Kαλύτερο rock bar στην Αθήνα

Θα ψηφίσω Aligator ! Αλεξάνδρας 56:D

θα ψηφισω jasmin.
πολυ καλο μαγαζι με καλες τιμες και παιζει και απ’ολα

Ναι ε? Porcupine Tree? Μπραβο…

Εγω ψηφίζω OUTLAW διότι είναι δίπλα στο σπίτι μου αλλά γιατί τα παιδιά που το έχουν είναι φίλοι :smiley: :smiley: :smiley: 8) 8) 8)
Πάντος το μαγαζί όταν κάνει κάποιο παρτάκι γεμίζει πολύ κόσμο…

???

Παίζει καλή μουσική το Intro;;

Άλλα είχα ακούσει.

Btw ξέρετε κανένα που να παίζει καθόλου progressive;
Και rock και metal.

Απο τα καλυτερα μαγαζια και το Ηχοχρωμα.κλασσικο μεταλ κυριως

???
Που ειναι το Intro ρε παιδια?Πρωτη φορα το ακουω?

Εγώ πάω και στον Αριστοφάνη στου Ψυρρή που κ που.

swstossssss

kai TITHORAAAAA

Έχω περάσει άπειρες φορές απ’ έξω. Λέει? Τι μουσική βάζει?

classic rock mostly!

αλλά μπορεί να ακούσεις και κάτι πιο metal στο ενδιάμεσο!

Για την περιοχή είναι ό,τι πρέπει μετά τα ούζα ή τα ρακόμελα!!

Γαμάτο και το Revenge!

Ωραίο μαγαζάκι…Παλιά πηγαινα αρκετά συχνά…

Την πρώτη φορά πού θα πάς ναι, γενικά το πρόγραμμα είναι “κονσέρβα” Ακόμη και μετά από 5 χρόνια να ξαναπάς τα ίδια τραγούδια θα ακούσεις!

Όταν έχεις καλή και ευχάριστη παρέα, δεν έχει και τόση σημασία αυτό!

περί ορέξεως…

+1000 Αν θέλω να ακούω κάποια συγκεκριμένη μουσική μπορώ πολύ απλά να κάθομαι και σπίτι μου, από το να προσπαθώ να κριτικάρω τι παίζει το ένα και το άλλο μαγαζί. Έξω βγαίνουμε για την καλή παρέα!!8)

Τότε γιατί έχει μπεί το poll για το καλύτερο rock bar στην Αθήνα; Η καλή παρέα πρέπει να συνδυάζεται και με ποικιλία στη μουσική. Δεν λέω να παίζουν πράγματα πού δεν τα ξέρει ο κοσμος αλλά τουλαχιστον αντί για το Sad But True, βάλε μιά φορά το χρόνο το Shortest Straw η το Escape…

Κουβέντα να γίνεται!!! Εγώ για παράδειγμα θα προτιμούσα μια metal ταβέρνα, να πηγαίνουμε να τρώμε κοψίδια και να παίζει creeping death από πίσω.8)

Ε ναι αμα πάει έτσι κι εγώ θα πάω σε ένα ήσυχο μπαράκι με τη κοπέλα, πού να παίζει blues kαι soul (να δημιουργήσουμε και ατμόσφαιρα κιόλας :smiley: )