Katatonia live in Greece

na paiksoun olo to frost kai to eld kai na fygoun…kai repeat to “Loke” 3 fores na to empedwsoume…anypomonw…

ωχ εγω τωρα το ειδα αυτο :oops:

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλά οι Enslaved δεν θα έρθουν τελικα…

:-s:-s πες ότι κάνεις πλάκα…σε παρακαλώ…πες ότι κάνεις πλάκα…


Now playing: Dark Tranquillity - Final Resistance
via FoxyTunes

Η αληθεια ειναι πως στο myspace στο blog τους δεν τους αναφερουν πλεον…Οτι να’ναι ομως ,δε νομιζω πως θα τους δουμε ποτε

Ε στο διαολο ε ! 3 ή 4 φορα ακυρωνουν ?

δεν πειράζει, θα προλάβουμε μετρό τουλάχιστον :stuck_out_tongue:

η προπώληση παίζει να αρχίσει από βδομάδα

Την θεση των Enslaved πηραν τελικα οι Sirenia

νομίζω ότι βρήκα ποιος φταιει για την ακύρωση. Με τέτοιο όνομα και τέτοιο ποστ το γκαντέμιασε

Τι ώρα έναρξης είναι αυτή 6.30?? θα προλάβουμε και μετρό δηλαδή

Ουτε απ’εξω…

Θελω πολυ να δω γιατι ακυρωσαν οι Enslaved (παλι).

Katatonia tρελαινομαι και απ οτι βλεπω θα ειμαι κατω για Πασχα(ελπιζω δλδ να πεφτει μεσα στις διακοπες γιατι αεροπλανα παλι δε παιρνω για να παω σε συναυλια).Η μαλακια ειναι οτι οι Sirenia δ μ αρεσουν κ τα σαπορτ θα φανε πολυτιμο χρονο απο Katatonia.

προπώληση από βδομάδα μου είπαν

:lol:
:oops:
:dunno:

Πιο πιθανο ειναι να τους δουμε με Trinacria παρα με Enslaved… τι να πω. Η περιπτωση τους ειναι υπερανω καθε… καταρας!

Δεν παιζει να τους δουμε ποτε…οσοι πιστοι εις το εξωτερικον! :stuck_out_tongue:

Τωρα εγω να πω την αληθεια δεν μπορω να πω πως θα μου λειψουν οι enslaved. Το θέμα είναι να καταφέρω να παω στην συναυλια να δω τους Katatonia που άκομα δεν του έχω δει.

Και οσο περνουν τα χρονια και βγαζουν νεα αλμπουμ, και να ερθουν για λαιβ ζητημα θα ειναι αν θα παιζουν εστω και ενα κομματι απο Frost ή Vikingligr veldi.

Οσο για το λαιβ: Sirenia… my ass. Καλυτερα να αφηναν μονους τους Katatonia με τα σαπορτ

Εγω Sirenia θα ηθελα να δω πριν 3-4 χρονακια…Τωρα δεν μου λενε και πολλα πλεον,θα προτιμουσα Enslaved.

θα το τιμησουμε λογικα . . :smiley:

+1 ελπίζω οι sirenia να μη φάνε πολύτιμο χρόνο από katatonia

άλλο ένα + και από μένα. δεν μ αρέσουν σαν μπάντα καθόλου. ελπίζω το co-headline που είχαν πει να ίσχυε μόνο για τους enslaved