Kακοποιήσεις ζώων

Και τότε γιατί λες τα σκυλιά “κοπρόσκυλα”;

Σε άλλο θρεντ έβαλες βίντεο που οι ΚΑΛΟΙ ματατζήδες κοιτάνε την τραυματισμένη κοπέλα και προσπαθούν να τη βοηθήσουν γιατί είναι “άνθρωποι” ενώ οι άλλοι γουρούνια, ομοίως για κάθε τέτοιο βίντεο που θα ανεβάζεις εγώ μπορώ να σου βρίσκω 100 περιστατικά αναίτιας επίθεσης των ΓΟΥΡΟΥΝΙΩΝ σε ανθρώπους (!), δε γίνεται από τη μία τα επιχειρήματά σου να είναι έτσι και από την άλλη να είναι γιουβέτσι.

Κάνω πάλι quote αυτό που έγραψες, σε περίπτωση που το έχασε κάποιος και δεν καταλαβαίνει για τι λέμε:

[quote]Εντάξει με τις κακοποιήσεις ζώων. Με τα κοπρόσκυλα που κακοποιούν ανθρώπους τι θα γίνει? Έχει παραγίνει το κακό.
[/quote]

¯_(ツ)_/¯

Μηχανή = Σπαντανέα γκόμενα ή καλλιθεώτισα. Τώρα που δεν είναι ταμπού και που ο κάθε χλέμπουρας έχει μια πάπια ή έστω ένα σκούτερ, βοηθάει το αμάξι. Η να ασχολέισαι με το σκυλι της, να σε κάνει σοφεράτζα, ή να πλερώνεις (αυτό δεν παλιώνει ΠΟΤΕ) το θέμα είναι τσίκο να σαι επιβήτωρας. Λίγο μουσκουλο, λίγο μαγκιά και όλες μα όλες οι ωραίες γκόμενες πέφτουν. Μερικές θέλουν και καμιά κολλιά και να τις αρπάξεις και να τις κολλήσεις στον τοιχο και ας το παίζουν “παρθένες”. Οι άλλες έτσι κι αλλιώς “δεν” αξίζουν λόγου. Ας φαντασιωνονται με ριάλιτι και ας γίνουν οι επόμενες τεθλιμένες νοικοκυρές που θα λιμπίζονται τεκνά και θα κάνουν πιλάτες αλλα μετά θα καταβροχθίζουν δίπιττα. .

1 Like

Δώσε μου κι εμένα, μην είσαι μοναχοφαγάς!

διπιττο + τσαϊ.

Μοναστηριακό τσάι;

1 Like

μόνο. μην πώ μελανα ζωμό. Spartans αχου.