Kaiser Chiefs

Για το live τους με REM τα εχουμε πει για τους ιδιους μαλλον οχι(απ’οτι βλεπω τουλαχιστον).Αν ειναι ετσι τα σχολια σας εδω.

Εγω παντως καλιμαρμαρο ειχα παει για Kaiser και οχι για REM…

λολ

Δεν ειναι ασχημοι, εχουν καποια χιτακια αλλα μη συγκρινουμε τωρα με rem.
Ελπιζω να κρατηθουνε στη σκηνη κ να μην ειναι η επιτυχια τους μια φουσκα.

Ειναι αρκετο καιρο , απλα πως να το κανουμε στο Ελλαντα δεν τους καναμε 8εους. Btw διεκοψαν … 8α αργησουμε να τους ξανα δουμε.

Καλλιμαρμαρο ειχα παει για REM και τελικα πιο πολυ πωρωθηκα με τους Kaiser Chiefs…Συγκροτηματαρα και ο,τι πρεπει για συναυλια-κοπανημα! Πολυ τους γουσταρα οταν τους ειδα και ας μην μου αρεσαν τοσο πριν…Περιμενω να επιστρεψουν Ελλαδα :wink:

Eγώ πάλι είχα πάει και για τους δύο αλλά τελικά καλύτερα πέρασα ακούγοντας τους Kaiser…είχα διαβάσει ότι κάνουν ωραία live αλλά αυτό που είδα δεν το περίμενα!μέσα στην ελάχιστη ώρα που παίξανε μου φτιάξανε απίστευτα το κέφι!!:smiley:
Από τα 3 cd που έχουν βγάλει μου αρέσουν πάρα πολύ τα 2 πρώτα.Το τελευταίο τους δε με τρέλανε τόσο…:frowning:

και γω γι’αυτους ειχα παει καλλιμαρμαρο αν και δεν ακουγα πορωμενα.γαματοι ηταν τοτε πορωθηκα.

:-s
οι Kaiser Chiefs???:lol2:

ηταν γαματοι… και σε εκαναν να πορωθεις…?επειδη δεν το εχω βιωσει αν και τους εχω δει ζωντανα (τρομαρα μου), μηπως μπορεις να μου περιγραψεις το συναισθημα?'η ακομη καλυτερα, τον τροπο με τον οποιο σε πορωσαν οι Αγγλαρες?

Δεν κρινω ακροατες…μονο μπαντες!Απλα ρωταω μπας και μπω στο κλιμα…γιατι ολες οι γριες οι κολλητοι μου…μου τα εχουν ζαλισει!!και οχι τιποτε αλλο…ενω τη μπαντα την ξερω απο τοτε που βγηκε στο…κλαρι (Αγγλια) ΑΔΥΝΑΤΩ να χωνεψω τον ολο ντορο…:slight_smile:

Re file ama sou aresei auto to eidos pou paizoun to les gt kanoun trelo ntavantouri wraia party …

sto glastunburry eixe bei mesa stis balles tis foskotes o 8eos … einai treloooooooooos

Το λαιβ τους στο Γκαγκάριν ήταν όντως ένα απίθανο πάρτυ. Και στο Καλλιμάρμαρο ήταν πολύ καλοί και γενικά “το’ χουν” στη σκηνή. Δισκογραφικά μάλλον είναι το θέμα αφου τα άλμπουμ τους κανουν countdown 5,4,3… και δεν ξέρω τι θα γίνει αργότερα. Πάντως δεν έχουν διαλύθεί…

Πολύ καλά τα Kaiser-ακια. Και εγώ τους είδα στο Καλλιμάρμαρο. Βασικά για REM είχα πάει, αλλά τα kaiserakia τα συμπάθησα ακόμα περισσότερο μετά από αυτή τους την εμφάνιση. :slight_smile:

Κάποιος τους έθιξε έπειδή είναι άγγλοι ή μου φάνηκε8)

οχι…οχι επειδη ειναι αγγλαρες…

επειδη ειναι οτι να’ναι!8)

Και εγώ για REM είχα πάει αλλά αλλού ήταν το ζουμί :wink:

μηπως ηταν στα κοριτσακια τριγυρω?
γιατι κατι τετοιο βλεπω απο τους κολλητους μου…εχουν χωθει στην ακροαση των Chiefs…για τα ανηλικα!:smiley:

Κι εγω ακριβως το ιδιο.:smiley:

Ηταν απιθανοι εκεινη την ημερα,μακαρι να τους ξαναδουμε συντομα.Και το τελευταιο τους πλακα πλακα εμενα μ’αρεσε(αν εξαιρεσουμε οτι το never miss a beat εχει χιλιοπαιχτει σε γνωστη διαφημηση).

Μια απ’ τα ίδια.

Eχει πλακα οταν μερικα πραγματα σου ερχονται απο κει που δε το περιμενεις.:smiley:

Νever miss a beat never miss a beat!!
Eνθουσιαστηκα οταν τους ακουσα στη διαφημιση της κοσμοτε χιχιχι αρχισα να τσιριζω “ΟΟΟΟΟΟΟ KAISER CHIEFS!!! OOOOOOOOO!!!” xaxa

+φωνω με τους προλαλησαντες.τους ειδα Live μαζι με rem.κρατουσα μικρό καλάθι πριν τους δω και τελικά εμεινα με το στόμα ανοιχτό.το χουν πανω στην σκηνη.καλο συγκροτημα κατεμε και εγώ ακουσα ότι κάνουν “διαλειμμα” επειδη το τελευταιο cd δεν πηγε τόσο καλά…

E επειδη ηταν μουφα :stuck_out_tongue:

Γραφε ομως με ελληνικους χαρακτηρες φιλτατε, φορουμ ρουλζ :slight_smile:

Παρτε και ενα κοβερ