Αποχωρεί ο K.K. Downing από τους Judas Priest!

τωρα το ειδα μιλαμε για μεγαλη ξενερα[-X

[SIZE=“7”]ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΩΡΕ;;;;[/SIZE]

Ολα χαλια πανε σε αυτον τον πλανητη, πολυ ασχημα νεα αυτα.Ναι, δεν του την επεσε 41 χρονια και την εκανε την μαλακια τωρα ο Rob. Xαχαχα. Μπορει ο halford( ειναι δηλαδη) να ειναι αδερφη, κραγμενη δεν ειναι παντως σαν κατι αλλες. Εχει αξιοπρεπεια σε αυτο το θεμα. Τελος παντων εγω πιστευω ειναι θεμα διαφορας μουσικης κατευθυνσης ακομα και για τον τελευταιο δισκο που θελουν να κανουν ή να κουραστηκε γενικοτερα. Θα μαθουμε σε λιγες μερες. Αλλα σκατα. Το κακο εγινε τωρα. Μονο να μην ειναι θεμα υγειας που δεν νομιζω. Γιατι αν ηταν δεν νομιζω οι judas να ηθελαν να συνεχισουν εστω και με αυτον τον τροπο.Θα ηταν εντελως αδικο για ολους. Αλλα και η επισημη ανακοινωση θα ηταν εντελως διαφορετικη. Παιδια δεν ξερω αλλα κατι μου λεει πως ο ΚΚ θα ξαναγυρισει. Δεν γινονται αυτα. Τι διαολο. Η πλακα ειναι παντως πως θα πρεπει να εχει φυγει απο την μπαντα εδω και καιρο. Ποτε προλαβαν κι βρηκαν τον αλλον?

Αυτο εννοουσαν τελευταια περιοδεια πριν τη διαλυση της μπαντας;;;

Γιατι δεν το 'καναν πραξη τουλαχιστον;;;

Ας τελειωναν την περιοδεια (που οντως θα 'ταν η τελευταια τους, γιατι χωρις ΚΚ δεν ειναι Πρηστ) και μετα ας 'καναν ο,τι γουσταραν.

Αυτό. Και ήμουν 50 50 για το λαιβ, κρίμα.

Που τοτε,ironically enough,ηταν και ο mvp της βραδιας ο KK για οσους θυμουνται.

Μονο θλιψη.Shit happens,αλλα ποσο συχνα με τετοιο κωλοtiming.Η μεγαλυτερη heavy metal μπαντα παει να παιξει στο tour-flashback της καριερας της και να πει το υστατο χαιρε και δε θα το κανει οπως πρεπει,αυτο μονο εχει σημασια.Ακομα και να μη τα βρηκε ο KK με τους αλλους,αναρωτιεμαι τι θα αλλαζε αν επαιζε μαζι τους στο τουρ(εκτος αμα υπηρχε θεμα με ορους συμβολαιου και τετοια).Συνεχιζαν δε συνεχιζαν δισκογραφια/τουρινγκ μετα απο αυτο χωρις ΚΚ,το Επιταφ θα αποτελουσε στη συνειδηση ολων το τελευταιο JUDAS PRIEST τουρ.Αυτος ο Fkaulkndksader ελπιζω απλα να περιοριστει στη κονσολα,στο να παταει το κουμπι των προηχογραφημενων του ΚΚ,θα το δεχομουν πιο ευκολα αυτο.

edit: Κρατηστε και μια πισινη για χοντρο θεμα υγειας παντως,παραεγινε πολυ ηρεμα,λιτα και ξαφνικα.Απευχομαι οσο δε παει,αλλα.

[SIZE=“6”][B]WTF!!![/B][/SIZE]
Τωρα πια σιγουρευτηκα,[SIZE=“6”][B]ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ![/B][/SIZE]

8O8O8O

The Priest is dead, long live The Priest.

Για μενα το κεφαλαιο Judas Priest εκλεισε. Το μονο με το οποιο θ ασχοληθω θα ειναι ο επομενος δισκος, επειδη κακα τα ψεμματα ο Tipton τους ειχε παρει εργολαβεια τα τελευταια πολλα χρονια οσον αφορα το συνθετικο κομματι. Απο εκει και υστερα, ειμαι ευγνωμων που ειχα την ευτυχια να τους απολαυσω σε μια αυτοκρατορικη εμφανιση το 2001, και που μου χαρισαν τοσες δισκαρες και συγκινησεις μεχρι το τρεχων ετος.

The Priest is dead, long live The Priest. Απλα.

Εμμμμ Τζον σα να παίζουν λίγο μπουνιές αυτά που γράφεις μαν.

Φασκω κι αντιφασκω εννοεις; Ειναι παρα πολυ απλο, δεν αποκλειω το γεγονος να προσθεσουν κατι καλο στη δισκογραφια τους για τον αποπανω λογο που ανεφερα. Αλλα και παλι, Priest χωρις KK δεν ειναι Priest. Θα ακουσω οτι καινουργιο βγαλουν, οπως θα ακουγα κι ενα δισκο του Halford, αλλα μεχρι εκει, για μενα ειναι πλεον “Halford, Tipton και Σια” κι οχι Judas Priest αυτο που προκειται να επακολουθησει.

Εγώ πάντως αν ακούσω ότι πάνε να βγάλουν δίσκο χωρίς Ken τους έχω ξεγράψει μια για πάντα και δεν ξανασχολούμαι, ούτε καν να τ’ ακούσω δηλαδή. Τέτοια ντροπή δε νομίζω να μπορεί να την αντέξει οπαδός των Πριστ.

μα τοτε τι long live the priest? απλα the priest is dead και τελος

Mανο τι θα κανεις με το λαιβ?Χ να φανταστω?

Δεν ξέρω ρε γαμώτο, το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να μην πάω.

Πάντως το βέβαιο είναι ότι ακόμα κι αν πάω θα ξέρω ότι δε βλέπω Πριστ.

Άλλαξα και την σιγκ, τιμής ένεκεν.
Αποφράδα μέρα για το metal…

και δίσκο θα βγάλουν και live θα ξανακάνουν. απλά να αισθανόμαστε τυχεροί όσοι τους είδαμε 3/3 στην έλλαδα. αυτό το δίδυμο απλά δεν υπάρχει και δεν συγκρίνεται με κανένα. και όντως το 2008 ο κ.κ είχε σκίσει πρωκτούς.

Αν βγάλουν δίσκο οι κ.κ. Halford/Tipton/Hill (βγάζω απ’ έξω τον Travis επειδή ντάξει, το παλικάρι ήρθε το '89 ας πούμε) και τον πουν “Priest” θα πρέπει να ντρέπονται. Τί άλλο να πω.

Αν βγάλουν δίσκο χωρίς τον K.K. απλά ΝΤΡΟΠΗ!!!

εκεί που μπερδεύομαι είναι ,αν δεν παίζει θέμα υγείας στη μέση (συνεχίζω να έχω μία δόση ρομαντισμού) , ο ian πως ψήθηκε να προχωρήσουν χωρίς τον K.K???

Πιο τραγική στιγμή είναι εκεί που θα λέει ο Halford: “The priest is back”…
Έλεος… Δεν μπορώ να το ζήσω αυτό…

Εχω παρει ηδη τικετ…Ειλικρινα ειμαι διχασμενος ομως. Αν δεν ηταν πρωτη φορα, θα ηταν πιθανοτερο να το εκαιγα, αλλα…Διλλημα :confused: