτή τη στιγμή!!!

μεγάλη ξενέρα …τόσα χρόνια στην μπάντα και την έκανε την “τελευταία στιγμή” ?

να είμαι λίγο ρομαντικός και να πιστεύω οτί είναι θέμα υγείας ή μπααααα? να μην έχω ούτε ίχνος ρομαντισμού μέσα μου?

Είσαι καθυστερημένος;

Ε γαμωτο…Κριμα πραγματικα. Ηθελα να τους δω ολους μαζι. Που πας ρε Κεν? Ε?

Δεν ξερω τι να κανω…Θελω να κοπανησω το κεφαλι μου στον τοιχο, να μου πει καποιος οτι ειναι ψεματα, πλακα…

Δεν μπορει, απλα δεν γινεται…Μια απο τις αγαπημενες μου μπαντες μενει λειψη…

Εχω ξενερωσει απιστευτα…

priest χωρίς περμανάντ δεν γίνεται

Ειναι ηλιθιο να συνεχισουν την περιοδεια χωρις τον KK.

Δεν υφισταται λαηβ των πρηστ χωρις αυτo

Ευτυχως προλαβα και τους ειδα το 2008.

δηλαδη το καλοκαιρι θα παιξουν οι πριστ χωρις ΚΚ? τι σκατα πριστ θα ειναι τοτε? κριμα και ηθελα να τους δω μια φορα