Ηοkam's Razor

:D.That’s right!!:wink:

Ο Μαριος βεβαια με μετετρεψε απο Ποντιο σε Κυπριο,αλλα μετα απο τετοιο review δεν ειχα λογια ουτε καν γι αυτο!:stuck_out_tongue:

Mπράβο, μας τιμάς τους Πόντιους.:wink:

Μπορείς να προτείνεις κάποιο καλό ??? Έχω κάτι ιδέες σε doom/death φάση αλλά δεν εμπιστεύομαι τον εαυτό μου για τα solos, ενώ έχω drummer, πληκτρά. Επίσης αν και μπορώ να κάνω κάτι με το μπάσο, πάλι με φοβάμαι καθώς είμαι κιθαρίστας οπότε θα με βοηθούσε και σε αυτό. Αν μπορεί να βγάλει και καθαρά φωνητικά θα σου στήσω άγαλμα, καθώς ψιλοφοβάμαι και τα καθαρά φωνητικά μου.:roll:

Δυστυχως φιλτατε Σαρουμαν,δεν εχω ιδεα απο τον συνδυασμο μουσικη-υπολογιστες(:frowning: )και θα θελα πολυ να ασχοληθω καποια στιγμη,μια και η αυτονομια που προσφερει ειναι αξιοζηλευτη…:wink:

Πολλα χαιρετισματα σε ολους και many thanks για τα καλα σας λογια!πραγματικα ειναι ενθαρρυντικα!:thumbup: φιλε μου hokam ντο εφτας που λενε κ οι ποντιοι?παρεπιπτωντος το Batida de coco τα σπαει!:hippy:

:lol:

Να δω τι αλλη μ@λ@κια θα πιεις…:lol: Ειπαμε την αλλη φορα κουμκουατ και κανα τοματοζουμο στο καπακι!:stuck_out_tongue:

Υπαρχει παντα κ το Rosso Antico ή κ το βερμουτ!στανταρ καπου θα εχει ο Γιάννης φυλαγμενο ενα μπουκαλι!:smiley: Το θεμα ειναι να ευχαριστιεσαι αυτο που πινεις!Ασχετο…το καινουργιο :bow2: Muse που τα σπαει πως λεγεται?

Δες τα pm σου.:wink:

ευχαριστω φιλε μου:drunk: κερναω μπατιντα ντε κοκο!

Ενα βιντεακι(το πρωτο απ τα 3)απο ενα περυσινο μας live.Δεν γινοταν να ανεβασω ολοκληρο το κομματι,οποτε θα το κανω upload αποσπασματικα.Η εικονα και ο ηχος ειναι ψιλοαθλια αλλα δεν εχω κατι αλλο αυτη τη στιγμη,οποτε μας bootleg-ιζω και ιδου…:stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=Fro18IgZON8 (Εye seek eyes-part 1)

Ου ρε ψώνιο. Όλως τυχαίως μας βάζει τραγούδι που στο πρώτο λεπτό παίζει τα κέρατά του. Εσύ είσαι για ποζεράδικη μπάντα ρε, άσε τα prog :lol: :stuck_out_tongue:

Ok, γ@μ@ει!!8)

Αφου ολοι οσοι ασχολουμαστε με το σπορ ρε συ κρυβουμε εναν ποζερα μεσα μας.Θα πρεπε να το ξερεις!:lol:
Βασικα τι λεω…το ξερεις!:stuck_out_tongue:

Τhanks m8!:smiley: :smiley:

cool το videaki. Ρε βάλτε και τα υπόλοιπα 8 λεπτά του κομματιού!

Τhanks Παναγιωτη!:smiley:
Αυριο θα ανεβει και το υπολοιπο!:wink:

Αν αυτή η κομματάρα που παίζετε έιναι δικιά σας τότε είστε εξαιρετική περίπτωση…(Αλλιώς δεν είστε:p )Heavy prog κ άγιος ο θεός!Είναι κρίμα να μην έχετε είδη συμβόλαιο,σας το εύχομαι όσο το δυνατόν συντομότερο…:wink:

Σ ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σου λογια!!!:smiley: Δικο μας ειναι το κομματι,αν και θα παραλλαξω λιγο την(πραγματικα επιθυμητη!) ευχη σου κανοντας την μακαρι να συνεχισουμε να υπαρχουμε,γιατι δε μας βλεπω καλα με τα φανταρικα και τις χιλιες μυριες αηδιες που χουν προκυψει.Thanks οπως και να χει παντως.:smiley:

Ποζερα.
Θελω βιντεο Buttman vs Supperman με στολες και μαχη κτλ.
Να το εχεις ετοιμο μεχρι το επομενο μυτηνγκ.Το οποιο δεν ειναι και πολυ μακρια.

Περιττο να πω οτι τα σπατε(αν και πρεπει να προσλαβετε αλλον καμεραμαν)

λιωσιμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!:wink:

Thanks guyz!!!:smiley:

Nαι ο καμεραμαν τα σπαει κι αυτος…τα νευρα!:stuck_out_tongue:
Αντε να κανονιστει το μυτηνγκ και θα παρω εντωμεταξυ τηλεφωνο τον Σκορσεζε για το βιντεακι.8)

Ως τοτε,τα αλλα 2 parts απο το κομματι(λειπουν τα τελευταια 30 δευτερα,αλλα οκ βγαινει νοημα,μαθαινετε ποιος ειναι ο δολοφονος και αλλα τετοια…)

http://www.youtube.com/watch?v=L87TbNKv_Eo B[/B]

http://www.youtube.com/watch?v=yDfQ1n6IFk0 B[/B]

:tomato: :tomato: :tomato:

Hawkman’s Laser rule!! :band: :band: :thumbup:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol2: :respect:

Eγραψε το bot!!!:lol: