Katatonia Σάββατο 14 Μαίου, Αθήνα Fuzz

Απορώ πως δεν το πήρε είδηση κανένας σας!!!
Βγαίνω μετά τους Nile έξω από το 8ball και τι αντικρίζουν τα ματάκια μου???8O8O8O
Οι Katatonia στις 14 Μαίου 2011 θα παίξουν αποκλειστικά στην Αθήνα [SIZE=“5”]ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ LAST FAIR DEAL GONE DOWN[/SIZE]

  • A BEST OF PERFORMANCE!!! (Καβάτζωσα την αφισούλα):yahoo::yahoo::yahoo:
    ΜΑ ΤΩ ΘΕΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΑΙΒ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! Θα γίνω Αθηναία φέτος πάει και τελείωσε!
    Τιμή εισιτηρίου: 30 EUROS

Πολύ της μόδας φέτος τα setlist με ολόκληρα άλμπουμ. Battle Hymns, Draconian Times + Last Fair Deal Gone Down (Αν και θα προτιμούσα ένα Viva Emptiness εδώ που τα λέμε…)!!!

καλα τι λεει ολοι φετος θα ερθουν???:-s

ωραια νεα!! εκει θα ειμαστε! :smiley:

Αλίμονο!!!:p:lol:

Ναι ρε φίλε!

Η περσινή συναυλία ήταν αξεπέραστη, αν και θα προτιμούσα πάλι Gagarin μιας και είχε ΑΨΟΓΟ ήχο…

Σα να παιρνανε τα ηνια των συναυλιων στο Fuzz σιγα σιγα μου φαινεται…

αρχιζει να γίνεται κάπως σαν Ρόδον (Gagarin) με Gagarin (Fuzz) τότε.κάνει κύκλους η ζωή.

Μου φτιάξατε την μέρα! Ας ακούσω το Teargas! :slight_smile: Ανυπομωνώ!!!

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo: δεν το χάνουμε με τίποτα αυτό!!!:D:D:D:D:D:D

ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ LAST FAIR DEAL GONE DOWN…=P~ =P~

Άψογα νέα!!! :smiley: :smiley:
Κι εγώ θα προτιμούσα Gagarin,αλλά όπως και να 'χει,πέρυσι ήταν μια από τις καλύτερες συναυλίες της χρονιάς,θα τιμήσουμε και φέτος!!!

Wow?

Από την μια κορυφή, από την άλλη πρέπει να πιάσουμε δεύτερη δουλειά για όλα αυτά τα live?

Btw το fuzz για μένα είναι κορυφή εάν εξαιρέσεις τον ανύπαρκτο εξαερισμό και το πλακάκι. Αλλά οκ δεν φαντάζομαι να γίνουν mosh pits στους katatonia?

[SPOILER]Εκτός και εάν παίξουν το murder?:stuck_out_tongue:
[/SPOILER]

Ε λολ έτσι.
Να κόψουν τον κώλο τους να τους φέρουν κι εδώ πάνω.
Αλλιώς πάλι κάτω με βλέπω, έλεος.

Cool8)

θα σε συνοδεύσω και σε ένα καλό live. επιτέλους σάββατο.

Οταν λες αποκλειστικά στην αθηνα εννοείς για ελλαδα…
γιατί και έξω μια χαρά το κάνουν

*λατρεύω την δισκαρα

Kαι Paradise Lost (μια απο τις 2 μερες)

καλη φαση γρηγορα επιστρεφουν :slight_smile:

Ναι εννοώ ότι θα πάιξουν μόνο Αθήνα (ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!!) στην Ελλάδα. Κατά τα άλλα αυτό το event θα γίνει και σε άλλες χώρες.

Τζάμπα χάρηκα ότι με βολεύει!!! Ξέχασα ότι θα γυρίσω πίσω Θεσσαλονίκη για την τρίτη μέρα γκάρντιαν. Άρα πρέπει να κατέβω ξανά Αθήνα μέσα σε λιγότερο από μισή βδομάδα ρε γαμώτο!!! Κάποιος να ελεήσει!!!:(:(:frowning:

Ψιλοασχετο αλλα μια και περι Last Fear Deal Gone Down μιλαμε:

Οποτε ακουω το Tonight’s Music, ειδικα στην εισαγωγη μου ερχεται το παρακατω των Duran Duran στο μυαλο:-k

Δεν του πετανε μια διασκευη αμα ειναι οι Katatonia, απο πονο ξεχυλιζει και αυτο το κομματι εξαλλου:p

Last.fm: http://www.last.fm/event/1816309+Last+Fair+Day+Gone+Night