KAMELOT, FIREWIND, VISIONS OF ATLANTIS Teaming Up For European Tour

Ok, Kamelot στην Ελλάδα και καλός ήχος. Να πάμε.

καλα ολα οσα ειπες αλλα αυτο ειναι λιγο τραβηγμενο…[-X [-X

Ο Newsted ήταν οι Metallica :roll: 8)

μπα δεν νομιζω…:stuck_out_tongue:

kamelot βλεπω εδω οποτε θα κανω την κλασικη μου ερωτηση! ξερει κανεις αν θα ειναι μαζι τους κ η simone simons??? :smiley:

Θελω να πιστευω πως ναι…αλλα χλωμο μου φενεται…

Και να είναι,μονο στο Haunting θα τραγουδήσει
Αλλα μου αρκεί

μ’αρεσει που το συζητατε κιολας…σιγα να μην ερθει η simona…πρωτον αυτη εχει ολοκληρο world tour να πραγματοποιησει με την μπαντα της κ θα ΞΑΝΑρθει στην Ελλαδα??μην ακουω μλκιες…
κ να πεις οτι τραγουδα κ στο καινουριο Καμελοτ να πω ’ πα’στα διαλα ’ …
μοναχουλια τους θαρθουν τα χρυσα μου κ ελπιζω με περισσοτερο κοσμο αυτη τη φορα…:lol:

ρε παιδιά λέμε και λέμε διάφορα τώρα (και καλά κάνουμε) αλλά το σημαντικό είναι ότι δελτίο τύπου από εταιρεία δεν έχει βγει και εισητήρια πότε κυκλοφορούνε…1μήνα πριν θα αρχίσει η προπώληση??εισητήρια στο site τους δεν έχουν βγεί μόνο για μιλάνο και ελλάδα…

Gkouxou … τα φωνητικά στο Blücher είναι κάτι, έστω και απειροελάχιστο, το τσέχασες;

Δεν το τσεχασα απλα δεν το τσερα…:stuck_out_tongue: :slight_smile:

Τελικά τους έκλεισε (μόνο Kamelot απ’ ότι κατάλαβα) το Νέο Ρεύμα για Απρίλιο.
Περισσότερες πληροφορίες με το δελτίο τύπου (λίαν συντόμως) στην αρχική,

thanks kourou για να μην σχεδιάζουμε χωρίς να έχουμε επίσημη πληροφόρηση…

μόνοι τους; μόνοι τους; … μόνοι τους; ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ; ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣ, ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣ! :thumbup: :bow2: :naughty: :bow: :vibrate: =D> :o :yahoo:

μαζι με firewind
myspace firewind

16 Apr 2008 20:00
FUZZ Athens, Greece
17 Apr 2008 20:00
Ydrogeios Thessaloniki, Greece

Δλδ θα πάνε δύο φορές στη Θεσ/κη, μία μόνοι τους και μία ως opening των Kamelot;

σωστά 2φορες,αλλα σαν support(guest για την ακρίβεια )ποσα τραγουδια θα πουν?3-4-5?:wink:

Μόνο 1 τους επιτρέπω να πουν … τα υπόλοιπα θα μας στερήσουν πολύτιμο χρόνο με τους Kamelot.

Είναι επίσημο και οσονούπω αρχίζει η προπώληση.
Διαβάστε εδώ: http://www.neorevma.gr/

χαλαρα η αγαπημενη μου μπαντα αυτη τη στιγμη οι καμελοτ…
αντε να παρω εισητηρια να ησυχασω…:smiley:

ξερει κανεις απο ποια μαγαζια μπορουμε να παρουμε τα εισητηρια για θεσσαλονικη???